Pupa (prej Paste), Lev in Lenna in še Pinka (prej Za)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To nov 08, 2011 4:23 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

To je posebna, ciganska pasma veš :D . Jih imaš tri doma tako, da se kar pripravi :rolleyes: .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To nov 08, 2011 6:57 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

pola je napisal/-a:To je posebna, ciganska pasma veš :D . Jih imaš tri doma tako, da se kar pripravi :rolleyes: .


:lol: :lol: dobr ti mene tolažš ja, hvala :devil:na to se ne bom nikol čist navadla :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če nov 10, 2011 11:59 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

kako smo kej?
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če nov 10, 2011 8:46 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

kozmopolitanka je napisal/-a:kako smo kej?

O hvala za skrb <3 , zaenkrat nobene drastične spremembe, razen da se mu ne slabša ima pa vneto ritko, tako da mu jo mažem z jekodermom. Kako je pa pri vas? Sicer sva imela včeraj kontrolo, zdaj jo mava pa spet v torek, ko pojeva do konca antibiotik, če se mu ne bo kaj poslabšalo :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če nov 10, 2011 9:17 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

mi smo ok. driska sicer ostaja, ampak samo cca 1krat na dan. sicer pa smo živahni in igrivi. ritko smo pa mi mazali z bepanthenom pa je ful pomagal. ja upam da se vam bo čimprej zboljšalo!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Pe nov 11, 2011 9:04 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Evo počasi, ampak res počasi gre na bolje. Sicer driska ostaja ampak je pa že malo več življenja v njem <3 . Upam da bo kmalu tako kot mora biti, ker se mi res smili-
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To nov 22, 2011 11:07 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Za začetek dobre novice :yahoo: ,pri nas smo končno vsi zdravi in ne driskamo več.
Moram pa deliti z vami svojo jezo in razočaranje. Želim se preseliti nazaj v rodne kraje, zato na tistem koncu iščem primerno hišo na primerni lokaciji. Ker imam eno velko pasjo in eno majhno pasjo rit, pa tri notranje muce in eno zunanje notranjo pa tudi zaradi sebe iščem hišo na mirni od vsakdanjega vrveža oddaljeni parceli, kjer v bližini ni prometne ceste. Pa kličem agencijo in se zanimam za eno hiško, ki je skoraj idealna. Agent pa takoj ja veste pa mam še eno tam pa tam pa je nekaj cenejša in res krasna, jaz njemu ne bo šlo, ker je čisto ob regionalni cesti. On meni saj ni nobenega hrupa ponoči. Pa spet jaz, ja ampak imam živali, pa nikoli ne veš, mi nedaj bože kera ven uide in je takoj na cesti. On pa meni a zdej boste pa zarad enga cucka kompliciral in tako priložnost zamudila :dash: . Mi je kar sapo vzel, sem mu razložila, da lahko obe hiše kar obdrži, jaz bom pa svojega cucka in bom raje kam drugam poklicala, kjer imajo mogoče boljši sistem prodaje, in več razumevanja za moje želje.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr nov 23, 2011 9:28 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jaz bi se prav vprašala, kaj je narobe s to hišo, ki jo je tako turil, da bi jo prodal. A ni zanj bolje, da ti proda dražjo hišo? Uff, pa kakšen odnos :bad:
P.s. če bi lahko, bi jaz tvojo hišo kupila, full mi je všeč :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr nov 23, 2011 10:26 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

kje pa so tvoji rodni kraji da ti pomagamo iskat? o agentu pa rajš sploh ne bi...jest bi se potrudla pa mu nardila čimveč slabe reklame :) .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr nov 23, 2011 2:29 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Prlekija, oziroma pomurje na to stran Mure Knedl. Saj je tega velik, sam jaz mam res velike zahteve :-). Hiška mora bit pritlična, parcele vsaj 1000 m ali več, po možnosti ograjena in seveda daleč od prometne ceste.Nekaj takega kot imam zdaj. Saj se mi ne mudi :) Počasi se daleč pride.

