V središču

Heidi, Keshi in Falco


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Če maj 26, 2011 1:58 pm

Re: Heidi in Keshi

:D
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Pe maj 27, 2011 2:45 pm

Re: Heidi in Keshi

Ti dve lepotici sta pa kar konkretni 8)
Ni navadnih mačk

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 28

Pridružen: To nov 23, 2010 12:08 pm

Odgovor Pe maj 27, 2011 4:51 pm

Re: Heidi in Keshi

lepotkota velikanska:) komaj čakam, da moja dva zrasteta v take komade!
“Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.”
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 9:51 am

Re: Heidi in Keshi

Hihihi...men se sploh ne zdita velika :girlblush: no ja Heidi že, sam ma tolk dlake, da zato verjetno :P
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 10:08 am

Re: Heidi in Keshi

Takole, pa smo dopolnili dom še z enim mačkoncom :D Vse lepo in prav, če našadva ne bi še zmeraj trenirala glasilk nad njim. To zgleda nekako tako: ležijo na tleh v razmaku enega metra in naša dva renčita in pihata medtem ko sže skoraj spita :lol: Še dobro, da se Falco ne sekira kaj preveč, ker kakšen bolj zamerljivi muc, bi jima to že zdavnaj zameril. Razvajenca mala :angel:

Še zmeraj ga opazujeta najraje s kakšne varne razdalje:

Slika

Slika

Slovenski Falcon pa poskuša užiti in biti kar se da kul, čeprav verjamem, da mu srček vseeno malo bolj nesproščeno bije. Poskušal je tudi skočit v Keshija (našadva izvajata samo vokalni teror) ampak sem mu razložila, da pri nas se pa ne tepemo hehe...pa upam, da me razumejo mačorci, ko jim razlagam :lol: Torej še malo sončenja:

Slika

Slika

Slika
in ja okno je tako umazano :girlblush: :girlblush: muckoti kapljice lovijo hehe potem pa tako rata :angel: recimo :lol:

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne maj 29, 2011 10:11 am

Re: Heidi in Keshi

:kiss: :kiss:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 10:29 am

Re: Heidi in Keshi

Uživači. :kiss:

Všeč so mi te poličke pri oknih. :good: :girlblush:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 604

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:30 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 11:04 am

Re: Heidi in Keshi

Tale polička bo njegova najljubša, sigurno. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Ne maj 29, 2011 2:48 pm

Re: Heidi in Keshi

Kak lušno... Mene pa zanima kaj je to zaena stvar na poličkah, pa kje se dobi? Zgleda super.

Leeeeeeepi mačkoni :) !
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 4:49 pm

Re: Heidi in Keshi

Hvala :) Poličke sva nardila, da lahko mace pridejo do strešnega okna. V spalnici sta dva okna, tole je zmeraj zaprto, medtem ko je drugo, čeprav do njega ne morejo, kljub vsemu zaščiteno s tanko verigo in ga dlje kot 5-10cm ne moreš odpret, razen če verižico odhaklaš. Saj pravim, da je skoraj nemogoče gor prit razen v kakšnem ultra akrobatsko atletskem poskusu :D Poličke sva kupila, zgornji dve sta širši, gor sva pa zalepila en tak tepih...kupljen v Bauhausu...črn z rožami...sem ga razrezala hehe. Mislim, da je bil okoli 30-40€. V glavnem poličke so za mačjega vidika zakon :D

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne maj 29, 2011 5:10 pm

Re: Heidi in Keshi

Very good!! :good: :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 12:51 pm

Re: Heidi in Keshi

:girlsad: vikend je bil naporen, stresen tako za mace kot zame. Pihanje in renčanje ne preneha. Pretepa (še) ni bilo...upam, da ga tudi ne bo. Nekako smo prišli do tega, da se igrajo v istem prostoru, če se res ukvarjamo z vsemi tremi. Danes sem jih pustila same, nisem čisto prepričana, da je to bila dobra ideja, vendar so se mi zdeli kar tolerantni. Sami so že bili, vendar smo mi bili vsaj v drugem prostoru oz. kratek čas, ko sem skočila v trgovino. Zdaj bodo sami 5h in močno upam, da najdem vse v takem stanju kot sem jih pustila :girlsad: vsi me prepričujejo, da je to najbolje, da se morajo med sabo zmenit, itd. Ker se pretepajo lih ne, sem torej popustila in...bomo videli.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po maj 30, 2011 1:25 pm

