V središču

Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 19, 2023 9:25 pm

Re: Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika

:yeey: Zmagaaa, Mihi je danes prvič prišel ležat k meni na kavč in se načrtno ulegel prav zraven mene, nato ob mene, čez čas je šel ležat na stegnjene noge, nato zopet ob mene. :O Do sedaj je že ležal na kavču, ampak na varni razdalji. Pa, k otrokoma je tudi že šel. Jaz sem mu bila bav-bav, do danes. ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To feb 28, 2023 10:14 am

Re: Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika

:pismo: Sporočam, da imata tudi Mihi in Puhka zagotovljen svoj dom. :good: Če bo šlo vse po planu, odideta 13. marca.
Ne glede na njihov puhast izgled in vedno bolj prikupen karakter, je od najdbe pa do končnega doma minilo skoraj 8 mesecev. Nekoč 3je plašni divjački, ujeti že v juniju, so v teh mesecih postali ljubeči družabniki. Gluhost (Puhek in Puhka) res ne bi smela biti taka ovira pri posvajanju in plahost (Mihi) tudi ne. Če se da "času čas" in jih sprejme z ljubeznijo, brez prevelikih pričakovanj, je vse veliko lažje.
Tudi njihova plaha in nezaupljiva mama, po izgledu in obnašanju zelo podobna Mihiju, je bila ujeta in sterilizirana ter je sedaj na socializaciji. Sonja, hvala! <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To feb 28, 2023 10:17 am

Re: Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika

:) Temo in oglas lahko že prestavimo v arhiv.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To mar 14, 2023 8:01 pm

Re: Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika

Ob 17ih sta odšla na pot. Puhka se je sama spakirala v transporter, Mihiju pa ni bilo do tega. Puhki novi ljudje niso problem, je prijazna do vseh in vsi so ji super za igranje. Mihi je bil ob novih glasovih in obrazih zelo zadržan, pa je vseeno pustil prebožat svoj žametni kožušček in se malo poigral.
Še nekaj njunih fotk.
Slika
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Srečno, vsem skupaj. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To mar 14, 2023 10:35 pm

Re: Puhek,Puhka in Mihi/Vrhnika

Iskrena hvala vsem, srčkoma pa srečno v novem domu, upam, da se še kaj oglasijo
Zdaj grem pa par solzic sreče obrisat
Prejšnja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.