V središču

TINKO & *ČMOKA, NIKITA, VIGO, La DONA in *GOGI


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Pe jun 28, 2013 12:13 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Nikita se zvečer prelevi v poplnoma drugo muco. Zleze iz skrivališča in se odpravi na raziskovanje. Pregledala je kavč še z zgornje strani, zlezla na praskalnik in mimo Tinkovega nadstropja hop na omaro. Tinko pa :O in sploh ni dojel, kako hitro je padla njegova trdnjava, ki jo je pred Čmoko branil kakšna dva meseca. Skočila je celo na moj stol, tam pa našla mene in oddirkala nazaj se skrivat :D .

Kuku:
Slika

kdo se pa tukaj skriva?
Slika

no pridi ven, se gremo igrat
Slika

bom kar ves ruj poskubil, da te zvabim od tam zadaj ;)
Slika

trmasta tale muca, enkrat bo že padla na moje čare :rolleyes:
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jun 28, 2013 12:26 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Pe jun 28, 2013 12:31 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Ah, ona to samo ve, kako zelo fotogenična je za tistole vejo. :) Tinko, brez panike, takemu šarmerju se pa res ne bo dolgo upirala!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe jun 28, 2013 12:57 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Super vam gre :good: pa tko so lepi vsi trije <3
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Pe jun 28, 2013 5:36 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Pa kaj jaz to zamujam, med namakanjem v ledenem morju?! :yahoo:
Lepi ste! Čudovite fotke!!! Modeli pa itak... :girlblush:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe jun 28, 2013 8:24 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

super :good: <3 <3 <3 :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Po jul 01, 2013 5:43 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Tale naša Nikita čez dan še kar vztraja pod mizo ali pod kavčem, zvečer ko postane lačna, pa prileze ven na večerjo in je prav prijazna. Zelo rada se igra, se meče na hrbet in deli buce ( najraje Tinkotu, celo jaz dobim kdaj kakšnega ;) ). Odkar je začela jest skupaj s Tinkom in Čmoko in ji ni treba bit ponoči več zaprta v kuhinji skupaj z večerjo, vsako noč pride spat v mojo posteljo :yahoo: , se mi zdi, da zaradi Tinkota, ki tudi spi tam. Potem se Tinko začne šopirit in metat v zrak miš, da jo lovita, skratka cel žur :D
Čmoka jo še vedno gleda malo postrani, ne vem če ni ljubosumna, ker se hodi kar naprej stiskat k meni, česar, preden je prišla Nikita, ni počela prav pogosto. Ko se Nikita skriva pod mizo, jo Čmoka straži v hiški, ki jo prej še povohala ni nikoli :O .

Slika
Slika

Včeraj smo se zračili na balkonu, celo Nikita se ni skrivala in ji je bilo prav všeč. Tudi bala se ni, medtem ko sta Tinko in Čmoka rabila dva dni, da sta si upala čez prag balkona. Nekaj utrinkov:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Odkar je Nikita pri nas, se mi zdita Tinko in Čmoka ogromna. Sem jih danes tehtala, Tinko ima 3,9 kg, Čmokica 2,7 kg, Nikita pa pravi, da se ne rabi tehtat :rolleyes: , je pa na pogled pol tanjša od Čmoke :O , čeprav kar pridno je ( kadar ne štrajka pod kavčem).

Pridni so, vsi trije <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po jul 01, 2013 5:59 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:O a deeeej, kakšen kič!!!
Kako je lepa tale vaša "moja" Nikita :girlblush: še malo, pa se punca ne bo več skrivala ;) Saj prav fino napredujete, čez noč itak ne gre :good:
Pa kakšen raj na zemlji imajo teli tvoji mačkoni :O njim pa res ni hudega, imajo prekrasno teraso, ful enih super kotičkov.... :clap:
:D vidiš, zdaj se še Čmoka bolj crklja :girlblush: sigurno je malo ljubosumna, a nič hudega, fejst jo crkljaj in izkoriti še za nazaj :D ona se bo pa tudi sprostila. Saj bo videla, da je še vedno "taglavna baba" pri hiši 8)
Super krasne slike, prav vse...tiste ta stoječe na balkonu pa zmagajo :good: kera firbca :D

Lupčke vsem, krasni ste :kiss: :kiss: :kiss:

(Matejka sporoča. da je bila bluzica fino fajn zapakirana, da bi imela ona tudi tak paket ;) saj sem ji ga odstopila :P )