Re: Heidi in Keshi

mojcaL, če si jih pripravila do tega da so se skupaj igrali, pol mislm da majo kar dobre šanse. pač nekaj časa bojo verjetno še rabili. sem pa skor ziher, da take mačke kot je naša rozi ni. ta še po 6 letih piha na bajsija, na ta novga smrkavca je pa itak čist alergična. ampak ona je taka, važn ji je da ima zvečer na kavču plac zravn mene in uživa svojo urco v mojem naročju in to je to. nikoli ne bo drugačna, je pač alfa in omega ta stara kokoška. za bajsija smo mislili kok bo vesel novega prišleka, pa tud po 8 mescih ne kaže posebnega navdušenja. mali je pa itak petarda v riti z močnim karakterjem in se ne pusti glih ustrahovat, tko da mu je več al manj vseeno, kaj si staroselci misljo. pri nas je zelo pestro v glavnem, naši rabjo očitno leta in leta da se navadjo drug na drugega :) . naslednja punca, ki bo pršla enkrat k nam, bom najprej gledala da se bo poštekala z bajsijem, ker on je tak revež, čist podrejen, še mulc ga komandira in glih on rab enga istga kompanjona da se bo lahko stiskal. mogoče pa clo kdaj doživim kako pocukrano sliko pri nas. no, to je naša zgodba, drugače ima pa mila od cats tud velik za povedat čez svojega sostanovalca melija :lol:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 1:33 pm

Re: Heidi in Keshi

MojcaL. moj Minimuc se tudi še po 4 - 1 letu bivanja z različnimi sostanovalci (ki so zdaj že skoraj staroselci) spomni, da je treba koga napihat prav grdo, mu dat klofuto ali se zapodit za njim. To mu je edini šport, izvaja ga po potrebi - kdaj vsakodnevno, potem cel mesec ne zasledim, d bi športal, pa potem 1x tedensko...kakor pač zvezde stojijo. Sicer pa čisto lepo sobivajo. Kiča z Minimucem ni, je pač bolj solo tip, ampak glede na to dejstvo se torej prav enkratno obnaša.
Glede na vse, kar si napisala, pri vas po moje ne bo čisto nobene panike. Še to upam rečt, da bo čez x časa pravi kič tule v tej temi! ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 30, 2011 1:36 pm

Re: Heidi in Keshi

To je čisto normalno, da pihajo drug na drugega! Smo imeli že beliko zgodb o tem na forumu - mislim, da je zelo obsežna tema o več mačkah in združevanju v podforumu mačke. Boš videla, zelo malo je lepih sprejemov, ko si mačke padejo v objem in se imajo takoj najraje na svetu ... So primeri, ko se to ne zgodi tudi več mesecev, če se sploh ...

Vsekakor brez panike ...
Če se seveda ne pojavijo hujši znaki stresa - lulanje po stanovanju, neješčost in podobno. V tem primeru si pa gotovo v stiku s skrbnico in ti bo gotovo najbolje svetovala.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 30, 2011 1:37 pm

Re: Heidi in Keshi

Evo, tole temo sem mislila: viewtopic.php?f=39&t=1087
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Po maj 30, 2011 5:51 pm

Re: Heidi in Keshi

Kako so? Vsi celi?
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 8:18 pm

Re: Heidi in Keshi

Sem bila kar malo potolažena, ko sem prebrala odgovore in sem lažje prestala čas v službi :P

Doma vsi živi in zdravi, stanovanje celo v boljšem stanju kot običajno :D Renčanja je manj, celo približamo se že izza pozadine, ker od spredaj ima strah še zmeraj velike oči hehe. Vsekakor pa so me prepričali da so manj krvoločni, kot sem mislila da so :girlblush: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 8:39 pm

Re: Heidi in Keshi

no vidiš. :good:
Ma dostikrat sami preveč paničarimo, ko se gre za mačke.
podpis: paničarka, čistokrvna z rodovnikom ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 8:47 pm

Re: Heidi in Keshi

Pa ja, renčanje in pihanje je predstava za občinstvo ;) . Če ga pa ni, se imajo pa fino in se lepo zmenijo. Saj bo!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.