V središču

Megi, Alberto, Tweety in Pija


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor So avg 04, 2012 2:17 am

Re: Alberto osvajalec

Sanjski razplet :) Sicer pa - pri dveh črnih mačkonih, nimaš kaj zgrešit - pač so kjut in sladki in face in sploh in oh za pojest :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So avg 04, 2012 6:15 am

Re: Alberto osvajalec

Alberto ma pa lubico :clap:
čudovit mačkon je ratal, Tweety je pa tudi lepotička :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 60

Pridružen: Pe okt 01, 2010 5:52 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So avg 04, 2012 9:59 am

Re: Alberto osvajalec

Romzy je napisal/-a:Sanjski razplet :) Sicer pa - pri dveh črnih mačkonih, nimaš kaj zgrešit - pač so kjut in sladki in face in sploh in oh za pojest :)


ja ja, so kjut pa sladki pa face, ampak za fotkat so pa katastrofa!!! To se komi kej vid na slikah :girlcry: ...sam en črn kup :mad:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor So avg 04, 2012 10:15 am

Re: Alberto osvajalec

:D TigrLi so manj komplicirani in pozirajo in vidi se jih ampak tačrni vsaj ne vrtnarijo! 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So avg 04, 2012 11:10 am

Re: Alberto osvajalec

Srčka kjutkana no... :cupidgirl: :cupidboy:
enkratno sta se poštekala, res sem vesela, za vse vas! :yahoo: :clap: :yahoo: :kiss:
Me kar malo skrbi, da bo Tanova sladkorno fasala od vsega tega cukra pa kiča.... ;)

piksel, ti, ki si PR divižn - bo treba se spomnit en drugačen naslov teme, anede? :P Kar predlagaj - tule notri, na SMS, na gmail,...., pa bomo zrihtal 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So avg 04, 2012 1:26 pm

Re: Alberto osvajalec

Ijej, kok sta fletna <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 39

Pridružen: Pe sep 21, 2012 11:34 am

Odgovor Ne sep 23, 2012 5:59 pm

ALBERTO, TWEETY IN PI

Tweety je zbolela :( ....v bistvu se je to ponovilo že drugič! Prvič je bila 10 dni na antibiotični kuri in je bila po 2eh dneh že čisto živahna. No sedaj (po enem mesecu) pa ima zopet vročino, apatična je, se mi zdi da se težko odrine, veliko (skoraj nonstop) spančka oz. leži. Na momente celo malo drhti....vejetno zartadi vročine in s tem povezane slabosti. Drugače hrano je,...a ji jo moram prinest tam kjer leži. Tudi na WC gre. Včeraj je bila pri veterinarju, dobila cel kup zdravil.....popoldne je bila že malce bolj živahna,...no danes pa spet švoh zgleda!

Jaz močno upam, da se pozdravi...mogoče so to samo adolescentne motnje al pa kej....res nimam ideje....Če v roku 14 dni ne bo nič boljše, ji bodo še kri in urin pregledali.

Ali ima mogoče kdo podobne izkušnje? .....

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne sep 23, 2012 6:09 pm

Re: Alberto osvajalec

zakaj ji pa prej kri ne pregledajo? jaz bi vztrajala ali pa zamenjala veterinarja.
Svetujem ti, da svoj post kopiraš v podforum Mačke, semle viewforum.php?f=39
Kavčarskih tem ne berejo vsi in lahko tvoje vprašanje spregleda kakšna taka, ki ima že izkušnjo s čim takim.
Držite se.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne sep 23, 2012 6:49 pm

Re: Alberto osvajalec

srčica uboga... :girlsad:
Jaz tko laično tudi mislim, da bi ji morali, če še jutri ne bo boljša (ko bi antibiotiki že morali prijet, ane?) pregledat vodo in kri... daj pokliči na vsaj ene dve dobri veterini, govori z veterinarji, ki jim na podlagi izkušenj zaupaš in pridobi par mnenj, kako naprej...
Tweety, ne me strašit, ti ne morem povedat, kako mi je hudo, ker nisi "stara dobra"... :girlsad:
Držim pesti, srčece zlato! :angel:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 39

Pridružen: Pe sep 21, 2012 11:34 am

Odgovor Ne sep 23, 2012 7:13 pm

Re: Alberto osvajalec

Slavica,...hvala za informacijo...sem še 'nevidna bolha' na tem forumu,... :) ...grem zdaj mal naštudirat

Jutri pa kličem še enkrat mal sem ter tja po ambulantah....pa da vidmo...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 23, 2012 10:54 pm

Re: Alberto osvajalec

Ej, a tale miš slučajno zobke menja? Ker v tistem obdboju znajo met kake takele fore tamaučki... Bi pa to bilo nekje med 4 in 6 meseci starosti.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 39

Pridružen: Pe sep 21, 2012 11:34 am

Odgovor Po sep 24, 2012 12:13 pm

Re: Alberto osvajalec

Romzi, ...ja sm tud že pred enim mesecem na to pomislila,...upam tudi, da je to razlog, in da se bo sčasoma umirilo....zdaj je mislim da glih ene 6 mescev stara Tweety :) ....kakorkoli, upam da bo čimprej boljš...karkol že je. Moram še ene par dni počakat, ker naj bi antibiotik začel delovati šele danes/jutri...in če se v roku 1 tedna ne izboljša, gre na pregled krvi in to. ...Če pa se karkoli poslabša, pa gre takoj.

