Pitbullka Lady


čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 313

Pridružen: Če sep 09, 2010 1:37 pm

Odgovor To nov 30, 2010 10:52 pm

Re: Pitbullka Lady

AjBeLePu je napisal/-a:Madona. A sem že povedala, da pitbullov ne maram?!?
Hmm... Kaj pa naj bi bilo narobe z njimi? :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To nov 30, 2010 10:54 pm

Re: Pitbullka Lady

Meni so pa vedno bolj všeč, sploh tisti, ki jih imajo ta pravi ljudje v rokah. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 30, 2010 10:58 pm

Re: Pitbullka Lady

capka je napisal/-a:
AjBeLePu je napisal/-a:Madona. A sem že povedala, da pitbullov ne maram?!?
Hmm... Kaj pa naj bi bilo narobe z njimi? :(


V bistvu prav nič.. Enostavno ne maram velikih psov, spomin še od otroških časov.. Zato pa imam doma majhno psičko :lol:
Ne spadam pa med tiste, ki pravijo, da so pitbulli oh in sploh nevarni, itd... :bad: :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor To nov 30, 2010 11:03 pm

Re: Pitbullka Lady

Tole NI VELIK pes :P Tole je pes, ki ga brez tezav dvignes :) Ima pa velik karakter, to pa ja :D

helena je napisal/-a:Meni so pa vedno bolj všeč, sploh tisti, ki jih imajo ta pravi ljudje v rokah. :kiss:

Podpis :good: . Capka to definitivno je in ne vem, kaj bi brez nje s "celo vasjo bullov", kot je kako leto nazaj rekla epona, preden so to vas "na novo odprli". :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 30, 2010 11:14 pm

Re: Pitbullka Lady

SunnyDay je napisal/-a:Tole NI VELIK pes :P Tole je pes, ki ga brez tezav dvignes :) Ima pa velik karakter, to pa ja :D


Po mojem ga je malo težje dvigniti ali pač? Sicer še nisem imela stikov z njimi, razen tega, da sem jih videla, ampak meni izgledajo res veliki. No, sicer ne tako veliki kot nemški ovčarji recimo no, ampak majhni tudi niso. Samo Lady mi je res lepa, tudi po značaju kolikor jo opisujete. Ji privoščim, da najde en fajn dom, s super lastniki :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To nov 30, 2010 11:20 pm

Re: Pitbullka Lady

Takole bom rekla, so malo težji za dvignit, ampak se ga komot dvigne, če se potrudiš. :) Najboljše je pa to ker se ne glede na velikost znajo v naročje zbasat in se trudijo tam ostat :D

Meni so tako ljubi taki psi :girlblush: (Pa odgovorni lastniki tudi, če smo že pri tem)



In Lady je res čudovita!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr dec 01, 2010 8:00 am

Re: Pitbullka Lady

prav zares prekrasna gospodična. imam pa tudi jaz nekaj strahospoštovanja do vseh bulov, čeprav sem bila nekoč z eno pitbulko kar prijatla, to pomeni da sem si jo upala počohat in se malo igrat z njo. pa ji je enkrat v igri ratalo me po nesreči malo ugriznit, ker je falila vejo in zagrabila mojo roko. malo je kri tekla, sem se pa prašala, če je blo to po nesreči, kako more zgledat šele če ugrizne zares. no, hočem povedat, da je večina strahov in predsodkov v glavi ljudi, če je kuži lepo vzgojen, po moje ne more biti čisto nič več problemov kot s katerokoli drugo pasmo. in tale madam zgleda kot sladkorček :kiss: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Sr dec 01, 2010 8:04 am

Re: Pitbullka Lady

Lepa Lady :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr dec 01, 2010 8:33 am

Re: Pitbullka Lady

AjBeLePu je napisal/-a:Madona. A sem že povedala, da pitbullov ne maram?!? Samo tale.... brrrrrrr, lepotica je! <3 <3 :kiss:


Koliko bullov pa osebno poznaš in pri kakih ljudeh? Ne delaj krivice in ne obsojaj psa po videzu!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Sr dec 01, 2010 11:58 am

Re: Pitbullka Lady

Ojoj, bullčki pa res niso nekaj za ne marat. Ne vem, če so kateri psi sploh lahko še bolj zlorabljani kot bullčki.

pola je napisal/-a: Ne delaj krivice in ne obsojaj psa po videzu!

Halo? Kako da ne? Pa sej tudi za pogledat ni lepših psov!!! :P
;)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr dec 01, 2010 12:00 pm

Re: Pitbullka Lady

sleepy je napisal/-a:Ojoj, bullčki pa res niso nekaj za ne marat. Ne vem, če so kateri psi sploh lahko še bolj zlorabljani kot bullčki.


pola je napisal/-a: Ne delaj krivice in ne obsojaj psa po videzu!

