V središču

Lucifer in prijatelji ;)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 329

Pridružen: To maj 27, 2014 10:11 am

Odgovor Ne jan 10, 2016 6:24 pm

Lucifer in prijatelji ;)

Da se moja mačja banda predstavi, začela bom z najstarejšo. :) Imajo pa vsi prost izhod ven (ponoči so notri, vsak v svoji sobi :P ), razen Macica, ki ima zunaj hiško, saj se boji biti v zaprtem prostoru. Miki in Maca sta bili poštimani iz strani društva kot prostoživečki, šeenkrat najlepša hvala, muci sta od takrat neverjetno napredovali! :kiss:

Miki je mala tigrasta mačkica, ki se je lani zatekla k nam. Po njeni velikosti smo sklepali, da je cca. pol letni mladič, no pri veterinarju je bilo ugotovljeno drugače. Gospodična je stara nekje 6 -7 let, je naajbooolj srkljano in prijazno bitje pri nas. <3
Slika
Slika
Pozor, huda mačka! :D Mislim, da bi mogla dat to sliko na opozorilno tablo :P
Slika
Takole se pa crklja ko pride na toplo. <3
Slika

Potem je tukaj trikolorka Maca, stara cca. 4 leta. Do ljudi, še posebej moških, je še malo nezaupljiva,otroke ima zelo rada, me pa preseneča vsak dan. <3 Jaz z njo lahko počnem že vse :D
Slika
Slika
Slika
Slika

Leo, je k nam prišel kot 1 mesečni mladič. Ga je sosedov kuža ''prinesel'' na dvorišče, je imel kar nekaj poškodb od njegovega ugriza, zato posledično še vedno malo šepa na zadnjo desno tačko. Je zelo umirjen in prijazen mačkon, letos maja bo dopolnil 4 leta. 8) Moj srček vglavnem <3
Slika
Slika
Slika
Slika

Luciferja pa že poznate :devil: ;) Je še vedno navihan, skrbi da je ostala mačja banda v dobri telesni kondiciji :lol: , crkljat se pusti samo ko je lačen ali pa zeeloo utrujen, razen bratrancu (7let), ki z njim lahko počne kar hoče kadar hoče. :P Kaj naj rečem, Luc še kar raste, definitivno bo največji mačkon pri nas doma :D
Slika
Slika
Tale video je še vedno zakon, ampak je samo njemu zanimiv :P (na naslednji sliki je bil že na televiziji :lol: )
Slika
Tukaj se je pa delal da je palček, ker ga je malo pred tem razbil. :blush: :truce:
Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 329

Pridružen: To maj 27, 2014 10:11 am

Odgovor Če feb 11, 2016 9:03 pm

Re: Lucifer in prijatelji ;)

Z Miki sva bili danes pri vetu, ker se ji je zadnje dni prehlad poslabšal. Ponovno smo opravili teste in srčica je poziivna na levkozo :( . Dobila je še antibiotike in pa lizin, zdaj bo ločena od ostalih, dokler si ne pozdravi prehlada in da ne peljem na test (in cepljenje) še Luca in Macice. Leo je že cepljen. Mooooočnoooo upam da sta onedva negativna :angel: drugače se bojo mačkoni morali sprijazniti z izhodi na povodcu. :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.