V središču

Blacky


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne sep 13, 2015 8:02 am

Re: Blacky

Super ste, punce. :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne sep 13, 2015 8:11 am

Re: Blacky

Blacky, povej ti svoji, da Trixi tudi predlaga priboljške 2x na dan, če si jih muca tako zelo želi. S tem se ji polepša dan zjutraj in zvečer. Lahko tudi kdaj še vmes. :nyam:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne sep 13, 2015 9:56 am

Re: Blacky

Punca zelo očitno uživa pri tebi <3 ...kakšen priboljšek več naj pa le pade, se tudi moji mucki strinjajo :nyam: ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 13, 2015 10:04 am

Re: Blacky

sam me pol skrbi, da bi nehala jest svojo pravo hrano. mislim, da je enkrat na dan čisto dovolj, vmes se pa še cartamo. poleg tega bi me to finančno kr stalo, saj ne kupujem najcenejših pribolškov. Blacky tudi jé "raznoliko", saj ji dam vsaj dva različna okusa briketkov. Trenutno pa imam celo 3 doma in sicer piščanec, račka in tuna. Blacky je tudi pridna, kar se tiče pitja vode. Mislim, da se na kvaliteti hrane pozna, saj ima zelo mehko in svetlečo dlako.

Vsak dan sem vesela in hvaležna, da je Blacky postala del mojega življena. Sedaj že eno leto živim sama, pa se nikoli ne počutim osamljenje, saj je ob meni tak cuker kot je Blacky. Najlepše je ko pridem domov in me nekdo čaka in je hkrati vesela, da me vidi :)
Y de repente un ángel...
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 13, 2015 10:06 am

Re: Blacky

ok.. trenutno imam res doma dva različna pribolška. Palčke (te dobi zvečer) in čez dan ji bom dala par koškov, ki so v vrečkah. :yahoo:
Y de repente un ángel...
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 13, 2015 10:11 am

Re: Blacky

aja, te koščke iz vrečke, enga/dva poje.. drugega/tretjega pa že pusti na pol pogriženega. Tudi mokro hrano je že pred časom nehala jest.. kot da bi bila zbirčna. Jé pa veselo svoje briketke :) zato ne delam paniko.. bi jo mogla?
Y de repente un ángel...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne sep 13, 2015 10:40 am

Re: Blacky

Ne, nobene panike, vse je OK, če je njena teža stabilna.
Ne bo nehala svoje hrane jest, če dobi kakšen priboljšek več, nič bat. Le še raje te bo imela.
Jaz tudi razdelim, včasih 2 palčke, včasih več, na več muc, toliko da jih razveselim. Ne dajem jim tega za najest.
Tudi npr. dental briketki so lahko primeren priboljšek, če so ji všeč. Nabaviš vrečko, zapakiraš v dobro posodo in ji jih daješ po npr. 5, 6, da malo gricka in je vesela. Vmes se pa meniš z njo, jo hvališ, božaš, nabiraš pike. ;) Pa kaj mokre hrane ji bo tudi šlo v slast + priporočljivo je.
Včeraj so se naši mucki zelo razveselili darila (mali paketek) in te briketke družno pozobali, kot priboljšek. :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 10, 2016 3:26 pm

Re: Blacky

Danes je za naju z Blacky poseben dan.. saj je...

Slika

... na današnji dan pred dvema letoma prišla k meni domov :) na svoj kavč, katerega je tako dolgo čakala... ampak pravi, da je bilo vredno počakat :angel:

Zadnje čase vsi ki pridejo na obisk pravijo kako lepe oči ima in nasploh so navdušeni nad njo, ker je tako ljubka mačka.. :kiss: To ima po meni :P

Vse zgleda, da je letos Blacky poleg mami (mene) dobila tudi očija... od prvega dne ko je prišel k meni, ga je lepo sprejela.. :welcome: in niti enkrat ni bila ljubosumna nanj.. verjetno tudi zato, ker vedno tudi njej da pozornost :kiss: in pa tudi ker čuti, da je vredu fant :blush:

nevem če sem že omenila da Blacky poleg slovenščine tudi zelo dobro razume španščino ... :clap:

En lep pozdravček s toplega Blackynega kavča... :kiss:

Slika
Y de repente un ángel...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 10, 2016 3:43 pm

Re: Blacky

Čestitke za obletnico, Blacky :kiss:, mamici pa za očita. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jan 10, 2016 3:49 pm

Re: Blacky

:clap: Super, srčica, zelo ti/vama privoščim še te roke za crkljanje. :good: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 10, 2016 9:51 am

Re: Blacky

Blacky se zopet oglaša iz svojega kavča.. oziroma tolkrat bolj rabi nasvet njena lastnica..

