V središču

2 mucki


Moderator: renata

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne sep 11, 2011 9:59 pm

2 mucki

1. Upam, da ni narobe ker tole pišem sem notr. Če je lahko prestavite oz. karkoli takega, kakršne so pač dolžnosti moderatorja. :)

2. Mucki nista dejansko izgubljeni. Od znanca sem zvedla, da nekje po gozdu tavata 2 mucki. On jih je z druščino srečal, sta nekaj časa hodili za njimi, ni pa vedel kako se v takem primeru postopa. Predno so se odločili kako in kaj, je mimo pripeljal traktor in mucki sta se razbežali.

3. Sta dve, mladiča, ena je siva, ena je bela.

4. Lokacija: Čez cesto pri Planetu Tuš KR, na poti ob gozdu in njivah, ki vodi proti Hrastju. Danes sem tam hodila dobro uro, pa nič uspeha. A kdo ve kako tako malo bogo revše sploh najdt? Povsod trava, koruza, gozd. Na tej cesti je sicer ogromno ljudi, ki kolesarijo, hodijo s psi, ... možno, da ju je kdo našel, čeprav močno dvomim.

Slika

:girlsad:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 470

Pridružen: Po sep 13, 2010 8:15 pm

Odgovor Po sep 12, 2011 10:34 am

Re: 2 mucki

Ti mucki so prostoživeči in se nahajajo na vrtičkih v gozdu tam zraven tega, ki ima konje. Trenutno poteka tam akcija in so štiri že s/k. Ker so plašni in divji, časa, volje in prostora za socializacijo pa nima nihče, bodo na žalost spuščeni nazaj v gozd. Lastnikom vrtičkov smo pustili telefonsko, da javijo, če bodo muce kdaj bolane in oskrbeli jih bomo tudi z hrano, tako da ni panike.
Če pa se kdo javi, da bi jih socializiral naj me pokliče na 040858059.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po sep 12, 2011 10:45 am

Re: 2 mucki

A prav ta dva mladička konkretno si vidla? Ker če hodita za ljudmi potem nista tako divja? A sta... nimam izkušenj takih.

No, samo da se ve da so tam. Mi je bilo res grozno pri srcu, sploh ker se koruza pobira zdajle...

Hvala.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr sep 14, 2011 10:12 pm

Re: 2 mucki

Tole ni več aktualno. :)

Vrni se na Iščejo dom arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.