V središču

Tom Tomove dogodivščine


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po okt 31, 2016 12:02 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Naš muci TomTom je zraes nekaj posebnega :). Da je prijazen, cartljiv in sploh in oh prijazen, to vedo že praktično vsi ;). Zdaj pa me je ganil do solz še z eno zelo lepo gesto: na tleh mi je pomagal najti zame zelo pomemben del slušnega aparata brez katerega ne slišim in SA ne funkcionira.
Tkole je bilo. Nagajal mi je aparat, zato sem ga morala vzeti iz ušesa in ga celega razstaviti in preveriti ali se vidi kje je slab stik. Ko sem to počela, mi je odletela oliva z cevkico, ki gre v uho. To si lahko predstavljate, da je to zelo majhen, prozoren material, ki ob padcu na parket poleti kar daleč :(, zato sem tudi tokrat morala iti na kolena brez obutve in te z rokami plaziti kot muc, da bi ga našla. Takrat pa je prišel TomTom in se lepo usedel zraven olive in jo mogoče malo povohal ter kar je zame najbolj pomembno, počakal, da sem se z rokami priplazila do njega in z rokami zatipala kar sem iskala :).
Lahko mi verjamete, da sem bila ganjena do solz in takoj sem ga pohvalila in mu dala malo briketkov za jest kot to delamo pri kužkih, ko jih pohvalimo. Ganjena sem bila toliko bolj, ker sem videla, da je TomTom lepo počakal in se ni začel igrati z olivo kot z nogometno žogo :).
Rada te imam TomTom <3, :kiss:

p.s. foto materiala pri tem dogodku ni, ker se je to odvilo zelo hitro in je bila preveč pomembna stvar, da bi imela v mislih še fotkič, zato boste morali verjeti na besedo :).
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po okt 31, 2016 12:24 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Zlati zlati muc, daj mu še v mojem imenu enga lupčka. :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po okt 31, 2016 3:35 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

gipsy je napisal/-a:Zlati zlati muc, daj mu še v mojem imenu enga lupčka. :kiss:

Pa še od mene! :kiss:
Naši mucki bi se zagotovo šli žogat.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe nov 04, 2016 7:08 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Ojla družba :cat: ;),
hvala Gipsy in Trixi za vajine lupčke :kiss: :kiss:, ki sta jih poslali po mami <3. Čist sem bil moker in polupškan ;) od vseh vaših lupčkov in maminih objemov, ki jih obožujem <3.

No evo pa ju imamo :yahoo: :yahoo: hiške za zimsko spanje <3 <3
Slika
Slika
[imghttps://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14955877_1391627210866360_1390617564477295048_n.jpg?oh=8b779f4b3dee0a2b19a609889707c66a&oe=589BB47A][/img]
Slika
Slika

Kaj pravite na najino novo konfortno domovanje za zimo??? Ljooooj cel dan sva se mučila okoli velike škatle, ker je nisva mogla odpret, da bi videla kaj neki je not. Čeprav sva nonstop hodila za mamo in ji dajala buce in se mooooočno drgnila ob njo, se ni pustila motiti :O :O :O. Neki čudno je hodila okrog, pa kar veliko je ni bilo doma, potem je prišla zelooo slabe volje in objokana. No, ko sva z Mišo že glasno protestirala, da hočeva videt kaj je v škatli, se je mama končno spomnila na škatlo in začela nje ven jemat darila sestavljati hiško :yahoo: :yahoo:. Ne boste verjeli njena slaba volja je kar izginila in tudi ona je začela vriskati in se veseliti tega novega domovanja :).

:kiss: :kiss: :kiss: <3 <3 <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16495

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe nov 04, 2016 7:15 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Kakšni lepi vikendici sta dobila, srečkota :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Pe nov 04, 2016 7:54 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Super tale vajina mama, vaju vedno preseneti s kakšno fajn zadevo :good: :) .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne nov 06, 2016 4:31 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Slika
Lepo nedeljo vsem in imejte se radi, kot se imamo mi :rose:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor So nov 12, 2016 8:46 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Pozdravljeni dragi moji,
danes se je dogajalo toliko, da vam kot mama muckov moram pokazat in povedat :D. Najprej sta mi mucka zjutraj povedala, da je bil ponoči potres :O :O, saj sta bili hiški čisto porušeni :O :O
Slika

No potem pa sem se znašla v postelji zaradi glavobola, slabosti in bruhanja :(. Miša se je zelo trudila in me crkljala :). Ja točno ste prebraali, Miša me je crkljala <3. Občasno je prišla k meni in ležala pri meni in če je opazila, da jo ne porajtam, ker sem spala ali pa mi je bilo full slabo, me je dregnila toliko časa, da sem jo položila poleg sebe in bili sva skupaj <3 <3.

