Ema / Polule


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če jun 12, 2025 12:22 am

Ema / Polule

Sprejeta včeraj pozno zvečer. Stara 3 - 4 tedne, težka za cca 2 (247 g je pokazalo). Dehidrirana. Prekrita s cca pol cm debelo plastjo mušjih ličink. Od konice repa do vrha uhljev. Plus notranjost uhljev. Oči polne gnoja, po nekaj urah rednega čiščenja in mazanja je eno oko nekoliko odprla, drugo je nabreklo in boli. Dihala zamašena. Skoraj uro je trajalo, da smo z nje očistili ličinke, jo na hitro še okopali in posušili. Ogrevanje, kup arcnij, infuzija. Hranjenje po sondi, ker sama (še) ne zmore. Da bi kmalu sama jedla in se dosti dosti bolje počutila, drobižka <3.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Očiščena, okopana, posušena, v svojem toplem gnezdu
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16645

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 12, 2025 10:36 am

Re: Ema / Polule

Hvala. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr jul 02, 2025 12:54 pm

Re: Ema / Polule

Pa smo čez pol kilce, 1 učko nam bo očitno uspelo ohranit, drugi ne kaže preveč dobro, a še vztrajamo. Mala živahna tigrica je <3
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16566

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jul 02, 2025 1:13 pm

Re: Ema / Polule

Joj, mišika, držimo pesti zate <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Po jul 21, 2025 8:35 pm

Re: Ema / Polule

Tale mali norček je iz karantene in vsi bežimo :rolleyes: . Prvi test je pokazal + pri FIVu.
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So okt 04, 2025 9:15 pm

Re: Ema / Polule

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne dec 07, 2025 2:14 pm

Re: Ema / Polule

Ema je tudi na testu po 6. mesecu starosti FIV+, tako da bo plusek očitno ostal. Vida ji tudi ne moremo zoptimatizirat, a se nič ne sekira. Česar ne vidi, kompenzira z žvečenjem :rolleyes: . Super mucka je, išče dom
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne mar 22, 2026 6:50 pm

Re: Ema / Polule

Počasi se je navadila uživat tudi v cartanju, je pa še zmeraj en ekstra radoveden zverjašček. Čeprav je skoraj izključno mokro hrano, se pridno bliža 5im kilogramom :girlblush: .
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22422

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr jun 24, 2026 10:58 am

Re: Ema / Polule

Ema je z nami že dobro leto, še vedno kronično prehlajena in kronično prepolna energije. Pravi, da bo ostala z nami.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 22060

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jun 24, 2026 11:02 am

Re: Ema / Polule

<3 Srečno in hvala.

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.