Ice, Silver, Boo in Izzy


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 496

Pridružen: Če sep 09, 2010 11:12 am

Kraj: Maribor

Odgovor So sep 29, 2012 7:42 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

To glede belih mačkov pa tudi jaz prvič slišim. Zanimivo.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne sep 30, 2012 7:24 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

zalarjeva je napisal/-a:Da pokažem še nekaj: tole je še večja redkost kot z Boojem :good:
Slika

he he, mene tud takile prizorčki čist prevzamejo :girlblush: , so prinas tudi bolj redkost ampak zato toliko bolj dragoceni :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne okt 21, 2012 9:34 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Sem vedela, da sem uradno postala "mama" od Silver enkrat sredi oktobra, točnega datuma pa nisem vedela in sem šla ravno preverjat. 18.10.2010 je dan, ko sem za Silver podpisala pogodbo. Ne morem verjeti, da je že 2 leti od tega, čas gre tako hitro... Ta mačka ni po 2 letih nič manj ješča, nič manj hiperaktivna, nič manj radovedna in nič manj zgovorna, kvečjemu ji še bolj dogaja :lol: Nora mačka, brez katere ne bi bilo tako zanimivo :P Je mačka, ki jo lahko "na grobo" mečkaš kakor želiš, po trebuhu, v nasprotni smeri rasti dlak (kar naj ne bi mačke marale), mečkaš in mečkaš, pa se bo še bolj vrtela in nastavljala, predla in predla, da misliš, da jo bo razgnalo in NIKOLI napadla roke, ne s kremplji, ne ugriznila. Res ji lahko delaš praktično vse, brez skrbi, da boš na koncu krvav. Edino pazit je treba, da ko imaš v roki priboljšek, ti ga hoče zbit iz roke in takrat uporabi kremlje in se zraven dere kot jesihar :lol: Tako, da ji ga je najbolj varno vršt na tla. Vsem trem v bistvu :D Glede obiskov je pa hecna, kdaj je zraven, kdaj pa ni, nevem od česa je to odvisno. Če pride kdo s psom, je na vrhu praskalnika in ves čas grdo gleda.
Pa še nekaj o Booju: jaz trenutno sedim na kavču z laptopom v naročju in nogami na stolu. Boo mi spi na nogah in mi jih greje <3 Zelo rad izkoristi to priložnost in gre takole na noge, skoraj vsak dan. Oh, obožujem tega mačka, najboljši je! Boo pride pa pozdravit vsakega gosta, vsakega psa, ki pride na obisk in skače gostom v naročje. Res najbolj skuliran maček, požrešen za tri, vedno prvi brikete posesa in čaka, če bo kaj ostalo od drugih dveh. Silver mu ZMERAJ pusti ene 5 briketov na koncu (razen, če jih namočim ali če jim dam konzervo ali morda kakšen nov okus briketov, takrat poje vse) in je on tako zadovoljen. Je pa hecen, če se potem Silver približa, renči nanjo :rolleyes:
Pa še nekaj o Ice-u: zadnjič ga je pes vohal in Ice mu je dal BUC! :O Nato ga je pes zalizal in kihnil, ker je bil poln dlak okol smrčka. Ej, ampak buc od Ice-a!! :yahoo:
O Izzy-ju: smešen kot vedno, fant pravi, da izgleda kot da mu en vprašaj vedno visi nad glavo :D je pa vedno bolj priden, full motiviran za učenje, koncentracija hitro popusti in se mu kar zmeša. Da rep me noge, rit nekak spusti, da se v hrbtu ukrivi in začne tečt in kroge nabijat. Svašta :lol:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr okt 31, 2012 8:23 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

No danes sta nam prišla "pomagat pospravljat" tudi Izzy in njegova :D , ker ga doma ne hranijo zdravo, si je najprej privoščil en lep paradižnik
Slika
Slika
Slika
potem je bil pa pripravljen za norenje
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr okt 31, 2012 8:30 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Škoda samo, da nimam boljšega fotoaparata :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 31, 2012 10:48 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Super je bilo, Izzy se je načohljal, naigral, namalical in napil :) Zdaj pa spi kot ubit :D S paradižnikom si je pa kar sam postregel :rolleyes:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če nov 01, 2012 9:54 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

ja res je blo super, tud naše dve sta ko smo prišli domov omagale ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če nov 01, 2012 10:51 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Cel pasji žur!!! :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če nov 08, 2012 1:27 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Ker sem bo 2 leti fotk, pomeni, da nimam več fotk svojih živali in je treba nadoknadit. In že delamo na tem ;)

Ej, ej, halooo?!
Slika

Oh, užitek!
Slika

Dost je placa še zate kaj je?
Slika

Jezička :P
Slika

Zeeeh
Slika
Slika
Slika
Slika

Lepa učka in mežik
Slika
Slika

Moj <3
Slika
Slika

Čvekula mečkulasta
Slika
Slika
Slika

In pa seveda Pufi (fant ga tako kliče :) )
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če nov 08, 2012 1:31 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Čist preveč hitro gre možnost popravljanja po gobe :S

Pufi
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Ne nov 11, 2012 6:42 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Noro dobre slikice, sem šla skoraj da vse skozi! prekrasni mačkoni pa kužki seveda tudi! ful ste fajni! :)
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne nov 25, 2012 2:23 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Takole mi Boo greje noge medtem, ko sem na laptopu :)
Slika

In takole izgleda, ko maček psa nadira :lol: :D :P Pes ne razume mijavščine :rolleyes:
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne nov 25, 2012 9:23 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Izzyjeve face pa zmeraj spravijo v dobro voljo :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To nov 27, 2012 2:16 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Ta faca je res svetovna :lol: :lol: :lol: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To nov 27, 2012 8:06 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

tale je res svetovni unikat :D :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr nov 28, 2012 12:49 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Res je posrečen :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne dec 16, 2012 12:55 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Ko muci dobijo darilo, je Silver prepričana, da je samo zanjo :D

Slika
Slika

Ej, a boš božal al ne?!
Slika

Tako ja :)
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne dec 16, 2012 12:59 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Na vsake toliko prvič vidi fotič :lol:

Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po dec 31, 2012 12:34 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Pri nas smo se malo drogirali...tokrat z baldrijanom, naslednjič se bomo pa z meto :lol:

Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po dec 31, 2012 12:38 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Dedka mraza prosim prosim, da nam prinese več teh mišk z drogo, da se ne rabim grebst

Slika

Ker jo imam takole rad
Slika

Ker dokler je ne dobim, sem takele volje
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.