Softy, Smoothie in Prada


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16149

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 10, 2013 9:52 am

Re: Softy

Ja, to je usoda manekenov :lol:. Si kar predstavljam, kako mehek je s tisto malo špehca. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Pe mar 15, 2013 7:40 pm

Re: Softy

Softy, kaj cimpre pa še nimaš? :O ;) Lep si, malo na Montija spominjaš (tudi on namreč pravi, da človeške oči, fotoaparat idr. dodajajo kile :P ).
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor So maj 04, 2013 2:32 pm

Re: Softy

Javil se je Softyjev bratec Smoothie. Moj komentar: "Smuti ima tudi vedno manjšo glavo" :D

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne maj 05, 2013 11:28 am

Re: Softy

Kakšen lepotec :O Saj ni čudno, da toliko časa čaka, mora biti njegova punči res taprava :girlblush: :kiss:
No, lepotca sta seveda oba mačkona :girlblush: , samo Softy se mi bolj smili, ker revež tako trpi :D
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Ne jun 09, 2013 4:16 pm

Re: Softy & Miša

Softy ima "prijateljico" :yahoo: Zaenkrat še v narekovajih, ker nista ravno prijatelja :rolleyes: Ga ful zanima in jo nonstop hodi gledat, ko se ji približa, je pa deležen pihanja in tačkanja :D Miša bivakira pod kavčem, je pa pila, ko je skledica prišla k njej, se mi pusti božat (če pridem k njej pod kavč ;)) in prrrrrede na veliko. Mislim, da kar dobro napredujemo 8)

Slike bodo, ko se bo dama malce navadila novega doma.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21716

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jun 09, 2013 4:50 pm

Re: Softy & Miša

:) :kiss: Softy je bil danes malo indijanec s perjanico, ampak res zelo kratek čas, potem je zmagala radovednost.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26232

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne jun 09, 2013 4:53 pm

Re: Softy & Miša

Softy, ne skrbi, saj se bo tvoja prijateljica kmalu unesla, dame se morajo na začetku malo fine delat ;) , potem bosta pa :* .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21716

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jun 09, 2013 4:57 pm

Re: Softy & Miša

Miša ima 16 let, bo pa že takega mulca diplomatsko zrihtala, če bo treba. :)
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Ne jun 09, 2013 4:59 pm

Re: Softy & Miša

helena, šopiri se še vedno. Ko je v Mišini bližini je bolj podoben rakunu kot mačku, ampak vedno manj :D Gospa pa se je pod kavčem že prav lepo razkomotila in je ful zadovoljna, ko jo pridem počohljat <3

metina, sem sigurna, da imaš prav :)

p.s. na njenih reakcijah ni trenutno prav nič diplomatskega :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29979

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jun 09, 2013 5:16 pm

Re: Softy & Miša

:kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne jun 09, 2013 6:23 pm

Re: Softy & Miša

<3 <3 <3 <3 za vse :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jun 12, 2013 6:08 pm

Re: Softy & Miša

Čestitke za posvojitev <3 in kako sta zdaj ta dva ljubčka :girlblush: a sta že taboljš kolega al je treba še malo počakati? :kiss:
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Sr jun 12, 2013 8:15 pm

Re: Softy & Miša

Miša še vedno bojkotira stanovanje in, če se le da, ne zapušča svojega varnega kotička za kavčem. Jasno je pokazala, da tu diete ne bo imela in vztrajno napada Meowing, kljub temu, da ji dajem njene dietne brikete, na katere naj bi bila navajena. Na Softyja piha in renči, če pride preblizu, ubogemu revežu pa je dama ful všeč in jo konstantno hodi gledat. Meni se pusti božat, me pa napiha, če ji kaj ne paše. Da bi jo vzela v naročje ali kamorkoli premaknila je znanstvena fantastika, zato se z gospodom prilagajava njenemu visočanstvu 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Sr jun 12, 2013 8:36 pm

Re: Softy & Miša

Fajn si vaju je (takoj) vzgojila :D Kdor zna, pač zna. ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jun 12, 2013 8:46 pm

Re: Softy & Miša

:D dejansko vaju ima za služabnika, lahko ji le strežeta, kaj več pa že ne....tudi pogledi niso zaželjeni :D
Ah, Miša....ne bit taka češplja, no :S lej, Softy te ima rad, dvonoga te ima rada...pa ne za pojest, veš :hungry: onadva te imata samo zelo rada, ti se pa odtajaj, dovolj je bilo drame, a prou :negative:
Saj je prav da jima takoj pokažeš, da si dama, pa lepa, pa se delaš nedostopno....samo zdaj je pa čas, da se odtajaš, pa izkusiš, kako se je fino crkljat, pa igrat s Softyjem. Koliko dedcev pa misliš, da te bo tkole hodilo gledat in občudovat :girlblush:
Saj bo, lepo počasi ;) :good:
Softy :kiss: :kiss: :kiss: ti jih pa naprej potalaj ;)
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Pe jun 21, 2013 12:14 pm

Re: Softy & Miša

Poročilo :D

Midve z Mišo sva že ful frendici, edino razumeva se še ne najboljše. Dobesedno. Mi daje neke mešane signale in nisem vedno prepričana, če ji je kaj ok ali ne. Jo moram še naštudirat ;) Še vedno je ne smem dvigniti, česanje je tudi prepovedano, lahko jo pa čohljam po mili volji, se sama nastavlja. Je ful cartljiva in takoj vklopi motorček, ko se približam. Pametna je tudi. Po novem, ko pridem do nje, prihiti k meni, zamijavka in oddivja do posode s hrano. To se zgodi vsakič, ko pridem v sobo in ima prazno skodelico :lol:

S Softyjem nista prijatelja SPLOH! Zdaj imamo čez dan ločeno življenje s kratkimi nadzorovanimi obiski. Ampak res kratkimi, ker Softy takoj pohiti k njej, ona se zelo jezno odzove, potem pa že ukrepam, ker se on po pihanju ne umakne, ampak bi kar napadel. To bo po moje še trajalo, ampak imamo čas. Dokler vidim napredek kar se tiče prostora (še vedno je samo v dnevni, ne upa drugam, ker jo je na začetku Softy par krat napadel, ko je šla raziskovat) in mene, me za njun odnos ne skrbi. Bo že. Glede na njeno starost in vse, kar se ji je zgodilo, je itak super in fino napreduje. Glavno, da ima mene rada :yahoo:

p.s. fotke bodo, ko izginejo sledovi bojnih poškodb na smrčku :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 21, 2013 12:28 pm

Re: Softy & Miša

Smrkavec nevzgojeni. :devil: :negative: :P
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe jun 21, 2013 12:51 pm

Re: Softy & Miša

omg :O :O Kako sem pa jst tole sfalila??? :O :O
Najlepša ;) muca je pri tebi, jaz pa to šele zdaj zvem?! :O

ps: zakaj si jo pa po smrčku spraskala?!? :rolleyes: ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Pe jun 21, 2013 4:32 pm

Re: Softy & Miša

Berem, da ima Miša enake fore kot naš dedi Maj. Človek, super, pridi, boš čohal, mačke pa :bad: ...
Softy, pravo ime imaš! Zgledaš mučkabilen.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So jun 22, 2013 2:09 am

Re: Softy & Miša

Softy, jaz ti slavospeve pojem, ti pa punce tepeš :O a si ji dal eno preventivno, a ne ;)
Saj se bosta s časom verjetno res umirila, upajmo....ampak kot si rekla - glavno da ima rada tebe :clap: :good: ima vsaj enega zaveznika ;) :kiss: :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.