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po jul 01, 2013 7:35 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Vam odstopim eno fotko "before", da se ne pozabi, kako zelo je bilo to lepotičko strah, ker ni bila vajena ljudi.
Celo iz duplinice se je stegnila, da je s tačko in krempeljcem zamahnila po meni, pihala... :scare:
Slika
:good: Odlično vam gre, me res zelo veseli! :girlyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jul 01, 2013 7:41 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Kaj dobro, super vam gre :clap: , balkonske slike so pa enkratne in zelo simpatične. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Po jul 01, 2013 11:48 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Trixi je napisal/-a:Vam odstopim eno fotko "before", da se ne pozabi, kako zelo je bilo to lepotičko strah, ker ni bila vajena ljudi.
Celo iz duplinice se je stegnila, da je s tačko in krempeljcem zamahnila po meni, pihala... :scare:


Ojoj, tale ušeska dol ji pa prav nič ne pašejo :S . Se pozna, da ste pri vas opravili ta hudo delo, jaz pa pilim še finese, da jo spremenim v naročno mazo ;) . Mene je ene parkrat opozorila s tačko, ampak je imela krempeljce vedno lepo pospravljene. Še pogrickala me je po prstih, pa nič stisnila. Je pa res, da sem jo prva dva dni pustila čisto pri miru, samo pogovarjala sem se ful v istem prostoru z njo, pa sama s sabo :D ...sem čakala, da se je sama prišla podrgnit k meni :girlblush:. Pa prepovedala sem sesanje v tistem prostoru, kjer se takrat zadržuje :)

Loti Pupa je napisal/-a:njim pa res ni hudega, imajo prekrasno teraso

Nimajo še terase :S , bojo pa imeli, ko pridejo mojstri malo k sebi, pa ko jaz naštudiram še ene par idej, da se bomo spet malo :devil: ;) . Sej na koncu smo se že prav dobro razumeli, sta rekla, da bosta delala samo še mačje balkone :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jul 02, 2013 6:01 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Bravo za prekrasen mačje-varni 8) balkon! :clap:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 02, 2013 8:09 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:good: Super -za mačje varne balkone. Kar povedati jima, da naj se zelo potrudita, ker bosta lahko dobila še priporočila za naprej. :girlyes:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor To jul 02, 2013 9:15 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:O :O :O ta mucica Nikikta pa je res ena posebna mucica :). Zelo lepo, super :yahoo: :yahoo: :yahoo:.

Bravo za super mojstre, ki bodo delali mačje balkone :good: :good: :good:.
Mene je moj znanec pustil na cedilu :( in me spravil v zadrego v smislu, da mački pa že ne skačejo čez balkon in da tudi če bi padli se ne bi pškodovali, češ, da oni niso otroci :O :O :girlblush:. Lahko si predstavljate, da sem precej zgrožena in užaljena :devil:. Zato sem še toliko bolj vesela zate Metina, da si naletela na mojstre, ki so prisluhnili tvojim idejam in željam :good:

Uživajte in bodite sončno razpoložene :kiss: :kiss: :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To jul 02, 2013 10:20 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

metka je napisal/-a:da si naletela na mojstre, ki so prisluhnili tvojim idejam in željam :good:


Sta povedala, da ima en 3 muce in zamrežena okna, drugi pa 6 muc in 2 psa, živi pa med srnami in jeleni nekje, tako da so menda na varnem (najbrž res, ker sta dve stari že 10+ let). Problem pri nas je bil, da so balkoni med tlemi in stropom visoki skoraj 4m, vse skup pa 13 m nad tlemi in je bilo kar mal scary :scare: tam zgoraj na lojtri delat.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To jul 02, 2013 11:20 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:O pa ne da bodo imeli še večji in boljši balkon kot ga že imajo :O tegale pa ne bom doma kazala, bom dobila odpoved :P
Tinko, Čmoka in Nikita, zadeli ste terno :good: :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor To jul 02, 2013 6:28 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Super :good:, potem pa si res naletela čudovita človeka, ki vesta kaj mucki potrebujejo.
Upam, da bo ratalo hzrihtat kot si si zamislila :).
<3 in :kiss: vsem.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Sr jul 03, 2013 11:48 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Čudovit balkon! Zradi dekorativnih mačk seveda :D ! Radi vas beremo!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jul 04, 2013 11:27 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

prav luštni ste, Čmokica pa (kot bi rekla LotiPupa) še za eno dlako bolj :girlblush:, pri nas smo zaradi nje še v juniju (kot smo bili v zaostanku s časom zardi Cher, ti dve mucki sta mi zelo pri srcu, :kiss: :kiss: ... pa še Katka Mala, Eli in Neli, pa še......ostalih 100 in toliko njih...pravzaprav, če malo pomislim, kar vsi...)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Po jul 08, 2013 5:26 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Pa saj vem, da je forum o živalih... Ampak tisti lonec za rože v obliki srčka z mačjo travo v njem :girlblush: :good: :) . Pa cel domek imate čisto po našem okusu. Zelo, zelo lep. :girlblush:
Softy <3 , ti si navdih za drugo ime enega izmed naših mačkov, Miša, lepotička, tebi pa :rose: od Maja.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.