V središču

Tom Tomove dogodivščine


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor Če nov 01, 2012 5:17 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Metka, super :clap: Držim pesti da se bodo vse tri zverce ujele :good:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če nov 01, 2012 7:37 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Ojla, hvala Tianru :), prav dobro nam gre. No končno mi je uspelo Piki dopovedati, da ne sme na posteljo :) :), juhu huhu. To sem dosegla s tem, da sem njeno blazino dlaa na hodnik in zdaj je tam čisto pridna :kiss: . Tako, da sem jaz za pisalno miz ob računalniku, ona pa lepo počiva pri vratih na hodniku in ima ves pregled v dnevni prostor in na posteljo ter balkon.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So nov 03, 2012 8:33 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

:) Včeraj videla lepega Čarlija in "njegovo" kužiko Piko, zlato pasjo dušo, ki je končno (po 4ih letih) dočakala, da jo ima nekdo rad in mu je mar zanjo. Z lastnico res super sodeluje in je bila na sprehodu zelo pridna. Na flexiju ne vleče, ima rada poljube, objeme in priboljške. V stanovanju je tudi zelo pridna in zadovoljna. Vse OK. :good:
Srečno še naprej! :kiss:
P.S.: Muca Miša nas je pa opazovala z vrha omare.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So nov 03, 2012 8:41 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Ko bi ta psička vedela, kakšno srečo je imela s to gospo, pa saj očitno ve, ko se po štirih letih "pasjega" življenja vede kot prava stanovanjska in mestna dama. Sem zelo vesela za vas. :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne nov 04, 2012 5:38 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Ojla :),

ja naša Pika točno ve kakšno srečo ima. Točno tako je, kot je povedala Trixi, Pika se vede kot prava mestna dam kot da nikoli ni bila na deželi in na verigi. Ravno včeraj je minilo en teden odkar je pri meni skupaj s Čarlijem in Mišo. Zanimivo je, da je ravno včeraj in danes začela uživati zunaj na sprehodu. Danes mineva peti dan odkar je bila sterilizirana tako, da že nestrpno odštevava, da greva v petek pobrati šive in v soboto odstraniva nadležni ovratnik, ki ga Pika zelo pridno ter strpno prenaša.

Živalce so tako pridne, da so si prislužile razvajanje s koščki kuhanega mesa dodanega h briketom. En lep mačji in pasji pozdrav vsem, ki berete to stran in držite pesti za nas :) :kiss: .
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne nov 04, 2012 6:34 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Sem res vesela, da je še eno bogo pasje bitje dobilo krasen dom :) Kar me pa muči, je pa to, da ni nič njenih slik! ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Ne nov 04, 2012 8:08 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Ja, cjo, zalarjeva, a misliš da se pasja dama hoče slikati z ovratnikom :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po nov 05, 2012 11:40 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Pa sej ga ima verjetno kaj tudi dol, vsaj za hranjenje :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor To nov 06, 2012 8:42 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Verjamem, da ste že rahlo nestrpni, ker si želite videti slikce naše zlate pasje lepotice. Toda še vedno je vsa povita v povoje in odeta v ovratnik, se je hočeš noče morala navaditi.

Smo že naredili nekaj slikic pred sterilizacijo in lahko zagotovim, da se zelo rada slika. Skratka še 4 dni in mlada pasja dama se vam bo pokazala na facebooku in na teh straneh :) , pa še po.ljubček za lahko noč :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To nov 06, 2012 9:07 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

:kiss: Krasni ste.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe nov 09, 2012 6:30 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Čaoo dragi moji,

evo Piki so danes pobrali šive in zdaj je kot nova, saj je za nagrado že danes malo prej snela nadležni ovratnik. Naredili smo nekaj slikic, ki jih zdaj delimo tudi z vami.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Pika se mi zdi prav fotogenična :). Prav tako pa Čarli in Miša.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 655

Pridružen: Sr dec 22, 2010 1:08 pm

Odgovor Pe nov 09, 2012 7:16 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Krasna druščina! <3
Time spent with cats is never wasted. ~May Sarton
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor So nov 10, 2012 8:33 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Res je čudovita :good:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So nov 10, 2012 9:01 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Kakšna lepa psička, pa kako že obvlada udobje salonskega življenja. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So nov 10, 2012 11:32 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Lepotička! Taka zelo nežna deluje <3
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne nov 11, 2012 4:42 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Hvala za vse pohvale :). Pika je res prava faca :).

Včeraj in danes smo v našem domu doživeli nekaj prijetnih trenutkov :). Včeraj in danes sem legla k počitku na svoji postelji. Na postelji sta se mi pridružila Miša in Čarli in zraven postelje še Pika. Ko sem se vmes malo predramila mi je kar srce zaigralo, ko sem videla kako je lep pogled na naše skupno dremuckanje sredi dneva :).

Full pa sem vesela, ko sem danes videla, da je Pika začela spoznavati svoje nove pasje prijatelje. Prva dva tedna se je namreč zelo bala velikih psov, včeraj sem opazila, da se je včeraj začela pozdravljati male pse, danes pa se je začela pozdravljati tudi z velikimi. Full sem vesela zanjo, ker vem, da je na dobri poti, da se bo sanirala in prebolela boleče izkušnje tam kjer je bila prej. Juhu-juhu-juhu-juhu :kiss: <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor To nov 13, 2012 3:47 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Krasna psička je in videti je, da se boste imeli vsi skupaj prav fino :clap: :good:
Dogs have Masters. Cats have staff.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr nov 14, 2012 9:03 am

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

:good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe nov 16, 2012 9:54 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

Jutri bo že tri tedne odkar je Pika prišla v našo malo družinico :). V tem tednu sem opazila izjemen napredek pri njeni rehabilitaciji. Besedo rehabilitacija uporabljam, ker kot veste je bila zelo trpinčena in v slabih razmerah. Skratka povedati vam moram, da se Pika ne boji več psov, saj se veselo pozdravlja praktično z vsakim, ki ga srečava na sprehodu. Ko je prišla v Ljubljano se je namreč bala vsega kar leze ali gre. Zdaj pa je že prava korajžna frajerka, celo tako zelo, da se mi je danes prvič iztrgala iz rok, a se je takoj vrnila, ko sem jo dvakrat ostro poklicala nazaj.
Druga stvar, ki pa sem jo opazila pri Piki pa je to, da se full rada crklja in me kar naprej opominja, da jo naj crkljam. Je prava pasja muza :) :kiss: . Vidi se, da sva zelo navezani druga na drugo. Ta teden sem zaradi službenih obveznosti bolj letala sem in tja in nisem imela toliko časa zanjo, sem videla, da ji je bilo kar hudo, kar mi kazala z dvigom leve tačke.

Imam pa eno vprašanje. Ali kdo izmed vas ve, kaj pomeni, da se Pika polula in takoj po tem grebe po tleh?? To sem opazila že prejšnji teden in to počne vsak dan skoraj na vsakem sprehodu. Ali to pomeni, da označuje? Zakaj bi to počela?
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Pe nov 16, 2012 9:57 pm

Re: Čarlijeve dogodivščine v novem domu:)

nisem neki strokovnjak (prvi pes), ampak naš Rexi isto dela, izgleda kot da hoče zakopat lulanje kot mački.
Ne zmeraj, večinoma pa.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.