Zalarjeva s tisto hišo je vse ok in če nebi želela svoje življenje deliti z živalmi bi bla super, samo mudi se jim jo prodat, zato je tud nižja cena, sam tale agent jim jo bo težko prodal. Moram pa priznat, da mi je kar muka vsakič ko se kdo zanima za mojo hiško, še slabše mi pa je ko pride na ogled :girlsad: . Je reku en kolega če bi jaz sploh rada prodala, glede na to da se sploh ne trudim prov zlo v to smer :-). Kot je rekla Pola to je moj mali raj na zemlji, ki sem ga ustvarjala 10 let.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr nov 23, 2011 3:46 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Raj na zemlji imaš, jest ga ne bi prodala za milijon €, če bi bil moj.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr nov 23, 2011 7:35 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

pola je napisal/-a:Raj na zemlji imaš, jest ga ne bi prodala za milijon €, če bi bil moj.

Hvala pola, saj ga jaz tud ne želim, samo želja iti nazaj vsak dan bolj raste. Bomo videli kaj bo. Mogoče pa ne grem nikamor :nyam:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če dec 01, 2011 9:11 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jao meni. Danes sem se lotila projekta poščipat krempeljce naši mali pasji gospodični. Hvala bogu je šlo brez kakih posebnih zapletov :yahoo: , veliko lažje kot pa pri mačkonih :girlblush: . Naslednji mesec greva pa spet mal k vetki pogledat srčka, saj veste ziher je ziher :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če dec 01, 2011 10:28 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:kiss: :kiss: Jaz moram tudi Čikiti pa se bojim, da bi jo kaj ranila, so čist črni nohtki.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če dec 01, 2011 10:31 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Uporabi lučko, presveti noht in odreži nekaj mm pred žilo.
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Pe dec 02, 2011 1:41 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

zalarjeva je napisal/-a::kiss: :kiss: Jaz moram tudi Čikiti pa se bojim, da bi jo kaj ranila, so čist črni nohtki.

jaz sem samo špičke ki so bile že mal navzdol ukrivljene postrigla, glih zato, da je nebi poškodovala
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To dec 06, 2011 4:11 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jao mi smo bli spet pri vetki :dash: . Tokrat z našo najstarejšo mačjo damo Kitty. Nekaj je začela v petek šepat na desno nogico, sem predvidevala da je mogoče mal čudno doskočila na tla in se je mal udarla. Sam včeraj jo je pa stalno držala v zraku in stopicljala po treh. Sem jo pretipala, ji nogico razmigavala pa ni bilo nobenega znaka kake poškodbe ali bolečine, po tem mojem mrcvarjenju je celo skoraj normalno hodila :O . Ampak zjutraj je imela tačko spet v zraku. In ker nikoli ne veš pri mucah v njenih letih ( 13 polnih let :) ), sem se raje odpravila k vetki. Rentgen je pokazal, da z njenimi kostmi ni nič narobe so cele in lepe, še nobenih starostnih deformacij :yahoo: , tako da se je vetka strinjala z mano, da je verjetno malce narobe doskočila in ker ni več tako prožna kot nekoč pa tudi prav lahka ne (5 kg) si je verjetno mal nategnila kako vez ali pa preobremenila mišico. Dobila injekcijo analgetika in še tri dni na 24 ur eno. Evo takle mamo pri nas ;) . Če nimamo redna cepljenja, pol smo mal nerodni, al pa dobimo drisko, oziroma se ne pustimo česat največkrat pa jaz paniko zaženem za prazen nič :truce: :devil: :fool:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 06, 2011 6:13 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Še vseeno bolje panika za nič, kot pa nič v primeru resne panike! ;)

Kitty pa mogoče samo masaže žica... :girltruce:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To dec 06, 2011 7:37 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Alexx je napisal/-a: Kitty pa mogoče samo masaže žica... :girltruce:


he he men se tud zdi tko ja :D :devil:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po dec 12, 2011 11:47 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Čist pozabila pohvalt našo nadpridno malo pasjo rit, da sva uspešno :P zaključili začetno šolanje 8)
Dokazi
Slika
Slika
pogojno obvladamo tudi prostor :good: (če mi obljubijo res kaj slastnega)
Slika
pa malo kar tako
Slika
Slika
pa še ostali kosmatinci da ne bo zamere :truce:
Lenna (femme fatal)
Slika
Slika
Slika
Slika
Lev
Slika
Slika
Slika
Mura (dislocirana po lastni volji :fool: )
Slika
Slika
Kitty old lady :kiss:
Slika
Slika
Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.