V središču

Mica Maca


Moderatorji: renata, gipsy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Pe nov 26, 2010 10:27 am

Mica Maca

danes ponoči je odšla naša pikica Mica Maca. Moja muca ki je bila tako posebna v svoji čudaški naravi, ki je bila članica družine in zvesta prijateljica. Ne morem verjet da je šele pri osmih letih dobila strdek v žilah in so ji odpovedale zadnje nogice, ob vsej oskrbi in ljubezni ki jo je je imela. Oh kako jo pogrešam:njeno mehko dlakico, njene učke polne življenja in njen vonj ko sem jo stisnila k sebi.še včeraj je bila tu, zdaj pa je v našem stanovanju vlada neka čudna praznina-nikogar ni ki bi mi težil da mu naredim zajtrk...joj kako se mi stoži ko gledam tvojo slikico nad posteljo na kateri še kot čisto majhna čepiš na mamini rami in polna pričakovanj zreš v svet...mica moja žabica mamina počivaj v miru in pogrešala te bom neizmerno :kiss: !!!


upam da ne smetim-sicer je bila mica tudi najdenka in sicer izolska najdenka.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe nov 26, 2010 10:31 am

Re: Mica Maca

Ne smetiš, sarajst. Sožalje ob izgubi prijateljice. Mica Maca, naj ti bo lepo na mavrici :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Pe nov 26, 2010 10:36 am

Re: Mica Maca

sarajst, želo mi je žal. vem, kako izguba muce boli. :'(

prijateljev, ki nas zapustijo, ne more nihče nadomestit. vseeno pa verjamem, da boš v prihodnosti v svojem srčku našla prostor še za kakšno drugo kepico. :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe nov 26, 2010 11:25 am

Re: Mica Maca

Moje sožalje, sarajst. :girlsad:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 444

Pridružen: Sr okt 06, 2010 8:48 am

Odgovor Pe nov 26, 2010 11:32 am

Re: Mica Maca

taperverčki je napisal/-a:sarajst, želo mi je žal. vem, kako izguba muce boli. :'(

prijateljev, ki nas zapustijo, ne more nihče nadomestit. vseeno pa verjamem, da boš v prihodnosti v svojem srčku našla prostor še za kakšno drugo kepico. :kiss:


Kar podpis :'( , en velik objemček pošiljam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Pe nov 26, 2010 4:23 pm

Re: Mica Maca

Zelo mi žal ob igubi muce, vem kako je to hudo;
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Pe nov 26, 2010 4:40 pm

Re: Mica Maca

Moje sožalje! Mica Maca, naj ti bo lepo na mavrici, veliko naših dragih mačjih prijateljev te čaka tam :'(
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Pe nov 26, 2010 5:38 pm

Re: Mica Maca

glede druge kepice: usoda je hotela da imam že 2 meseca eno začasnico ki sem jo našla na našem koncu (ob tržaški v lj). kljub temu da sem že našla novo lastnico je prišlo do težav ker je gospa hudo bolna in smo namestitev preložili za nedoločen čas...

hudo je ker naše micice nobena muca ne more nadomestit-mica maca je bila prva naša muca in skupaj smo preživeli marsikaj. upam da je moj srček že na prostranih travnikih in lovi žužije (to je rada počela).

je pa res grozno ko izgubiš nekoga ki ti je toliko pomenil...

ker pa je v vsaki slabi stvari nekaj dobrga bo mala črna mačja punčka tako dobila stalen dom kar pri nas. Gospe s katero sem se menila pa bom kot sva se že pogovarjali, ko se pozdravi, poskušala poiskati drugo črno kepo.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 467

Pridružen: Ne sep 12, 2010 12:12 pm

Kraj: Obala

Odgovor Ne dec 05, 2010 1:06 pm

Re: Mica Maca

sarajst, sožalje :'( . Mice Mace ne more nobena muca nadomestiti, ker ni dveh istih, je pa vsaka nekaj posebnega in zagotovo ti bo nova muca prirasla k srcu kot ti je Mica Maca.

Vrni se na Lučke na nebu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.