REX in njegova druščina


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So sep 24, 2011 8:42 am

Re: REX in njegova druščina

slavica a stokala nad napredkom bi ti? Obupala mogoče? Slika A nad Rexom in mački? :O
:lol: Si pa za vice navsezgodaj :lol:

Sej je *šiva* že dovolj napisala. Jaz bom samo še tole
slavica je napisal/-a:Je jasno. Moram biti bolj odločna in to res mislit, ne trepetat v sebi in ga imet za uboščka, potem bo to začutil in me bo navijal okoli tačke.
:good:


Zakaj je pa ubošček? Ker spi na toplem in mehkem, ma za jest, ma nekoga, ki skrbi zanj, ga pelje na sprehod...? :O Jaz bi bla tudi ubošček :P
Nikar, ampak res nikar trepetat in podobnih nebodigatreba. Pa ne, ker bi te začel okoli prsta navijat, ampak ker bo ugotovil, da s tabo ni nič, da sploh ne znaš poskrbet za stvari kot je treba in bo pač "prisiljen" stvari vzet v svoje tačke.

Sej sploh ni komplicirano. Rex je tam doma. Tam so doma tudi mački. Mačkov se ne je in se ne rinje vanje. Mački ne pretepajo psov (kakšna vzgojna ni pretepanje). End of story. Ti samo poskrbi, da pravila veljajo, to je vse. Odločen ne je čisto dovolj in priden in nagradica za lepo vedenje tudi. :)
Če se pa hoče samo igrat z njimi se bojo pa počasi že zmenli komu kaj paše in komu ne. Če se ti bo pa zdelo, da ne napredujete dovolj, se pa spomni na moje dveletno združevanje kar zahtevnih primerkov, pa so danes skupaj tudi, ko so sami (ker si itak odprejo vrata), pa ta večja tepca lahko ležita en nasproti drugega oddaljena nekaj centi. A ti vsak dan to povem? :rolleyes: :P
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 9:32 am

Re: REX in njegova druščina

Jaz sem en bumbar - pisarim in travmiram, namesto da najprej preverim, kako je danes. Po prebranih vaših postih sem se zmenila sama s sabo,skulirala in pripeljala Rexa v dnevno sobo, odločna in pripravljena na -vse. In je bilo čisto drugače: Rex ni silil ZA mački, ampak VSTRAN od mačk :O . Ko se mu je Sunny približal na cca 1 meter, je sam od sebe sedel, se stisnil k moji nogi in cvilil. Boji se ga! Očitno si je zapomnil včerajšnjo lekcijo.

Ne morem verjet, da se neko (precej veliko) živo bitje boji Sunny-ja, mačka, ki ne pride izpod postelje, ko imamo obiske in ki se je že dobesedno ustrašil lastne sence na zidu :lol: .

Takle mamo danes. Me zanima, kaj še bo. Dolgčas ziher ne :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So sep 24, 2011 11:29 am

Re: REX in njegova druščina

Jaz sem Izzy-ja prec spustila med mačke in opazovala (vedla pa sem, da jim ravno nevaren ne more biti, ker je prej živel tam kot Rex- z dihurji in morskim prašičkom). Boo ga je prišel prec povohat, Silver je v luft skočila in postala veverca, Ice-a ni bilo na spregled. Z Boo-jem se najbolj razumeta in Izzy vanj najbolj rine. Vem pa, da je samo igra, Boo se vrže na hrbet in ga tepe (brez krempljev), ko Izzy glavo zraven porine, ga pa zraven čisto nežno za tačko ugrizne in pleše pred njim (spusti in dvigne prednji del trupa in skače sem in tja). V primeru, da Boo-ju ponesreči pohodi rep, dobi v glavo miiijaaav in pihanje in malo močnejši "šamar". Takrat Izzy neha in gre spat ali pa se igrat s svojimi igračami. Ice-a se boji, saj če je Ice slabe volje (recimo, da ga lih počešeš), se spravi na ta prvega, ki pride mimo. Ponavadi je to ravno Izzy, ker je firbčen kaj se dogaja in visi zraven med česanjem. Vendar napadov ne pustiva in korigirava Ice-a pri tem. A vendar je dosegel visoko spoštovanje s strani Izzy-ja, tko da vanj drugače nič ne rine. Silver tudi noče nič kaj dosti opravka s psom in se najraje umakne nekam na visoko. Mu je pa tudi že pokazala, da se vanjo ne rine (ga je tudi že nabutala). Boo je pa druga zgodba, on se pa podrgne ob psa vedno, ko pes recimo stoji. Se mu drgne okrog nog, pod njim, okrog prsi,...pes pa samo čukasto gleda :D Lahko pa en zraven drugega ležijo na kavču, tleh, na pasji posteljici,...se čisto lepo razumejo :)
Tako da brez panike, če se mačk celo boji je to super, Izzy se jih je tudi na začetku bal, zdaj je pa :good:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 5:41 pm

Re: REX in njegova druščina

Pravkar bili skupaj eno uro brez povodca in še vse je živo in nepoškodovano.
Sicer je bilo precej pihanja,cviljenja, zaganjanja in rjovenja (mojega :blush: ),
ampak definitivno napredujemo :good: .

