V središču

Ingver


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor Sr jul 30, 2014 5:46 pm

Ingver

Živjo!

Prišel je čas da se še mi malo javimo :) Ingver smo posvojili teden dni nazaj in smo resnično veseli ;) Seveda tudi ona :) Zelo rada se carta, je prava mazika. Ima pa tudi družbo, eno leto starega mucka. Prvi dan je bilo sicer nekaj grdih pogledov ter pihanja drug na drugega...vendar tega naslednje dni ni bilo več. Sedaj se, bolj ali manj, dobro razumeta ;) Muc jo vseskozi umiva, ona pa zadovoljno prede. Prav tako se tudi rada igrata. Nekatere miške je že vzela za svoje. Kadar je utrujena najraje zaspi na mačjem drevesu ali pa v naročju koga izmed nas. Res je prisrčna.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor Sr jul 30, 2014 5:53 pm

Re: Ingver

Ups....ne vem zakaj noče slikc pokazat...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Zadnjič spremenil renata, dne Če jul 31, 2014 8:19 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: urejanje slik
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jul 30, 2014 6:13 pm

Re: Ingver

Dobrodošla in :clap: za super slikce - res da je modelka totalno srčkana, ampak takšnih lepih fotk muck ni ravno lahko posneti. Sem čisto navdušena, mama knedlova bo pa po moje sploh čisto ven padla. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr jul 30, 2014 6:25 pm

Re: Ingver

:S ja pa... a ni mama knedlova pravkar iz kota prilezla, pa bo šla spet nazaj... :lol:
<3 Ingver, lepotička mala, kar večkrat nas razveseli s tako lepimi fotkami... :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Sr jul 30, 2014 7:37 pm

Re: Ingver

ta zadnja fotka :girlblush: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr jul 30, 2014 9:31 pm

Re: Ingver

Meni je pa ta prva fotka najbolj všeč, tiste očke...!!

Drgač pa Ingver - dobrodošli na forumu pa čim več poročajte o mačjem razvajanju pri vas doma! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jul 31, 2014 10:15 pm

Re: Ingver

Kako je srčkana, cmokica :girlblush: na zadnji fotki sta pa z novim bratcem res krasna <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe avg 01, 2014 8:16 pm

Re: Ingver

heeeej! mal zamujam pa vseeno dobrodošli. lepo jo je videt tkole navihano še naprej, vesela tud da se je ok izteklo. mama knedl je prlezla iz kota in bo redna obiskovalka te teme :D . moram rečt, da jo še zmeri pogrešam, če ne drugač, ko prinesem krožnike s konzervo in začnem preštevanje. saj bo, mi je precej lažje ko vem, da je šla v krasen dom. uživajte vsi skupaj :yahoo: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor Sr avg 13, 2014 7:33 pm

Re: Ingver

Živjo!

Že dolgo mislim na vas, danes pa sem se končno spravila k računalniku da vam malo pišem kako se imamo. Najprej vsem skupaj hvala lepa za prisrčno dobrodošlico ;)

Zadnjič sem pozabila povedati da smo Ingver preimenovali v angleško različico (Ginger). Kličemo pa jo kar Gingi :) Naša Gingi se ima fino. Lepo se razumeta tudi z gospodom mačkom (to je naša družinska šala - našega muc, ki ga imamo eno leto, nismo vedeli kako bi ga poimenovali...vsak izmed družinskih članov je imel neke ideje, vendar smo se nazadnje odločili da bo kar muc Muc...zato se včasih šalimo da je gospod Maček). Že 5 noči sta oba spala pri meni, v moji sobi, in ju je prav luštno opazovat ko ležita drug ob drugem na postelji ;) Mislim da sta vsak dan boljša prijatelja :)

Prejšni teden sta sicer oba bila malce prehlajena, vendar sta hitro prišla k sebi ;) Sedaj sta seveda že čisto dobra, in polna energije. Vreme se mi zdi da sicer tudi nanju vpliva, tako da sta malo bolj utrujena kot ponavadi ;) Zelo rada se tudi lovita po hiši.

Sem nameravala objavit še slikce, vendar mi žal trenutno internet ne dela prav dobro :)

Tako da jih bom objavila kakšen drug dan ;)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor To avg 26, 2014 8:41 pm

Re: Ingver

Živjo!

Pa še malo slikc :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

LP

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor To avg 26, 2014 9:04 pm

Re: Ingver

Živjo!

Mi lahko prosim kdo svetuje kako naj naložim slike, da jih bo ok prikazalo.

Hvala ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To avg 26, 2014 9:27 pm

Re: Ingver

Ojla :) ...najprej jih moraš shraniti na neko spletno mesto npr. shrani.si ali mojalbum.com...potem pa klikni v tej zgornji vrstici gor - "img" med oklepaje pa sliko skopiraš.
Če zna kakšna bolje razložiti, pa kar :D :truce:

Lahko pa malo pobrskaš po temah in najdeš, kako se nalaga ;) Veliko sreče :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To avg 26, 2014 11:53 pm

Re: Ingver

Jaz delam s slikomatom, kjer ti že sam ponudi celotno kodo za forum in jo samo kopiram (copy-paste)

http://www.slikomat.com/
Naloži sliko:choose file (fotka iz albuma)
Dovoljeni tipi datotek: jpeg, jpg, png, gif, bmp
Največja dovoljena velikost: 10 MB
Pomanjšaj sliko: 640x480 (za forume)
Javno prikaži sliko: /
Tvoj vzdevek: /
Tvoj e-mail: /
Opis slike: če želiš, ni pa nujno

klikneš NALOŽI
in nato kopiraš kodo, ki se ti izpiše v polju Koda za forme
NPR:
Koda za forume: npr : [url=http://www.Slikomat.com/xxxxxx itd....jpg[/img][/url ]

upam, da se boš znašla iz mojega pisanja.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor Sr avg 27, 2014 7:13 am

Re: Ingver

O super ;)
Najlepša hvala obema ;) sedaj pa bo šlo :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr avg 27, 2014 7:26 am

Re: Ingver

Ijoj, kako je srčkana, pa še prijateljčka sta s staroselcem. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr avg 27, 2014 2:31 pm

Re: Ingver

U madona, sem odprla tole stran pa sta me dve OGROOOOMNI oranžni mačji učki pogledali iz ekrana!! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr avg 27, 2014 3:30 pm

Re: Ingver

Ginger, fajn bratca si dobila! :good:

(kar se pa tiče imen, mi je znano, ja... pri meni se vsi kar nekaj zgražajo, ker je mačka pač Gospa Mačka... :rolleyes: )
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr avg 27, 2014 4:02 pm

Re: Ingver

Krasna sta oba <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če avg 28, 2014 8:06 pm

Re: Ingver

sem ravno te dni mislila na vas :) . lej jo punco kako lepo raste, prava lepotička :kiss: . super, da sta se že čist spoprijateljila, sicer pa, kdo pa ne bi maral take šarmerke 8)
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Ne jul 27, 2014 3:01 pm

Odgovor Ne dec 28, 2014 6:18 pm

Re: Ingver

Živjo :)

Skrajni čas je že da spet malo javim :) Naša mucka - Gingi in Gospod Maček - sta super. Odlično se razumeta. Sta prava prijatelja. Najraje se lovita po sobah. Sicer pa takšnega ravnotežja kot ga ima Gingi še nisem videla. Zgodilo se nam je da je iz ne preveč visoke omare skočila na vrhnji del vrat in hodila po njih kot da je na tleh. Kaj takega pa še ne ;) Prilagam še nekaj slikc. Je že kar prece zrasla od mojega zadnjega javljanja :)

Lp

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.