V središču

VANILIJA


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po sep 19, 2016 5:34 pm

Re: VANILIJA

:clap: Ooo, čudovito, tako novico smo rabili! :angel: :yahoo: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po sep 19, 2016 6:29 pm

Re: VANILIJA

gipsy je napisal/-a:Mislim, da je čas za poslovilno pisemce botrom, ker tale naša Vanilija, po novem Lili (Lilika), se je v novem domu že dodobra zasidrala in njeni novi mami še na misel ne pride, da bi jo vračala.


:yahoo: Že hitim. Z velikim veseljem. :clap: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr sep 21, 2016 10:22 pm

Re: VANILIJA

Vanilija (ups, po novem ni Lili, ampak je Vini) je napisala luštno pisemce in poslala fotke. Mislim, da ni nobenega dvoma, da je maca našla dom, ki ji zelo paše. :)

"Živijo, Meta, najprej naj ti povem, da se v novem domu vsak dan bolje počutim. Vedno odkrijem kaj novega, ali stol ali omarico , no sedaj pa počnem vragolije že na praskalniku, ki se bo kar polomil, če bom tako »norela«. Celo svoj rep lovim kot zmešana, zvečer pa, ne boš verjela, zlezem k Nadi in se čisto narahlo stisnem k njej, toliko kolikor mi paše. Tudi travico imam rada, kot da sem mačja vegetarijanka. Jem pa tudi že več, še največ ponoči, sem pač prava nočna tička, muca pač. Tudi skozi vsa okna že oprezam, saj je kar nekaj ptičič tod okoli. Najprej sem te močno pogrešala, tebe in vse tvoje muce, sedaj pa, ko sem tako rekoč na svojem, sem pa vesela, da sta se z Nado tako dogovorili. Če boš imela kaj časa, me pa obišči, če me želiš videti. Pošiljam ti tri fotke, na katerih me boš videla, da mi ni nič hudega. Ko bo pa Nada znala še bolje fotografirati, pa sledi še kakšna sličica. Lepo se imej, pozdravljam tudi vse svoje bivše mačje prijateljčke, tebi pa en velik mačji cmoček, saj ne bom pozabila, da si mi tako dolgo pomagala iskati domek.
Vanilija, sedaj Vini "

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Če sep 22, 2016 7:41 pm

Re: VANILIJA

:kiss:
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe sep 23, 2016 11:00 am

Re: VANILIJA

Vini <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe sep 23, 2016 7:39 pm

Re: VANILIJA

O mica zlata, kako sem vesela zate <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jul 14, 2017 10:27 am

Re: VANILIJA

Vini in njena cimra Luna sporočata, da je življenje lepo. Tamala se sicer zdi Vini občasno čisto preveč hiperaktivna, zato ji tu in tam prisoli kakšno vzgojno, kar Luna takoj razume kot nauk, kako naj se vede do rahlo zadržanih dam. Prav zato lepo shajata skupaj in skupaj včasih tudi zadremljeta. :)

Slika

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jul 14, 2017 12:30 pm

Re: VANILIJA

:) Srčici! kiss: :kiss:
Prejšnja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 64 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.