No, enemu je vmes malo sape zmanjkalo: Rex se je cel vrgel na moža, ki je ležal na kavču, da bi mu dal lupčka :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6184

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So sep 24, 2011 5:46 pm

Re: REX in njegova druščina

Pri nas je vedno kak špetir med živalmi, če sem jaz zraven. Če me ni, je pa ljubi mir, vsak si svoj prostor najde in spijo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 5:50 pm

Re: REX in njegova druščina

Ja, tudi jaz vse bolj ugotavljam, da se živali same še najboljše zmenijo, da smo ljudje tisti, ki kompliciramo in paničarimo (vsaj jaz včasih, en mičken :girlblush: )

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So sep 24, 2011 6:04 pm

Re: REX in njegova druščina

slavica je napisal/-a:Premajhen kavč imamo :D

Slika


A je tukaj kdo ene svetleče oči opazil sploh? :P

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 6:05 pm

Re: REX in njegova druščina

Sem prav čakala, zgleda da si prva :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So sep 24, 2011 6:08 pm

Re: REX in njegova druščina

Vsi smo jih opazili še posebej po tem kam Rex gleda, ampak se nismo vznemirjali, ker so oči še žive ;) :D :D .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So sep 24, 2011 7:30 pm

Re: REX in njegova druščina

:blush: Jst jih nisem :girlblush: Ampak bi blo itak čudno, če bi jih, tako da... vse kot mora bit Slika

Kaj čem, če sem pa Rexa gledala, kako se mora revček stiskat na tako majhnem kavču. :P
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 29, 2011 6:14 am

Re: REX in njegova druščina

Pri nas vse OK :good: . Z Rexom sva šla včeraj na sladoled, sem mislila, da bova skupaj pojedla, kot to v filmih vidiš :rolleyes: -pajade, samo malo je poliznil in se obrnil vstran, brrrr, mrzlo :D .
Mački so še zmeraj čisto preveč zanimivi, bo že nekoč nekdaj.

Sicer pa moram rečt, da moža veliko bolj uboga, me je že pogruntal, da sem preveč softička :girlblush: .Po eni strani še boljše, na kavču na njega pleza, mene bi verjetno speštal :lol: .

Slike bodo, ko bo nekdo tega psa prepričal, da ni nič narobe, če malo poziraš.
Kako se to vztrajno vstran obrača in vrti okoli lastne osi, samo da naj ga ne
slikam :dash:

Je pa tudi zame zelo dobro, da je pes pri hiši: sedaj zjutraj namesto kave in
čika :blush: na hitro pojem nekaj sadja in že šibava na sprehod. Vmes celo že nekaj metrov tečem, ne morš verjamet 8) .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če sep 29, 2011 7:44 am

Re: REX in njegova druščina

:good: Dobro vam gre! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če sep 29, 2011 8:52 am

Re: REX in njegova druščina

Jupi :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good: . Krasno.. Glede mucov pa se bom enkrat oglasila pri vas (samo, da malce zadiham :girlsad: ), da ti pokžem, da bi jih že zdavnaj lahko pustili skupaj spat ;).
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Če sep 29, 2011 2:08 pm

Re: REX in njegova druščina

:lol: :lol: :lol:
A da moža bolj uboga kot tebe? :O Neverjetno?! Kakšno presenečenje....
:P :D
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 29, 2011 4:10 pm

Re: REX in njegova druščina

*šiva* je napisal/-a:Jupi :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good: . Krasno.. Glede mucov pa se bom enkrat oglasila pri vas (samo, da malce zadiham :girlsad: ), da ti pokžem, da bi jih že zdavnaj lahko pustili skupaj spat ;).


:angel: tenkju veri mač :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So okt 01, 2011 11:27 am

Re: REX in njegova druščina

Rex po buldožiranju :)
Slika

Danes sem na stojnici pri Kranjčankah kupila tutko; imam občutek,
da bo ena premalo :lol:
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So okt 01, 2011 1:24 pm

Re: REX in njegova druščina

eeeej meta žuuuurkaaaa! :lol:
:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Sr okt 05, 2011 8:42 pm

Re: REX in njegova druščina

HUDo razvajen REX nas je v soboto obiskal na akciji zbiranja papirja :yahoo:

Slika
Foto: Maja Štrukelj

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če okt 06, 2011 5:44 am

Re: REX in njegova druščina

O, pa je le ratala ena slikca, hvala lepa :good:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 470

Pridružen: Po sep 13, 2010 8:15 pm

Odgovor Če okt 06, 2011 8:00 am

Re: REX in njegova druščina

O prelepi Rex. Rutka mu prav pristoji. Slavica, ti pridi k meni po kakšen nasvet beri kofe. Jaz obvladam odločnost in nepopustljivost pri vzgoji psov. Ti bom imela res veliko za povedati. :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Lajka arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.