V središču

Heidi, Keshi in Falco


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Ne nov 06, 2016 3:24 pm

Re: Heidi, Keshi in Falco

:D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Ne nov 06, 2016 3:27 pm

Re: Heidi, Keshi in Falco

MojcaL je napisal/-a:Ze dolgo nisem pokazala kep, ki ze sesto leto krasijo nas kavc :) v tem casu je Falco prestal se eno operacijo usesa...rak se je pojavil na drugem usesu. Vse je slo ok in zdaj mu ne fali nic. V dokaz so spodnje slike :D

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Pe apr 03, 2020 9:51 am

Re: Heidi, Keshi in Falco

Pred časom sem spraševala glede FIP virusa, ki ga je naš Falkec uspel <pridobit>. Diagnoza, kruta da ajd, je bila postavljena sredi januarja in začela se je agonija obiskov pri veterinarju, injekcij, infuzij, testov itd. FIP titer 1:400.
Pred mesecem dni se je stanje zelo poslabšalo in 14 dni nazaj v nedeljo, sem že mislila, da bo v ponedeljek konec in ga več ne bom matrala. Ampak! V ponedeljek zjutraj se gospodič spravi jest, kot da nič ni, sicer brez moči in čisto majav ampak vseeno, vstal je in jedel, ko je bil cel vikend praktično za umret. V torek, sredo isto. Obisk pri veterinarju ni bil potreben. Vsak dan sem s strahom stopila iz spalnice in upala da pride nasproti. In je. Vsak dan boljši, vsak dan močnejši. Še zmeraj čakam, da se bo poslabšalo, ker glede na diagnozo kar ne verjamem, da bo to držalo. Ampak drži. In Falkec že 14 dni ni bil pri veterinarju!!! :yahoo: Njegov pogled, obnašanje, vse kaže na to, da je ok :yahoo: :clap: :yahoo: Držim pesti, da je premagal ta napad in da si bo opomogel. Shujšal je na 4,5 kg. Mislim, da jih je v teh 14 dneh zdaj že malo pridobil nazaj.

Ne vem, kaj je prineslo preobrat, sem pa mu dan dva pred izboljšanjem začela dajat Hillsovo a/d hrano. Mogoče mu je to dalo dodatno energijo. Dajala sem mu vodo in to hrano kar z brizgo, kljub temu da je jedel, sem mu težila na uro/dve, cel prejšnji teden, da me je že grdo gledal ko sem ga gnjavla :D Zdaj mu več z brizgo ne dajem, ker ogromno sam poje. In če drugo ne, je prednost te karantene to, da sem doma in ga lahko nonstop pitam. Revež mora jest na vsake dve uri :D Slaba stran tega je, da sta ostala dva postala mala odojka zraven :dash:

Slika

Slika

to je mačji kotiček (zato vse strgano :truce: )
Slika

ko je delo na domu oteženo
Slika

in ko ima človek mičken preveč časa v karanteni 8)
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 03, 2020 10:47 am

Re: Heidi, Keshi in Falco

Če je bila diagnoza prava, je to čudež. :) :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe apr 03, 2020 11:53 am

Re: Heidi, Keshi in Falco

Pri suhem fipu mora biti titer krepko preko 400, tudi nobenih kliničnih znakov fipa ni bilo. Falkec, dobrodošel nazaj <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe apr 03, 2020 3:16 pm

Re: Heidi, Keshi in Falco

:clap: Vsekakor čudovita novica! :good:
Vse dobro vsem skupaj še za naprej. :angel:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 310

Pridružen: So maj 21, 2011 5:44 pm

Odgovor Po maj 04, 2020 7:41 am

Re: Heidi, Keshi in Falco

Hvala vsem..za nasvete, Helena tebi hvala za pomoč. Za enkrat se držimo, stabilnost še ni čisto 100%, vendar obisk pri veterinarju ni bil več potreben. Je pa res, da moram ful skrbet, da je, ker se ne zna izborit za hrano. Tako, da mu malo težim. Po eni strani je ta karantena bila prav dobrodošla, da sem bila več doma :D
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.