Hm ... Jaz dam menda na mesec za dva mačka ravno okrog 15 evrov (kupujem sanabelle sensitive in dental - dentala je, recimo, četrina)
S tem, da bi naš Yodl (

) pojedel vse (zadnjič se je skušal spravit na kivi

), medtem ko Leia zadnje čase zavrača mokro hrano (sicer ji je všeč, ampak pomlacka par grižljajev in je to to) ...
Brikete imata ves čas na voljo, pa jih jesta v mejah normale - jih sicer natehtam, ampak dejansko lepo čez dan pojesta ravno toliko, kolikor jima natehtam ...
Mokro hrano dobivata nekajkrat na teden, vsak pol vrečke ... In tisto, kar Leia pusti, potem poje Yodi (če ne bi vedela, da je bil ravno dobro razglisten, bi se še zasekirala, da ima kakšno trakuljo, ker se pa nič ne redi oz. je od zime, ko je bil nekoliko preokrogel, celo nekaj dekagramov izgubil

)
Je pa seveda res, da sem na začetku, ko še nisem poznala vseh možnosti in kombinacij in trgovin in akcij

, plačevala za hrano več. Se s časom navadiš

Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein