muca BINDI


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30012

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 1:12 pm

Re: muca BINDI

Debra je napisal/-a:Res prekrasna muca z medvedjim kožuščkom. Lepotička :kiss: :kiss:
(A je to tista, ki jo lastnica hotela dat uspavat ?? :girlsad: )

Ja, res je. Za neverjet, kako zlobni so lahko ljudje. :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 1:23 pm

Re: muca BINDI

mislm, kako lahko daš uspavat kej tok lepega...krota frdamana...sej bi še kej povedala, pa je brez veze, ker me ne bo slišala :aggressive:.
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 139

Pridružen: Če sep 16, 2010 6:32 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 1:32 pm

Re: muca BINDI

lepotica
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Sr dec 08, 2010 1:49 pm

Re: muca BINDI

Tale muca je lepa čez vse, njen tip dlake je pa nekaj najboljšega, kar si lahko pri muci želiš: zelo kratka in zelo zelo gosta in ta dlaka izjemno malo izpada. :kiss: :kiss: :kiss:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 444

Pridružen: Sr okt 06, 2010 8:48 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 5:11 pm

Re: muca BINDI

Neki me firbček matra, kako se pa gluhe mucke ujamejo s takimi, ki normalno slišijo? Mislim, jih lahko prestrašijo ker jih ne slišijo, ali druge muce čutijo, da ni čisto običajna muca, a se lahko pojavijo kakšni problemi?
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Sr dec 08, 2010 5:44 pm

Re: muca BINDI

kako je žabica danes?
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 6:04 pm

Re: muca BINDI

Punčkasta muca :girlyes:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30012

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 6:15 pm

Re: muca BINDI

Tika je napisal/-a:Neki me firbček matra, kako se pa gluhe mucke ujamejo s takimi, ki normalno slišijo? Mislim, jih lahko prestrašijo ker jih ne slišijo, ali druge muce čutijo, da ni čisto običajna muca, a se lahko pojavijo kakšni problemi?

Nimam veliko izkušenj z gluhimi, je pa ta že druga, ki je pri meni v začasnem in ne sliši.
Bi rekla, da živali ne komplicirajo in se kar hitro zmenijo kako in kaj. Ko jo je prišel Jole pozdravit, je spala in se predramila, pa se vidno ni nič prestrašila, čeprav ga je prvič videla. Sem bila zraven, bilo je nenačrtovano in ker so radovedni, so takoj uleteli, ko vrata niso bila zaprta. Missy se je pa zdrznila, če ni pričakovala, da ji je kdo prišel za hrbet.

Naj pove še kakšen, ki ima več izkušenj.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6184

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 6:19 pm

Re: muca BINDI

Tika je napisal/-a:Neki me firbček matra, kako se pa gluhe mucke ujamejo s takimi, ki normalno slišijo? Mislim, jih lahko prestrašijo ker jih ne slišijo, ali druge muce čutijo, da ni čisto običajna muca, a se lahko pojavijo kakšni problemi?


Ni opaziti nobenih posebnosti v komuniciranju med gluhimi in slišečimi.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30012

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 6:56 pm

Re: muca BINDI

sarajst je napisal/-a:kako je žabica danes?

:) Super je, super! Živahna, prav zares. Čisto navdušena je nad tunelom.
Slika Slika Slika Slika Slika
Ima čista ušeska in dobila je Zantel, za vsak slučaj. Bolhic nima.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 444

Pridružen: Sr okt 06, 2010 8:48 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 7:21 pm

Re: muca BINDI

Ohhh Tika faints (smiley ki pada v nezavest)

Zanimivo, kako se živalice vse lepo sporazumejo :rolleyes: Hvala za info!

