Panter (Lupči) in Abi


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 2

Pridružen: Pe nov 18, 2011 6:36 pm

Odgovor Ne nov 20, 2011 6:36 pm

Panter (Lupči) in Abi

Evo mojga Panterja z novim imenom LUPČI, ker ni prav nič panterja v njem in je taaaaaaaaaaaaaaak srček za znort :nyam:

Ne poznam človeka, ki bi bil tok toleranten kot je moj Lupči, kaj šele, da bi to slišala za kakšno žival.


Vse od petka, ko sem ga prinesla domov pa do danes je bil taaak srček, da ne morm verjet. moja Abi, ki je 5 mesecev starejša od njega je sicer težko prenesla, da ni več "ta glavna" pr bajt. Dva dni je pihala in renčala, da sem bla že jaz čist na konc z živci kako bo in klicala vsa obupana Klavdijo, ki me je pomirila in rekla da bi bil res čudež, če bi se že po dveh dneh razumela.

Vsakič, ko je Lupči prišel mimo nje, ga je kreslna po bučki, on pa kot da se ni nič zgodilo. In to DVA DNI!!!

Ni je šlivil 5 posto! Igral se je in jo totalno ignoriral, prenašal njeno rečanje, pihanje in batine, ....

DONS pa zgleda (hvala bogu hihi), da mu je poču živc in jo kresnil nazaj. Abi je bla čist šokirana, men se je ustavu srce k nisem vedla kva bo.
Izkazal se je, da je punca popustila in dojela, da ji nihče nič noče.

Dve uri nazaj sem dojela, da Lupči leži na meni, Abi pa zravn in NIČ NE renči in piha!
:truce: :truce: :truce:

Z M A G A !!! Jeeeeeeeeeeeej fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul sm hepi! :yahoo: :yahoo:

Ne vem kaj se je zgodl, ampak mi je zelo všeč!


Ravnokar se igrata :D


Mogoče pa ujamem njun prvi kiss hehe :kiss:



Skratka, hepi, hepi, hepi, hepiiiiii







Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 124

Pridružen: Po nov 14, 2011 11:27 am

Odgovor Ne nov 20, 2011 8:09 pm

Re: Panter (Lupči) in Abi

Krasna sta :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne nov 20, 2011 8:10 pm

Re: Panter (Lupči) in Abi

:clap: :yahoo: Jupiiii, zmaga! Sedaj ste pa že kičasti! :good: :dance: :drinks: :kiss: :kiss:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.