Albrto pa še najbolj pogreša 'staro' Tweety...mu ni jasno, zakaj ga ignorira in je zdaj u iber crkljiv in me zasleduje na vsakem koraku :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po sep 24, 2012 1:03 pm

Re: Alberto osvajalec

hej, mučka, saj vem, da maš zdaj opravka z raznorazno golaznijo (zobnimi miškami pa glistami pa takle), ampak skupaj s PR division bi pa lahk zrihtale kšn ustrezen naslov tejle temi no :P Mogoče pa Tweety na takle način izraža svoj protest? Sam res a veš kva...pri mačkih nis nikol zadost pametn... ;)

Držim pesti še naprej za malo srčico! :angel:
Pa za Albertota, da čim prej dobi nazaj svojo "tastaro" :angel:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne nov 18, 2012 10:34 am

Re: Alberto osvajalec

Tole je bilo septembra, potem pa več nič novic?
Kako ste? :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 39

Pridružen: Pe sep 21, 2012 11:34 am

Odgovor Sr nov 28, 2012 5:02 pm

Re: Alberto osvajalec

Ja ja...čas hitro teče, še slab mesec, pa bo konec sveta :O ;PPP ....ja tako pravijo no :crazy:

Drugače smo fajn,...se igramo in stopicamo sem ter tja po stanovanju nonstop!...pestro je, res!!! ....Albertotu in Tweety se je ta mesec pridružil še en mucek...mali Pi,...levkozica :( ....ampak vidim da mu trenutno ni nič hudega, je pravi navihanec, pridno papca, prede in gnete ter se zelo dobro razume z A in T! :) ....

Eto,...toliko na brzino....zdaj pa grem probat tale naslov teme spremenit .... ;)

Upam tudi, da bo še letos kakšna nova fotkica kle gor (jih je težko slikat ker so nonstop v muvingu, rezultat tega pa spacane fotke)...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr nov 28, 2012 6:55 pm

Re: Alberto osvajalec

ja ja, mučka, bo kar skrajni cajt za naslov teme spremenit, že srčico Tweety si kar "švercala"! :P

drgač pa, da se ne bo kdo kaj ustrašil ali si narobe razlagal - ustrezen čas pred združitvijo sta bila ex moja začasnika, Alberto in Tweety torej, mučkina posvojenca, 2x cepljena proti levkozi. Sem res ponosna nate, mučka, za vse tele tvoje odločitve - vključno s tisto, ki bo kriva, malo kasneje, za ponovno spremembo naslova teme, pa četudi še nisi čisto ven iz faze zanikanja! :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Sr nov 28, 2012 7:06 pm

Re: Alberto osvajalec

še so dobre duše na temu svetu :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če jun 13, 2013 5:44 am

Re: ALBERTO, TWEETY IN PI

fijuuuuuuuu :O - tole pa nujno potrebuje en update!

Mala Megi je prišla malo na obisk. Izredno simpatična, lepa, pridna kužica! :kiss:

Slika


Michelle jo je vztrajno zasledovala:

Slika

Timi je bil pa tkole:

Slika

Celi perzijc je ratal, vam rečem! rofl
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 39

Pridružen: Pe sep 21, 2012 11:34 am

Odgovor Če maj 01, 2014 5:49 pm

Re: ALBERTO, TWEETY IN PI

Eto, malo update-a :)

Pred nedavnim se je smo se za vedno poslovili od levkozice Pi-ja...nenadno je oslabel in odkrili so mu tumor čez cel prsni koš :( Bil je zlat mucek, lep, srčen, cartast, igriv, živahen do zadnjih dni in pogrešam ga zelo zelo fejst :(

Navajena na 3 muce v bajti, sem se odločila zopet posvojiti eno ali enega. Malo čekiram www od društva in brez pomisleka avtomatsko kliknem na muco Pijo :)...ja, zaradi podobnosti imena, kar tako...da vidim, kdo pa je Pija :)....po neprespani noči sem se odločila, da grem v poizvedbo kako in kaj je s to muco....

No, rezultat vsega tega je sedaj muca Pija, ki je danes prispela v nov domek in trenutno zaradi selitvenega stresa še zelo piha in se boji. Pa vendar, zdaj se že 2 uri valja v banji, kjer zgleda, da ji je kar udobno. Me pa nenehno kliče, da jo pridem čohat....tako da, malo pa po malo se že sprošča :)

Slikice bodo kmalu!!!

Pa tudi temo bom morala počasi spremeniti v MEGI, ALBERTO, TWEETY in PIJA!!!

Pa gremo novim zmagam naproti!! ;)

Lep pozdravček od vseh nas!!! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če maj 01, 2014 6:08 pm

Re: ALBERTO, TWEETY IN PI

Zveni super! Čestitke za novega člana (članico!) in čim več poročajte! :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.