Halo? Kako da ne? Pa sej tudi za pogledat ni lepših psov!!! :P
;)


Čista resnica in prvo in drugo (sam še moja princeska je lepša 8) )

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 313

Pridružen: Če sep 09, 2010 1:37 pm

Odgovor Sr dec 01, 2010 12:17 pm

Re: Pitbullka Lady

Ojej kakšna debata se je razvila... Še dobro, da se Lady ne obremenjuje, zanjo je vsak človek najboljši prijatelj. Se ne sekira tudi, če se ji večina umika in jo grdo gleda, ona bi vsakemu najraje splezala v naročje in mu pritisnila enega slinastega lupčka :kiss:

Slika

Slika

Slika

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr dec 01, 2010 3:48 pm

Re: Pitbullka Lady

sleepy je napisal/-a:Halo? Kako da ne? Pa sej tudi za pogledat ni lepših psov!!! :P
;)

:good: :)

@knedl: Drugače sem pa med igro tudi jaz enkrat fasala en blag stisk roke (no, ni isto kot če kri teče, tisto te je moralo bolet!), ampak vem da sem bila sama kriva, ker sem v tistem trenutku ko je pes (že pokojni amstaff) že skočil proti veji še jaz stegnila roko, je pa itak takoj spustil, ko je videl kaj je bilo.

Pa da še eno lepo zgodbico povem :P enkrat sva tekla po polju (takrat sem bila res še otrok), pa sem stopila v eno luknjo in si ful grdo gležen zvila ter padla po tleh, pa je v tistem trenutku, ko je pes videl da ne tečem več za njim, takoj pritekel nazaj do mene in tam boječe, ves v skrbeh, čakal kaj bo z mano. :girlblush:


Da ne bom OT, lepotica Lady več kot očitno uživa s tole svojo gumo :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr dec 01, 2010 7:14 pm

Re: Pitbullka Lady

pola je napisal/-a:
AjBeLePu je napisal/-a:Madona. A sem že povedala, da pitbullov ne maram?!? Samo tale.... brrrrrrr, lepotica je! <3 <3 :kiss:


Koliko bullov pa osebno poznaš in pri kakih ljudeh? Ne delaj krivice in ne obsojaj psa po videzu!


Ok, napadati me pa res ni treba. Imam vse živali rada in če bi kakšen pitbull rabil mojo pomoč, bi ga tudi dobil. Videz pri meni ne šteje prav nič! Pač ne maram velikih ali srednje velikih psov, takšna sem. Pa nisem rekla, da jih sovražim ali da jih ne prenesem, enostavno niso po mojem okusu. In s tem nisem mislila prav nič slabega! :girlsad:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 467

Pridružen: Ne sep 12, 2010 12:12 pm

Kraj: Obala

Odgovor Sr dec 01, 2010 7:21 pm

Re: Pitbullka Lady

Meni so pa psi tipa bull tako lepi in všeč :girlblush: . In Lady ni samo lady, prava princeska je :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr dec 01, 2010 7:22 pm

Re: Pitbullka Lady

Nisem te napadla, si pa sama napisala, da pitbullov ne maraš. Nič slabega v tem (jest tudi marsikaj ne maram), samo slabe reklame pa tako fajna psička, ki je povrhu še tako lepa, da se jo ne morem nagledati, res ne rabi.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr dec 01, 2010 8:03 pm

Re: Pitbullka Lady

Najlažje je citirati le en del, bistva pa ne. Napisala sem, da pitbullov ne maram, samo ta Lady je pa res lepa, kakor po zunanjosti tako kot po značaju. Če pa delam slabo reklamo, potem pa prosim, da se moje objave tukaj briše, da ne bo izgledalo kot slaba reklama za njo.
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 313

Pridružen: Če sep 09, 2010 1:37 pm

Odgovor Ne dec 05, 2010 2:35 pm

Re: Pitbullka Lady

Evo našo snežno Lady :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Je mogla povedat svoje :rolleyes:

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 455

Pridružen: So sep 11, 2010 9:29 am

Kraj: večinoma Ljubljana

Odgovor Ne dec 05, 2010 3:34 pm

Re: Pitbullka Lady

Ja pikica no .. :kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 470

Pridružen: Po sep 13, 2010 8:15 pm

Odgovor Ne dec 05, 2010 6:01 pm

Re: Pitbullka Lady

Joooooj je krasna tale punca. Odlične fotografije.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DZZŽ Pomurja arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.