V središču

Spomenik


Moderatorji: renata, gipsy

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 127

Pridružen: Pe okt 15, 2010 5:53 am

Odgovor Ne jul 12, 2015 9:04 pm

Spomenik

Nekje vendar mora biti spomenik, nekje vendar mora biti vklesano ime, nekje mora ostati spomin. Tako zelo smrtna in dokončna je bila tvoja diagnoza, da je bilo moje srce skoraj pomirjeno, prazno, sprijaznjeno. Vedela sem da greš, vsa moja bit je sprejela tvoj odhod, polna miru sem se prvič ozrla tja,.. tja kjer zdaj ležiš. drugi so te, ker jaz te nisem znala, nisem smela, jaz nisem zmogla, položili. Položili tja zraven njega, tja pod žametne rože, kjer sta tako rada v vročini zaspala. Prekmalu ga je izdalo mlado srce. Ko si šel, sem znala, da si imel življenje, najboljše, boljše od mojega, o dragi Bučko tako zelo lahko sem ti tistega popoldneva šepnila zbogom.
Prezgodaj je spet udaril, šele mesec in pol je od tega, ne morem spet, še enkrat, znova. Če je tvoja smrt kot nežna svila legla na moje srce in tvoje življenje, je njena trda kot skala. Ne še, ne še, pa vendar. Bil si ji vzornik, vzgojitelj, potem ko sta šla si ji bil edini. Zdaj bo legla zopet zraven tebe, kakor takrat, ko je bila še mladička, ko sta bila otroka,ko smo vsi še bili otroci, ko je oče še živel. O bog koliko spominov. Kako more biti da vas ni. Nekje vendar mora ostati sled, spomenik, vsaj ime. O bog kako je sploh mogoče da jih ni. Bog pa saj tebe tudi ni.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jul 13, 2015 7:03 am

Re: Spomenik

Kako lepo napisano. :kiss: Samo jokam lahko s tabo, nimam besed tolažbe, čas je edini tolažnik.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jul 13, 2015 7:53 am

Re: Spomenik

Brez besed ... :( Objem na daljavo ...
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po jul 13, 2015 9:38 am

Re: Spomenik

:'( žal mi je :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jul 13, 2015 12:51 pm

Re: Spomenik

Sožalje...
Zelo lep spomenik.

Vrni se na Lučke na nebu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.