Stran 1 od 2

Čopi

OdgovorObjavljeno: To apr 19, 2016 8:28 pm
Napisal/-a Romy
Eto, da ne boste rekli, da ga nič ne pokažem :)

Slika

Slika

Slika

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: To apr 19, 2016 9:06 pm
Napisal/-a Cats
Mucek zlati <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: To apr 19, 2016 9:28 pm
Napisal/-a sonja
oba čist zaljubljena.... :kiss: <3 <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: To apr 19, 2016 9:54 pm
Napisal/-a gipsy
O boh sem se nasmejala ob drugi slikci. Čopi, mrcina košata skuštrana, lahko bi malo bolj prijazno gledal, če te že tvoja tako lepo crklja. Ja, pa saj vem, sonček ti je svetil v učke, pa ni šlo drugače. :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: To apr 19, 2016 11:34 pm
Napisal/-a Loti Pupa
O, knofek zlati, si se malo pokazal :clap: <3
Lepotec si :cupidgirl: pa en velik srečko, da te ima Tvoja tako rada <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Sr apr 20, 2016 5:47 am
Napisal/-a SinM
Sončk. <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Sr apr 20, 2016 10:14 am
Napisal/-a pixna
Čopi :kiss: :girlblush: <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Če apr 21, 2016 12:25 pm
Napisal/-a metina
Tole je pa še bolš od škatle in košare, ane Čopi ;) :kiss: .

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: So apr 23, 2016 9:10 pm
Napisal/-a Romy
Joj, Čopi res nima sreče. Sem nameravala v to temo lepit sončkaste in škatlaste fotke, ampak ... Čopi je imel že nekaj časa na boku eno bulico, ki je sedaj zrasla, zato sem se odločila, da ga še enkrat peljem na veterino. En večer prej sem ugotovila, da ima podobno bulico tudi na desnem boku. Kakorkoli, vetke so se strinjale, da je treba odpret in vzet vzorce. Med operacijo se je pokazalo, da ima poleg teh dveh še en manjši tumor, ki so ga odstranile, pri drugih (večjih) dveh pa vzele vzorce, ki so šli na analizo. Rezultate čakamo. Čopi pa, revež, iz ene operacije na drugo ... :( Se skriva pa raznih kotih, ker mu ni jasno, kaj tale njegova dela, da ga stalno vlači pod nož :/

Slika

Slika

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: So apr 23, 2016 9:11 pm
Napisal/-a Cats
O mico zlati, tebi se je pa tudi nabralo :girlsad: Hitro se pocajtaj, lepota :kiss: :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Ne apr 24, 2016 2:30 pm
Napisal/-a Loti Pupa
:O Ja ubogo zlato kosmato :( hitro se pozdravi :angel:
Vam iz srca privoščim, da se vam začnejo dogajati samo lepe stvari, da Čopi zacveti v zdravju in da se Njegova neha sekirat!
Držta se oba <3...oz. vsi :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Ne apr 24, 2016 3:09 pm
Napisal/-a renata
Čopi, revček, naj bo vse v redu. :angel: :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Ne apr 24, 2016 5:14 pm
Napisal/-a gipsy
Tudi jaz vama od srca želim, da ni nič hujšega. :angel:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Ne apr 24, 2016 8:20 pm
Napisal/-a Misav
Drži se Čopi, vse bo v redu :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Ne apr 24, 2016 10:41 pm
Napisal/-a sonja
<3 miško zlati, ti si borec, vse bo v redu :kiss: :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Po apr 25, 2016 5:59 am
Napisal/-a SinM
Tudi za sončkasto-kičase fotke bo prišel čas. For-šur! :angel:
Stiskamo vse pesti in tačke, da bo ok. Zelo. :kiss:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Po apr 25, 2016 7:09 am
Napisal/-a taperverčki
Drzi se, Copi! <3

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Po apr 25, 2016 7:45 am
Napisal/-a Alexx
Mislimo na vaju! :angel:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: To maj 03, 2016 6:38 pm
Napisal/-a Romy
Izvidi so prišli. Na srečo ni hujšega - bulice so zaradi vnete maščobe. Ena bulica, ki je bila že stara, se je že v celoti odstranila med prejšnjim posegom, dve novi buli pa bomo, tako smo se skupaj odločili, zaenkrat še pustili, saj obstaja možnost, da se same zmanjšajo, morda celo izginejo (seveda so možne tudi nasprotne variante, da se povečajo ali da iz njih nastane sarkom, kar res ne bi bilo ok, ampak bomo spremljali - Čopi ima enostavno dovolj teh operacij in zaenkrat še ni res nujno, da ga ponovno izpostavljamo še eni operaciji). Tako da ne preostane drugega kot da držimo pesti in upamo na najboljše. Še posebej zato, to je pa tisti bolj zoprni del, ker ima spet spremenjeno in vneto oko, pravzaprav že krvavo, kar bi lahko bil eden od znakov FIP-a. Ob tem pa človeka močno stisne pri srcu. :O A to je za sedaj samo nekaj, na kar bomo pozorni, še zdaleč ni diagnoza, ker sicer se Čopi počuti čisto ok. Treba je skrbet, da ne bo pod stresom, mazat učka, spremljat situacijo z bulicami in ga veliko crkljat. O čem drugem ne bomo razmišljali. In naj bo tako res še dolgo. :angel: Vse bolezni, Čopi vam pravi: :stop: :superman:

Re: Čopi

OdgovorObjavljeno: Sr maj 04, 2016 5:28 am
Napisal/-a gipsy
Sem vesela za vaju, da ni nič dramatičnega, še ta uč naj se pozdravi, pa bo. Optimizem velja, saj Čopi ni "kar en maček", je prekaljen borec, ki je to že večkrat dokazal. :kiss: