V središču

Zonzani - se da kaj ukreniti?


plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 248

Pridružen: Sr dec 01, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne nov 03, 2013 2:53 pm

Re: Zonzani - se da kaj ukreniti?

Pa saj ni treba nič drugega dosešt,kot to,da se ukine 30dni.Ko enkrat ne bo več zaslužka, bodo sami nehal.

Kako bi to dosegli vsi skupaj?Ali pa dejmo še naprej pit hladno vodo in scat toplo.Sem prepričana,da znamo mnogo več.

Kaj se bo zgodilo s psom v drugem mesecu življenja v zavetišču?Občina ne da več denarja.Zavetiščnik bo iskal donatorje,oglaševal bo živali,ne bo mogel mesečno menjat lagerja,ker bo moral pse oddat ne evtanazirat.Mogoče pade celo sp v izgubo.

MAdej vidka ,ne filozofiraj.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Ne nov 03, 2013 3:00 pm

Re: Zonzani - se da kaj ukreniti?

Če prav razumem, bi morali po tvojem mnenju uzakoniti, da mora biti žival v zavetišču dva meseca,
preden je dovoljena izvedba evtanazije, pristojna občina pa mora kriti samo prvi mesec bivanja v zavetišču?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne nov 03, 2013 3:24 pm

Re: Zonzani - se da kaj ukreniti?

vidka, tale predlog ima lahko veliko več plati kot le tisto, ki jo ti vidiš, smo je že predebetirali podolgem in počez (tudi na seji parlametnarnega odbora) in ni nič bolj rožnata kot 30 dni. Če ne bo drugih ukrepov, bo kaj...pač bodo šle živali po še enem mesecu VEČ trpljenja v taisto skrinjo.
Osnovni problem jaz vidim čisto drugje, ne v 30 dneh, ne v 60 dneh, ampak v slabo izvajani zakonodaji predvsem. Živali je preveč in niso označene, kot bi morale biti. Torej s/k in čipiranje in dosledno izvajanje tega. In ti lahko napišeš ne vem kakšen zakon, kaj ti pomaga, če se ga ne upošteva, nadzorni organi pa ne funkcionirajo. NIČ.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 248

Pridružen: Sr dec 01, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne nov 03, 2013 6:26 pm

Re: Zonzani - se da kaj ukreniti?

Se opravičujem,če nisem bila dovolj jasna.

Jaz sem za ukinitev 30dni.Torej pes živi v zavetišču do posvojitve.
Zakaj se pa mešancev v leglu ne čipira tako kot rodovniške?
Prejšnja

Vrni se na Aktualno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.