V središču

Nudim / iščem / kupim / podarim


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne avg 23, 2020 4:51 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Vem da so tukajživali dobrodošle, nimam pa informacij iz prve roke, boni pridejo v poštev, če prav razumem.
Držim pesti da najdete super rešitev in uživate :good: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Ne avg 23, 2020 6:58 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Imajo vse termine do 15.9. zasedene.

Iscem dalje.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če avg 27, 2020 5:21 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Zgleda da bo Alibi Hostel v Piranu še najbolj gostoljuben. To, ali pa prikolica v fiesi, samo tisto še nisem dobila odgovora. Sicer imajo doplačilo v Alibiju 5€ po mačji riti na vsako noč, samo so pa drugače relativno ugodni in sprejemajo bone. Naslednje leto moram pa zgruntat kako prikolico ali avtodom. Bo po moje lažje. Letos sem malo prepozno začela gruntat. Kdo pozna koga ki ma možnost oddaje kaj od tega dvojega? Če ne za letos, pa za prihodnje?

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po sep 07, 2020 9:02 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Cats je napisal/-a:Takole ima varuška, ki jo poznam:
Oskrba živali na domu
45 minutes and up • 10€/obisk + 0,20€/km (izven Lj)
Poskrbim tako za muce, kot tudi za vse vrste glodalcev, male živali, kuščarje,...
Živalice nahranim, jim očistim posodice, stranišča ter bivališča in se z njimi igram ter pocrkljam.



Jaz bi prosila za kontakt :angel:

Če ima še kdo kaka priporočila za mačje varuške se priporočam, je pa treba 2x na dan hodit in tudi bit z mačketirji doma malo.

Saj ne da bom kam šla :lol: mogoče za kak dan, pa ni škode če izvem kaj pametnega :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr sep 16, 2020 12:04 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Evo, po koncu dopusta se javljam. Na koncu smo jaz, moj dragi, Jani in Cimet pristali v Kopru v Villi Domus in jih kar ne morem prehvalit. 55€/noč za 2odrasli osebi, v sobi z lastno kuhinjsko nišo in kopalnico. Soba čista, z vsem kar človek rabi. Do vseh živali noro gostoljubni. Majo živalske postelje, posodice, vse v sobo pripravijo, živali smejo na pohištvo,... Čist vsi zaposleni so živaloljubci. Se preč zaljubili v Janija, ga prečohal, prelupčkal, da je gospod mislil da je v Raj prišel. Zaračunali so mi samo en dodatek za žival, kljub dvema mačkončkoma. Rekli so da tudi če bi bili tudi tamali zraven nebi bilo problema. Od čistilke brat ma menda celo mačjehišarja posvojenega - sem pozabila vprašat katerega. V glavnem, če kdo rabi oddih, pa ne ve kam z mucami, jih v Villi Domus res ne bo hudega. Meni ni žal sploh. Osnovno, ampak čisto, udobno, gostoljubno, super do živali, blizu morja, trgovine, parkirišča,...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr sep 16, 2020 9:58 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr sep 16, 2020 10:15 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Temu bi človek lahko rekel "saj ni res, pa je". Super, da obstajajo takšni. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr sep 16, 2020 3:26 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Pa še dokazi sproščenosti že na prvi dan.

Slika
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So sep 26, 2020 2:22 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Se kdo redno (beri rabim enkrat na teden) vozi na relaciji Ptuj Lj dopoldne? Bi se prislinila in prispevala za pot, ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe okt 09, 2020 8:42 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Bi kdo želel imet potaknjence rdečih velikocvetnih pelargonij?
Prihaja namreč čas, ko jih bom morala porezat in shranit notri, do sredine aprila, pa bodo lepi vrhovi morali romat stran.
Z veseljem podarim tudi 4/lahko tudi več/ korita teh pelargonij, ki mi sedaj lepšajo dom; saj bi rada malo zmanjšala št. rož.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne okt 11, 2020 11:19 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Daj kakšno slikco pošlji, mogoče bi D. vzel kaj ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne okt 11, 2020 12:34 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Moje pelargonije, še v cvetju, neobrezane, fotkano - začetek septembra.
SlikaSlika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne okt 11, 2020 12:48 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Tkole ti sporoča: če ne najdeš drugega odjemalca za komplet, lahko vzame dve košari. Ko bo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne okt 11, 2020 2:41 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

:) Zmenjeno.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po nov 02, 2020 11:01 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Odkupim: Leksikon likovne teorije, Jožef Muhovič, če mi lahko kdo zrihta. :angel:
Če ni, bom morala kupit novega, za 80 eur.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Po nov 02, 2020 11:12 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Pozna kdo koga, ki potrebuje opremo za dojenčka? Podarim komplet pohištva: posteljico (70x140) z jogijem, vso posteljino in obrobami, omaro in previjalno mizo, poleg tega pa še banjico s stojalom, preprost zložljiv stol za hranjenje, kahlice, tetra plenice, pa še nekaj igrač priložim zraven. Najraje nekomu ki je v stiski in mu vse skupaj res prišlo prav.
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Po nov 09, 2020 5:18 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Želi kdo sodelovati pri Pošta Slovenije raziskavi, ki jo vodi podjetje Quotas GmbH -( Posta Slovenije survey) in prislužiti MaHerjem 50 eur, sebi pa 20 eur na mesec?.

Treba je samo oddati pismo cca 4x na teden na izbrani pošti in vpisati podatke ( datum in ura oddaje) na njihovi internetni strani. Pisma vam pošljejo že naslovljena in opremljena z znamko in seznamom, kdaj je treba katerega oddat - ni treba na okencu v vrsti čakat, zaželjeno je samo, da je poštni nabiralnik znotraj pošte in da se odda v času pred zadnjim praznenjem. Mesečno plačilo je v obliki točk, ki jih po želji zamenjate za nakazilo na paypal ali vavčer za amazon.de/com/co.uk... Jaz sodelujem že 2 leti in ni nič zamudnega.

Zdaj iščejo sodelavce na področju Celja in okolice - pošte s številkami 1432-1433 in 3201-3342. Za vsakega novega sodelavca ( enega do dva rabijo, tko da ni lih neomejeno ), ki se prijavi z mojim kontaktom in sodeluje vsaj 2 meseca po vrsti, dobim jaz bonus 50 eur, ki jih podarim MaHerjem :).

Če koga zanima, naj mi pošlje zs.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 09, 2020 8:50 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

metina je napisal/-a:Zdaj iščejo sodelavce na področju Celja in okolice - pošte s številkami 1432-1433 in 3201-3342. Za vsakega novega sodelavca ( enega do dva rabijo, tko da ni lih neomejeno ), ki se prijavi z mojim kontaktom in sodeluje vsaj 2 meseca po vrsti, dobim jaz bonus 50 eur, ki jih podarim MaHerjem :).


Bi, ampak tele pošte so vse širša okolica, ne pride v poštev peš ali z biciklom. :S
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če dec 03, 2020 11:18 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Odkupim, če ima kdo odveč nepremočjivo rjuho/podlogo (ne ravno polivinil), rabim, mi ga muce kronajo. :rolleyes:
Zaželjena dimenzija vsaj 140x200.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe dec 04, 2020 9:11 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če kdo slučajno ima odveč vrečke Nexiuma, se z Melijem priporočava - v zamenjavo pošljem SMS za zavetišče!

Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.