TARA


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe apr 08, 2011 7:07 am

Re: TARA

Sploh nimam besed! :clap:
Le glej, da jo fejst polupčkaš še namesto mene! :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe apr 08, 2011 7:33 am

Re: TARA

oh :'(...lej jo no kokoško kako se vala, kot da ni blo nč... :kiss: :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Pe apr 08, 2011 11:11 am

Re: TARA

hahahaha ta babnica je res ena velika faca hahahaha :D
Animal liberation - human liberation
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Pe apr 08, 2011 11:37 am

Re: TARA

Kdaj pa bo Tara iskala nov dom? Danes me je klicala ena krasna gospa za Geo, ampak žal ni bila Gea primerna, sem pa priporočila Taro, ki se mi zdi odlična izbira za njihove želje ...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 08, 2011 1:24 pm

Re: TARA

Uh, na to vprašanje pa ti zeeeeelo težko odgovorim, ker nimam pojma kako se ji bo v naprej celilo in kako bo nanjo delovalo to plavanje.. Bomo videli sproti kako bo, definitivno pa bo morala biti v domu, ki (žal) vsaj na začetku ne bo zelo aktiven (v smislu kakšnih pohodov v hribe itd), zaradi vse situacije, seveda :D . Bomo videli kakšen bo napredek, mislim pa da bo kakšen mesec do dva še kar pri nas.. Oh, joj :P (ampak, da ne bo spet kdo kaj mislil, Tara se BO oddajala) :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Pe apr 08, 2011 1:44 pm

Re: TARA

Jaz upam da Melita ne bo huda, sem dala njeno številko iz sosednjih tem, da sama pove ali imate Lajke kakšnega psa za njih. :blush: Sem rekla da Tara rabi še 2 meseca, da pa naj še malo povpraša o "ponudbi". Gospa je sicer klicala iz doma upokojencev, kjer si željo psa za celodnevno druženje in cartanje s starejšimi ljudmi ... :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 08, 2011 2:38 pm

Re: TARA

Uh, to pa bi bilo SUUUUPER za Arija, ki je tudi po duši bolj upokojenec :). Mami pa ne bo čisto nič (niti pikico) jezna ;) , kvečem :yahoo: :yahoo: .

Hvala :kiss: :kiss: :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1144

Pridružen: Sr okt 13, 2010 5:57 pm

Odgovor Pe apr 08, 2011 3:34 pm

Re: TARA

Dr. Miška je napisal/-a:Gospa je sicer klicala iz doma upokojencev, kjer si željo psa za celodnevno druženje in cartanje s starejšimi ljudmi ...

A tudi to obstaja? Huudooo!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So apr 09, 2011 9:37 am

Re: TARA

Ste se kdaj zbudili in se počutili kot, da imate ogromno težo na sebi? Verjetno je bila to Tara :lol: :lol: :D (prevod = Tara nikoli ne spi na postelji, vsaj ne, ko smo mi doma in danes se vsa zaspana zbudim in čutim, da imam nekaj mrzle noge in pogledam.. Tara leži na mojih nogah :D , je bila čisto preveč luštna, da bi jo vrgla dol), ane?

Slika

Slika

Takole pa Tarika čaka, da gremo lulat :).
Slika
To err is human, but to get even? THAT is divine.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So apr 09, 2011 7:01 pm

Re: TARA

Lubica srčkana :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po apr 11, 2011 6:55 am

Re: TARA

jest ne vem, sam tele njene poze so men čist hude. izgleda kot da ma ful smisel za humor ko se takole nastavlja, da se mi pol tule režimo in vzdihujemo. tarči lubika :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po apr 11, 2011 8:32 am

Re: TARA

Tara meni dostikrat na fotkah deluje kot en mucek... :girlblush: no po pozah mislim, sicer ne.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 2

Pridružen: Pe apr 22, 2011 1:11 pm

Odgovor Pe apr 22, 2011 1:20 pm

Re: TARA

Pozdrav svima , nadam se da cete me dobro razumjeti. Radim u veterinarskoj stanici Vetlife u Sarajevu i ovo je početak price o Tarinom (prije se zvala Gaga) zivotu. To je kopija maila kojim sam trazila pomoc za nju.Hvala Vam svima do neba sto ste pomogli ovom divnom stvorenju!!!!!!Imam mnogo njenih slika kada je bila mala bebica , ali ne snalazim se bas naj bolje na forumima , ako neko zeli moze mi napisati mail pa cu poslati slike neka stavi na forum.