Sicer se Miša pogosto trudi hoče biti blizu poleg na postelji. Zdaj me že pazljivo opazuje in po mačje sprašuje kdaj bom prišla na posteljo? :O
Slika

Ja, ne pozabim. TomTom je bil tudi veliko z mano in se trudil lajšati tegobe :) <3. Zvečer, ko sem prišla malo k sebi, pa sem opazila čudovite prizore obeh mojih kosmatinčkov, ki sem jih morala zabeležiti <3 <3, saj sta kot pravi mačji šopek na dreesu ;) ;).
Slika
[imghttps://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14963321_1399641566731591_2429305966297695778_n.jpg?oh=dfd79a2ef60fd0a946df84604e33d714&oe=58934DD5][/img]
Slika
Slika

Lepo nedeljo vsem v objemu toplega doma in v ljubezni vaših kosmatinčkov <3 <3 <3.

Metka in :cat: :cat: :cat:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Sr dec 21, 2016 1:46 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Čaoo družba kosmata in dvonoga :cat: znova se oglašam v imenu naše družine :).
Mami piše, jaz pa narekujem tako kot le jaz znam ;).

Odkar sva z Mišo dobila mačje deblo, sva takorekoč prilimana gor, saj sva ure in ure tam, da mora mama zlesti na stol če naju hoče pobožati :D. Pa saj je tako prav, saj imava z Mišo svoj red in mačji karakter :D.
Slika

Seveda ne pozabiva na prijaznost in crkljanje z mamo, še posebej jaz, ki ji včasih sledim na vsakem koraku, še najraje pa se ji pridružim na postelji ;).
Slika

Tudi Miša je zelo prijazna zadnje čase in jo pride zjutraj pozdravit in ji dovoli, da jo malo pocrklja nato pa odide po opravkih.
Še posebej sva te dni prijazna z mamo, ko sva slišala, da njeni sorodniki hočejo, da naj nekaj naredi z nama :O :O :O oziroma naj naju odda stran, če hoče, da ji pomagajo nabaviti psa :O :O :O.

Seveda se je mama odločila, da jih ne bo upoštevala in jim bo dala vedeti, da če jim kaj ni všeč, ne rabijo več hoditi k nam na obisk :devil: .
Saj sva midva vedno slabe volje, ko oni pridejo, čeprav skoraj samo enkrat na leto, a vidiva da je še to preveč, ker je mama čisto izžeta, midva pa nerazpoložena, ker morava čistiti negativno energijo, ki jo trosijo okoli.

Bližajo se prazniki, zato vam naša družina vošči vesele in doživete praznike ter zdravja, radosti in veselja polno vsem v prihodnjem letu 2017.

TomTom <3, Miša <3 in Metka <3 :rose:

p.s se ne oglašamo pogosto tu gor, a s Trixi smo pa redno na vezi :).
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 21, 2016 2:46 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

metka je napisal/-a:Seveda se je mama odločila, da jih ne bo upoštevala in jim bo dala vedeti, da če jim kaj ni všeč, ne rabijo več hoditi k nam na obisk :devil: .
Saj sva midva vedno slabe volje, ko oni pridejo, čeprav skoraj samo enkrat na leto, a vidiva da je še to preveč, ker je mama čisto izžeta, midva pa nerazpoložena, ker morava čistiti negativno energijo, ki jo trosijo okoli.

:good:
Lepo prosim, da ne upoštevaš teh XY :ireful: , ki te od daleč sekirajo. Dokler sama skrbiš za sebe in tvoja zlata mačja srčka - najboljša, najbolj iskrena in najbolj ugodna terapevta, jim kar povej, kar jim gre. Da se ti tudi v njih ne vtikaš... Pa povej jim, da boš nekoč vse muckom zapustila. ;) :D
Lepe praznike vsem vam in drži se! :angel: :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če dec 29, 2016 6:19 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Hojla družba :cat:

tudi naju je obiskal Božiček :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Slika

