Navihančka Lumpi in Nejči


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So dec 21, 2013 10:28 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Imam predlog - f.... tisto peno proč (ne vem sicer, katero imata, ampak ena varianta te puzzlov je bila tako proglašena za škodljivo http://www.zps.si/otrok/odpoklici-2013/odpoklic-sestavljanka-pena-70-227000.html?Itemid=724. Daj detetu spod dekco, te menda nori maček ne bo žvečil. :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor So dec 21, 2013 10:33 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

to sem vidla in sem šla preverit in hb ni to ta...pena je sicer ista...ma sej bom najbrš res mogla vršt stran to...pa zdej sem uštimala da sem na to peno dala tisto podlago na kateri so igračke ampak Nejči točn ve da je tist še zmeri spodej :devil: pa bo šlo v smeti 30 evrčkov :( sam kaj čmo :P nism razmišlala prej o tem da bi nejčija to zamikal :D
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor Ne dec 22, 2013 5:54 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

huh, vidiš, jaz sem pa ravno v procesu nabave te pene, pa še nisem niti pomislila, da bi lahko to blo tud mačkom zanimivo, moji bi jo sicer verjetno prej spraskali na prafaktorje kot pa žvečili, ampak rezultat je na koncu isti

ste pa res kičasti vsi skupaj, te slikce s Tajo in Lumpijem so pa sploh nadkjut! :cupidgirl:

drugač pa tud meni ni jasno, zakaj tolk ljudi tak paničari okrog dojenčkov in živali (pa tud sicer, pravzaprav). Dojenčki MORAJO živeti v nesterilnem okolju (da ne rečem ravno "rahlo svinjskem ;) :D ) jaz ne čistim prav nič bolj zdaj, kot sem prej, pa že prej nisem bla ravno vzor čiščenja (pa sva oba novopečena starša mikrobiologa)... btw, najbolj zdravi otroci so cigančki (ok, če izvzamemo njihove gensko pogojene bolezni zaradi "inbreeding-a")
Skoraj največ, kar lahko otroku poleg svoje ljubezni od samega rojstva naprej daš, je to, da raste z živalmi.

Tudi naših nismo "silili" s ta malo, edino, ko je spala na rokah, smo jo previdno in počasi približali, da so jo prevohali, večkrat po malo, zdaj pa tud sami pridejo že od blizu malo pogledat in povohat, Bučka zleze čisto zraven v naročje, Willy ji tud daje buce, edino Max se je še vedno boji.
Dogs have Masters. Cats have staff.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne dec 22, 2013 8:21 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Kolk sem pa ponosna na vse te prekrasne novopečene forumske mame, ki boste vzgojile take fajne otroke. <3
maxmaxa, katarinaindadi, knedl, AppLE <3 (pa še kmalu bo kakšna nova ;) )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Ne dec 22, 2013 9:20 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

helena je napisal/-a:Kolk sem pa ponosna na vse te prekrasne novopečene forumske mame, ki boste vzgojile take fajne otroke. <3
maxmaxa, katarinaindadi, knedl, AppLE <3 (pa še kmalu bo kakšna nova ;) )


Ampak res, super ste! <3
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Ne dec 22, 2013 7:45 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