Včasih Blacky predvajam kak mačji posnetek. Seveda se skoraj vedno odzove, ampak ko isti posnetek ponovim drugič, tretjič... zanimanja ni več.

Včeraj sem na FB gledala tale video: https://www.facebook.com/dailypicksandf ... 262123937/ in ne le da je prvič reagirala.. tudi desetič je :kiss: prav iskala je tega mucka in ga klicala. Potem pa sem pomislila, da morda si pa Blacky želi mačjo družbo. Mislite, da pravilno sklepam?

Malo sem že počekirala mačkice, ki čakajo na svoj kavč in najbolj mi je padla v oči Sierra (viewtopic.php?f=47&t=10877&p=297756&hilit=sierra#p297756)

Mislite, da bi bila primerna družba za Blacky in Blacky zanjo? Poznate še kakšnega kandidata za Blacky? Odločitev za posvojitev ni še čisto padla... Prej bi rada vse informacije kaj je potrebno dodatno kupiti, recim ali vsaka mačka potrebuje svoj wc? Če pa bo padla odločitev bom potrebovala navodila, kako Blacky pripravit na prihod nove mačke.

Se že veselim vaših odgovorov :) :cat:
Y de repente un ángel...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če mar 10, 2016 9:59 am

Re: Blacky

Živjo, Blacky je živela v družbi drugih muckov. Ne, ne rabiš imet 2 mačja WCja, če bo pripravljena tega delit. Se včasih zgodi, da kakšen staroselec brani svoj wc, se celo uleže vanj, pa drug muc ne more prit zraven, takrat se nujno rabi 2, vsaj začasno. WCjev imam kar nekaj in ti komot posodim/dam enega. Če ti s financami znese, potem komot posvojiš še enega, saj če je prostor za enega, je prostor tudi za 2, ki karakterno pašeta skupaj, to je bistvo, da si ne gredo na živce. Jaz vem, kateri bi popestril vaš dom, a na izbiro ne želim vplivat. Če želiš, pa lahko prideš tudi na obisk.
Pozdravček mačji srčici! :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 10, 2016 11:06 am

Re: Blacky

Trixi hvala za hiter odgovor :kiss:

finančno moram res malo preračunat, priznam pa, da Blacky nikoli ne iztavim računa..tako, da natančno niti ne vem koliko me pride. Nisem pa zaradi nje nikoli čutila stisko z denarjem. ampak se zavedam, da je odgovorno od mene, da prej preračunam ta izdatek. Ampak kot praviš glede prostora, če je prostor za enega je prostor tudi za dva.. mislim, da je podobno glede financ.. če si lahko privoščim eno muco, si lahko tudi dve :)

Če imaš ti v mislih kakšnega mačka, ga z veseljem pridem pogledat. Nenazadnje je to tvoje področje in ti čist zaupam. Vseeno bi ga pa prej rada prišla pogledat. Kdaj imaš čas? :blush:
Y de repente un ángel...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če mar 10, 2016 12:01 pm

Re: Blacky

:) Dobrodošla, pridi, brez obveznosti, sproščeno, na mačje božanje, pa boš tako sama najbolj začutila, če imam kakšnega primernega. No, jaz sem prepričana, da imam. ;)
Jutri popoldan, po 17. uri, bom doma, ali pa čez vikend (skoraj kadarkoli), kadar ti bolj odgovarja. Se zmeniva na ZS.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 21, 2016 8:11 pm

Re: Blacky

Midve z Blacky tkole uživava:

Slika

Slika

:kiss:
Y de repente un ángel...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po mar 21, 2016 10:56 pm

Re: Blacky

:kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr mar 23, 2016 7:59 pm

Re: Blacky

moja mami mi je rekla, da drugače ni ravno ljubitelj mač... ampak da Blacky je pa taka muca da jo enostvno moraš imeti rad.

Jaz sem res ponosna in vesela, da je Blacky del mojega življenja. <3 Blacky bo aprila praznovala že 6. rojstni dan :birthday: ampak, ko se pa ona igra sama.. najraje s tistim plastičnim delom od mleka, se pokaže njena igrivost in otroško veselje do igre. :girlblush:
Y de repente un ángel...
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 85

Pridružen: So jan 04, 2014 10:06 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 15, 2016 4:59 pm

Re: Blacky

Danes Blacky praznuje svoj 6. rojstni dan :birthday:

Slika
Y de repente un ángel...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 15, 2016 7:17 pm

Re: Blacky

:clap: Vse najboljše, zlata mačja srčica in zdrava bodi, še mnogo let! :angel: :kiss: :birthday: :martini:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe apr 15, 2016 7:46 pm

Re: Blacky

Čestitke, lepotica! :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.