Rešen izpod Fabianijevega mostu/Fabiani


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To maj 13, 2014 7:35 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Jaz pravkar pečem piškote s čokolado in oreščki.

Joj, prav vesela sem tele akcije :clap:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 13, 2014 7:48 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Najprej me je malo pogumno napihal. :D
Slika
Slika Slika Slika
Mali Fabiani ima s polnim trebuščkom malo manj kot 500 g.
Slika Slika Slika Slika Slika Slika
"Dost maš, ne bom več gledu!"
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To maj 13, 2014 7:53 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Madona je spoliral tole posodico, požerušček mejhen!! :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 13, 2014 8:04 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Garfield je napisal/-a: :good: Torej se prinese jutri čez dan na veterino?

Ja, prosim, bom šla prevzet in dostavila na pravi naslov. :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 566

Pridružen: Ne sep 22, 2013 8:26 pm

Odgovor To maj 13, 2014 8:18 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Biskvit za rolado se že peče, marelična marmelada bo namazana jutri :) :witchy:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 1

Pridružen: To apr 08, 2014 10:35 am

Odgovor To maj 13, 2014 9:37 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Tole je pa res zelo lepo prebrati.

Sama imam kar nek nagon, da vedno slišim takšna mačja mijavkanja in težko verjamem, da ga ni noben slišal, če je odmevalo.
Rešiteljici vse pohvale, da se ni obrnila stran in hkrati gasilcem, vse pohvale. Jaz imam namreč slabe izkušnje če se gre za žival. Sem vedno naletela na to: znajdi se sam. Posledično imam mali občutek, da če bi bilo to kje v Domžalah, bi morala res prosit in prosit za pomoč, ali pa bi sama lezla kam, dokler ga ne bi ven dobila. Nekaj bi že naredila :D

Ste kar za v medije, v kak časopis. Taka dejanja bi se morala obeležiti, da se takšnega vedenja nauči še kdo in da tudi gasilci dobijo še kakšno pohvalo več. Meni bi bilo rešeno življenje že čisto zadosti, verjamem pa, da je pripomogel k odzivu tudi tisti kokeršpanjel če se ne motim ko ga je fantiček gasilec rešil v gozdu v času žleda in je zadeva pristala v medijih. Zagotovo se je gasilcem fino zdelo! Taka dejanja so zame hvale vredna! Vsako življenje je vredno rešiti.

Veterina MH in Mačja hiša vam pa zopet tudi vse pohvale, da pomagate, vztrajate in dajete svoj prosti čas za živalice. Cenim to, vem da vam to noben ne bo plačal ampak upam, da če ne drugega, vam rešeno življenje pomeni, da ste nekomu dali novo možnost in da za to ni cene! V mojih očeh ste heroji in idoli. Če le lahko pomagam nekako tudi sama, upam da bom kmalu imela svoje stanovanje in vam pomagala s kakšnim začasnim skrbništvom ampak kakor kaže, bom tudi sama kmalu potepuh brez doma.

Lepo vas pozdravljam. Ne oglasim se preveč pogosto, ampak tokrat sem se morala oglasit. Mucku želim, da bi čimprej okreval, sama si pa želim, da s partnerjem čimprej dobiva službe in da lahko kaj doniram vašemu društvu, saj že dolgo nisem. Vem da je marsikatero življenje odvisno od denarja, zato če ne drugega, se odrečem kakšni mali razvadi, ali vržem drobižek ki ostane v vašo škatlico v MR. Petu v Domžalah. Upam da bo tega 'drobižka' čim več v prihodnosti.

Helena P.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 92

Pridružen: Če sep 09, 2010 11:59 am

Odgovor Sr maj 14, 2014 10:40 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

No, tle se pa vidi, da delajo gasilci svoj poklic s srcem in da rešijo življenje, ali je to žival ali človek... ni važno...
Kapo dol vsem gasilcem :kiss:
I just LOVE cats <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr maj 14, 2014 11:00 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Ve, ki pečete pecivo za gasilce, Čombe pravi, da je on tudi gasilec. :nyam: :hungry: :girlcry:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr maj 14, 2014 11:06 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Eh, sem čist prepozna za kaj spečt...na žalost. :( Noooo, bi pa lahko to akcijo kdaj ponovili pa jim še kaj odnesli...takrat se pa takoj javim in za pečt in za it zraven, ker me je od nekdaj tudi firbec matral kako zgleda pri gasilcih. :D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor Sr maj 14, 2014 7:29 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

joooj, zakaj na forumu ne moremo lajkat postov? ;) lajkam čombeta gasilca :D
Dogs have Masters. Cats have staff.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr maj 14, 2014 7:43 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Kratko poročilo: hitra intervencijska enota se je oglasila na MH, pobrala rolado (hvala, Garfield!) in malega Fabianija, v zamenjavo za katerega je pri Čombetu ostalo nekaj vzorcev sladkarij :D Potem sva šli do gasilske brigade, fantje so bili lepo presenečeni in veseli obiska, muc je ponovno bil zvezda dneva. Izvedeli sva, da je mucku ime Domen, priimek pa Fabiani - tako so povedali njegovi rešitelji.