Tega darila sva se toliko bolj veselila, ker sva mislila, da božička letos n e bo, ker je mama rekla, da sva že dobila veeeeliiiikkkkoooo daril :P
A mama, ne bi bila mama, če ne bi naju včeraj presenetila :O :O :O :clap: :clap: No na ta račun sva nocoj še bolj sladko spančkala, ker sva v hiškah imela podložene dekce, ki so naju lepo grele :). Tiste rdeče, sva pa tudi dobila midva, se lahko sedaj po mili volji valjala po maminih rdečih stolih, ki jih obožujeva v kuhinji ;). Mama pravi, da so dekce bile full poceni in da sva midva zeeelooo pridna mucka, zato si ni mogla kaj, da naju ne bi še malo razvajala, presenetila in predvsem razveselila ;). RTM mamo <3 <3, ona pa naju pravi <3 <3.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če dec 29, 2016 7:08 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:clap: Super darila, zelo uporabna! :good:
Pridni mucki, pridna mama! :bozicek:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če dec 29, 2016 9:56 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Lepe praznike vsem trem :bozicek: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So dec 31, 2016 10:24 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Srečno vsem trem, naj bo leto 2017 bolj prijazno z vami (če že ljudje niso) <3

Aja, pa lepi ste <3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če jun 08, 2017 5:53 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Čaoo družba, :cat:. Preden me mama spravi spat, vama z mamo pošiljava en lep poletni pozdrav :). Uffff pa res že dolgo nismo bili tu gor :D. Se je pa dogajalo marsikaj :).

Leto se je začelo z maminim ležanjem v postelji, ker se je slabo počutila. Nekaj dni je bila celo v Špitalu :O :O :O, a se je na srečo hitro vrnila in smo bili ves čas skupaj. No midva z Mišo sva se zelo potrudila, da sva ji delala družbo in jo izdatno razvajala.

Ko se je mama končno začela počutiti bolje, pa je zadelo mene :(. Zobki so mi začeli gniti, tako, da sem tudi jaz moral biti nekaj ur v Špitalu :O :O :O. Vsakič, ko so me v boxu nesli k vetki sem fse full drl in jokal, ker sem hotel biti doma in ne zaprt v tej neumni škatili :devil: Na srečo se je vse dobro izteklo tako, da sem hitro okreval in zdaj sem spet fit in raziggran mucek :).
No takole se druživa z Mišo z mojo ljubico :) <3 <3.
Slika

Pa lepo se imejte in uživajte v poletju :kiss: <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 08, 2017 7:40 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Macotu je špital očitno zelo dobro del, saj je zdaj še lepši kot je bil. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jun 08, 2017 8:01 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:good: Res super fotka! :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po jun 12, 2017 12:53 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Hvala Gipsy in Trixi :) za komplimente.
No tu sta še fotki kako z Mišo vsak dan začneva z zajtrkom, vsak na svojem koncu. Jaz na balkonu, in Miša v kuhinji. Na začetku sva protestirala, ker sva se čudila kaj je zdaj to :O :O :O ??? No mama je ztrajala pri svojem in midva sva se ji hitro prilagodila :).
Slika
Slika

Mama je naročila, da moram razložiti, da sva ločeno zajtrkovanje dobila zato, ker sem jaz Miši kradel hrano in s tem pojedel preveč, ona pa je bila vedno nekje zadaj in je bila zaradi moje požrešnosti vedno slabe volje :devil:
No zdaj sva oba zadovoljna in Miša je zdaj mnogo bolj prijazna tudi do mene in še posebej do mame :truce: .
Mi se imamo radi, radi rad, radi.... <3 <3 <3

pa pa :cat:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jun 12, 2017 1:00 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:good: Jaz mojim dajem mehko hrano na štirih koncih, ker ima vsak svoj (izbran) okus, pa tudi v miru radi pojedo vsak svoje. :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor To jun 13, 2017 10:10 am

Re: Tom Tomove dogodivščine

Ma včasih preprosti ukrepi rešijo marsikaj. Iskreno mi je žal, da nisem ločenega hranjenja uvedla že prej. Bi si prihranila marsikatero tegobo. Zdaj je kar je..... Sem se pa naučila dobro lekcijo za prihodnost. Sem imela izgovor, da ju ne morem spravit sprat, ker nočeta it na balkon. No to ne drži čisto. Saj Miša itak nikoli noče it, TomTom pa rad gre, če dobi kakšno palčko za posladek. Torej, zdaj pač pustim, da se Miša pride dobrikat, da jo ulovim in jo dam spat. Se sicer upira, a prenažiranja in slabe volje zaradi hrane ni več. Je tudi Miša full zadovoljna, ker ima svoj mir, da lahko v miru poje in opazila sem celo, da se čez dan veliko manj ravsata, ker zgleda, da je Miša bolj prijazna do TomToma in mu pusti, da se igrata. Juppiiii <3 <3 moja.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.