Gaga je dovedena u Vetlife prije oko 3 mjesecca sa povredom kukova , niije mogla na zadnje nogice.Oni koji su je doveli su "pobejgli" da bi izbjegil placanje, tako da je ona ostala u Vetlife-u oko 20-ak dana, dok nije stala na nogice .Ono sto je zanimljivo da se nikada nije upiskila i ukakila u klinici, cekala je da je pustimo i brzo, brzo trcala vani, dok je vukla zadnje noge da bi to obavila vani :-(. Iz Vetlife-a ide kod 1. privremenog udomitelja, koji ju je pazio,i kada vise nije mogao da je cuva ,ona ide do 2. privremeong udomitelja. Kada vise nije mogla biti ni tu, ide na ulicu, jer se nije mogao naci vise niko ko bi ju uzeo.
Sve to vrijeme imali smo obecanje jedne djevojke da ce je ona udomiti 100%, ali od nje nista.
Gaga je zavrsila, naviknuta na udobnosti stana i 3 obroka dnevno na ulici u coporu od 40-50 pasa , koji je nisu prihvatili i gdje je obrok bio upitan!
O njenom vjerovatnom uzasu koji je prozivljavala i prozivljava ne smijem ni pomisliti! :-((((((
Dovedena je na kliniku poslije 3 mjeseca sa povredom noge i tvrdnjama da ona jedina iz copora prilazi ljudima i da je oni sutajuo nogama. Tako je vjerovatno i zadobila povredu
zbog koje je dovedena.
Planiram je uz pomoc jos nekolicine smjestiti u pansion , pa jos mjesec dana intenzivirati udomljavanje, a ako do tada ne uspijem onda ne znam.....

Sto se tice karaktera , divan pas, obozava ljude , pse takodje . Mislim i da se sa macama slaze , jer je 1. udomitelj imao 5 macaka. Zahvalan ,vjeran pas . stara sada oko 5 mjeseci,
Njen karakter je mene ocarao i zbog toga ne prestajem da mislim na nju zadnja 3 mjeseca. Teska je oko 10-15kg
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 22, 2011 3:36 pm

Re: TARA

ghotika, pozdrav od Tarinih udomitelja. :) Vjerovatno si prečitala Tarinu priču i znaš, u kojoj smo fazi sa njom. Trenutno se nalazi na hidroterapiji u Austriji i sutra se vrača u Ljubljanu. Ona je stvarno divno stvorenje i puno je volimo. Slijedi još tjedan dana fizioterapije, onda ćemo je samo još malo odnegovati i bit će spremna za nov dom. Bez brige, dok ne budemo sigurni, da ide u sijajan dom, bit će kod nas, jer ona je stvarno zaslužila sve najbolje u daljnjem životu. Ako želiš, javi se na mail vitat@siol.net, pa ćemo ti prosljediti više podataka. Hvala ti za sve, što ste ti i tvoji kolegi učinili za ovu divnu curicu :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To apr 26, 2011 7:33 pm

Re: TARA

Spanec pravičnega (+ izkoriščanje prazne postelje, ker je Zanna šla :D :D )..

Slika
To err is human, but to get even? THAT is divine.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To apr 26, 2011 7:49 pm

Re: TARA

joj, je fletna :) :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr apr 27, 2011 8:49 pm

Re: TARA

:) Danes sem imela priložnost, da smo malo prebožali to zlato kužiko. Ekstra nežna in prijazna je. Pa lepa in pridna! :kiss:
Slika Slika Slika Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 8:53 pm

Re: TARA

Res je zlata kužica! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 27, 2011 9:51 pm

Re: TARA

Iiii Taruška še iz tujega zornega kota :). Hvala, Trixi, tako za fotke kot tudi za krasen in smeha poln obisk :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr apr 27, 2011 10:11 pm

Re: TARA

Res je luštna. Kar za imet, premečkat, lupčkat, itd... :girlblush: :kiss:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Lajka arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.