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 7:42 pm

Re: muca BINDI

Tika, a ti si še vedn brez tadrugega mačka? 8)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 444

Pridružen: Sr okt 06, 2010 8:48 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 7:49 pm

Re: muca BINDI

Hahaha, ja pa tretjega tudi :D

Mogoče pa bo Božiček ali Dedek Mraz omehčal priležnikovo ledeno srce in tuhtajočo glavo :crazy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 7:53 pm

Re: muca BINDI

Lubčka :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 11

Pridružen: Če okt 07, 2010 5:01 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 9:06 pm

Re: muca BINDI

Da še jaz malo prispevam z izkušnjami, ker imam sama Missyko, katera ne sliši. Missy se vsekakor prestraši, če se ji kdo prikrade za hrbet, zato se tega izogibamo. Glede družbe drugih mucekov..Hmm je pa odvisno od situacije. Ko sem jo spoznala z mucekom Mikijem, ki ga imajo moji starši, je vanj zelo pihala. Čez nekaj minutk pa se je sprostila in cela vesela laufala za njim.:D Sicer tu pa tam še malo piha, amapk nič hujšega. Spoznala sem jo tudi z mucekoma od Barbare in Roka, onadva sta vzela muco Bambi iz mačje hiše, sedaj ji je ime Miša. Poleg Miše imata še Aslana. No in Missy takrat ni upala iz tarnsporterja, najbrž sta bila 2 muceka prevelik zalogaj zanjo. Je pa čist odvisno od muce do muce, koliko so odprte do ostalih muc. Moja Missy je pač malce bolj temparamenta. Hehe. Tudi ponoči imamo prave dirke.:D Ampak verjamem, da se bo sčasoma umirila.

No v glavnem verjamem, da se bo Bindi super ujela z ostalimi mucami. Ni bistvo v tem, če muca sliši ali ne, ampak nasplošno kakšen karakter ima.:D Tako, da brez skrbi in kar pogumno se naj nekdo javi in Bindi nudi topel in prijeten dom, kakršnega si zasluži.:)


Lp,

Missy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30012

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 9:17 pm

Re: muca BINDI

Missy je napisal/-a:Da še jaz malo prispevam z izkušnjami, ker imam sama Missyko, katera ne sliši. Missy se vsekakor prestraši, če se ji kdo prikrade za hrbet, zato se tega izogibamo. Glede družbe drugih mucekov..Hmm je pa odvisno od situacije. Ko sem jo spoznala z mucekom Mikijem, ki ga imajo moji starši, je vanj zelo pihala. Čez nekaj minutk pa se je sprostila in cela vesela laufala za njim.:D Sicer tu pa tam še malo piha, amapk nič hujšega. Spoznala sem jo tudi z mucekoma od Barbare in Roka, onadva sta vzela muco Bambi iz mačje hiše, sedaj ji je ime Miša. Poleg Miše imata še Aslana. No in Missy takrat ni upala iz tarnsporterja, najbrž sta bila 2 muceka prevelik zalogaj zanjo. Je pa čist odvisno od muce do muce, koliko so odprte do ostalih muc. Moja Missy je pač malce bolj temparamenta. Hehe. Tudi ponoči imamo prave dirke.:D Ampak verjamem, da se bo sčasoma umirila.

No v glavnem verjamem, da se bo Bindi super ujela z ostalimi mucami. Ni bistvo v tem, če muca sliši ali ne, ampak nasplošno kakšen karakter ima.:D Tako, da brez skrbi in kar pogumno se naj nekdo javi in Bindi nudi topel in prijeten dom, kakršnega si zasluži.:)
Lp,
Missy

:) Hvala za javljanje. Se z vsem napisanim strinjam. :girlyes:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 11

Pridružen: Če okt 07, 2010 5:01 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 9:19 pm

Re: muca BINDI

Ja morala sem prispevat svoje izkušnje, da se ne bo kdo prestrašil glede tega, da Bindi ne sliši. Ker tak nima veze, če muca sliši ali ne..Mene je do zdaj še vsaka muca, ki je slišala ignorirala. Hehe

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30012

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 9:55 pm

Re: muca BINDI

Preseneča me, da se Bindi ne ustraši, če pridem do nje nepričakovano z roko, brez da vidi, tudi če prej nisem v bližini.
Je pa res samostojna in ekstra igriva muca.
Slika Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 10:53 pm

Re: muca BINDI

ja
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Če dec 09, 2010 12:39 am

Re: muca BINDI

sm bila malo na obisku :blush: : punčka je odkrila svet igrač :clap: in je čisto zatopljena v igro in je ne moti čisto nič. zanimivo pa mi je da ta muca sploh ni glasna. brala sem da so gluhe mucke blazno glasne. Bindi pa mijavka zelo nežno potiho.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.