Trixi bo pripopala kakšno slikco, jaz pa lahko le povem, da je tole bil dragocen dogodek in, da mi je bila čast v njem sodelovati :)

Predlagam, da se bodoči posvojitelj malega Domna :D obveže, da gasilcem vsake toliko pošlje kakšno poročilce o mucku - tega bi bili zelo veseli! :good:

Muc je pa cel mali cukr, plazil se je po meni kot pajkec <3 Gasilci so pa jako fejst, samo da veste vse tiste, ki ste strahopetno ostale doma 8)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 566

Pridružen: Ne sep 22, 2013 8:26 pm

Odgovor Sr maj 14, 2014 7:53 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Prepozno vidla, prinesem kakšne piškote naokoli tudi za Čombeta. Če ne prej, mam junija cepljenja za vse moje žverce :)

Upam, da je rolada preživela. Mogoče bi morala mal prej pomislit, kako se to prevaža? :D oops :girlblush:

Sem hotela it z vama, pa sem mela tekaški trening :bad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr maj 14, 2014 8:08 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:) Če je odzivni čas gasilcev tako ekspresen, je prav, da smo se tudi mi podvizali.
Kdor ima željo še pečt in koga razveselit, to vedno lahko naredi, saj so dobrote vedno dobrodošle. :nyam:
Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Fantje so naju lepo sprejeli, jih pa nisva dolgo zadrževali, saj so ves čas v pripravljenosti in tudi sedaj so bili eni na akciji, drugi so pa ravno dobili alarm za it, ko sva že odhajali. Zaželeli sva jim veliko sreče in srečnih zgodb, pa čim manj dela.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr maj 14, 2014 8:23 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:) Na svojem FBju so se nam tudi zahvalili.
****
Mucek je bil danes že prvič cepljen. Sedaj že nameščen pri nas.
Je izredno prisrčen. Pil kozje mleko, papal mokro hrano, v naročju nežno predel, mi dal par poljubčkov in dva nežna ugriza v nos. :D
Sedaj pa spi na meni, zavit v mehko dekico. <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Sr maj 14, 2014 8:53 pm

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Kako zelo lepo. Super ste punce, pa super so gasilci, FAbiani pa valda luštkan in samo za polupčkat :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 15, 2014 7:40 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

:) Cukerček je super. :kitty:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če maj 15, 2014 7:48 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

<3 Za vse vpletene in še :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če maj 15, 2014 9:00 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Res lepo! OBE akciji, mislim. :good: :clap:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: So sep 21, 2013 4:38 pm

Odgovor Če maj 15, 2014 9:37 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Pozdravljeni,

priznam, sem kar malo presenečena nad tako pozitivnim odzivom. Hvala za vse lepe besede, čeprav naj še enkrat (!) poudarim, da brez takih fajn gasilcev bi bila situacija lahko veliko težja, mogoče nazadnje celo razplet zgodbe. In hvala MH, da ste malega falota tako lepo sprejeli in oskrbeli. 8) In nazadnje res super in krasna se mi zdi ta vaša akcija s samimi dobrotami, res ste najboljše punce (in fantje, da ne bom koga nenamerno zapostavila). Vedno presenečate, v + seveda. Kot sem pa že Trixi povedala, resnično vam želim, da vam nikoli ne zmanjka te pozitivne energije in tudi volje za nadaljnja pomoči potrebna bitjeca (naj jih bo pa kar se da malo). ;)

Prijazen pozdrav vsem, Fabiani (ali na novo Domen, če sem prav razumela), tebi pa želim naajboljši domek z dosti igračk, slastnimi briketki in naajmehkejšim ležiščem ali kavčem (velja tudi za vse druge muce v MH, da ne bo pomote!) <3
Alex_m
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če maj 15, 2014 9:51 am

Re: Rešen izpod Fabianijevega mostu

Na ta prvi slikci z obiska pri gasilcih sicer nisem ziher, ali se fantje smehljajo oz. gledajo Domna Fabjanija ali Cats, ampak saj je vseeno, oba sta fejst. 8) Meni žal ni uspelo peči, poleg mojega prehlada (ali bronhitisa, karkoližeje) je zbolel še ta mal sine, pa Toby ni zgledal 100% OK (in se je danes izkazalo, da res ni, je že pri vetkah MH :( ). Upam, da mi rata kaj scoprat za vetke in ostale na veterini, očitno bom itak veliko tam. :girlsad:

Aja, pa bravo Alex_m! :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.