ooo ja čestitam Maxmara!! ja js res nisem razmišlaja ta bi tale pena šla v slast nejčiju :d sam njemu gre itak vse v slast..če bučman je olupke od čebule :fool:
Helena hvala hvala! :D to so sigurno vsi bodoči potencialni posvojitelji ;)
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Ne mar 16, 2014 10:37 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Živjooo! :D jaja še smo živi! :) evo mi smo super, zdaj uživamo v teh lepih spomladanskih dnevih...Lumpi in Nejči sta vedno večja lumpa...tko da rek bolj star bolj nor drži! :D polna hiša ju je...eno sekundo se pretepata in še vidiš ne dobro sta že v drugem prostoru..drugače pa se mata še vedno rada :kiss: Zdaj mata ''na voljo'' ful igrač ker je itak cela dnevana polna igrač od Taje tko da mim grede ko se sprehodita po dnevni še kakšno igračo mal rukneta al pa si jo kam odneseta :D Kraja copatkov se nadaljuje... :D res je kor pravjo da žival nauči gospodinjo pospravljat!!! :D Lumpi in Taja sta še vedno zalubljena drug v drugega...to ju je tko lepo videt...on ji res non stop daje buce in ej ves čas nekje v njeni bližini. Tiste penaste puzzle smo vrgli stran da jih Nejči ne ''obdeluje'' več..je pa našel novo veselje...kanto z bio odpadki :fool: vsako jutro je odprta in seveda prevrnjena :devil: :devil: po tleh pa...khm..no coment! :D in potem se baraba skrije dokler ni pospravljeno in se seveda jaz že ''ohladim'' potem pa pride in se mi prov hinavko naštima za čohat :rolleyes: :kiss: Drugače pa ni nič kaj novega, Ron je itak priden tko kot vedno...ajaaaa mačorja mu ponavadi čez dan zasedeta njegovo postlo in režev ju ne zna dol spravit in pride k men in me gleda tko čukasto..in seveda mi prvič ni blo jasno kaj bi rad pa sem mu rekla pejdi na prostor in on gre..pa pride čez par sekund nazaj in me spet gleda...pol se pa le dvignem in grem pogledat in oba mačorja na njegovi postli! :D booogiiii :D :D :kiss: :kiss: :kiss:
No pa še malo slikovnega gradiva :D
Slika
Nejči :)
Slika
Lumpi
Slika
varuška Nr. 1 :D
Slika
varuška Nr.2 (Lumpi)
Slika
Boža boža Lumpija :kiss:
Slika
Slika
:kiss:
Slika
Lopov na delu :lol:
Slika
Tole igračo od Taje si pa Lumpi prilastiv :D ampak dovoli Taji da si jo včasih sposodi ;)
Slika
vem da si jo dala pod deko :)
Slika
Slika
Navdušeneje nad mucami! :)
Slika
Slika
En dan sem se lotla narest ''praskalnik'' iz kartonske škatle take ogromne in evo nastal je fuuuul uporaben prskalnik/postelja :D
Slika
zdej je že mal oguljen ;)
Slika
srčka :kiss:
Slika
:O kaj ?? nisva midva kriva....tist meso na pultu je sigurno Ron pojedu! :D lopovaaa :D
Slika
Pa še pozerček Nejči...bognedaj da se njega nebi slikal :)
Slika
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 12:10 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

O, vas pa čisto predolgo ni bilo :girlblush: a kot vidim, sta polno zaposleni s krajo igrač (tistale "preproga" je raj za mačje tatove) in meskov :D , s crkljanjem, lupčkanjem :kiss: itd.
Kakšen srček je Taja :cupidgirl: se prav vidi, kako ima rada muce, predvsem njenega Lumpija ;)
Ampak ubogi Ron, da te dva mačka takole uštimata :lol:
Pa super praskalnik, mimogrede :good: kaj ste to vsi inovativni, meni kaj takega še na misel ni prišlo :fool: (jaz sem podobnega manjšega kupila na licitacijah in je hit ;) )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 17, 2014 8:17 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Eko, za vsakega enega, ko ste pa vsi tako fajn. :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor To mar 18, 2014 8:22 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

hvala :D :kiss:
Idejo za praskalnik sem pa našla na internetu :D pa vmes ko tamala spi kar je max pou ure :D sem se tegale lotla :) men je super ker to sem mela škatlo od voziučka in je bla res ogromna in tut ko jo razdreš ti vzame ful prostora..tko sem jo pa fino ponucala :P
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To mar 18, 2014 8:39 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Katarina lahko eno od fotk objavim na fb?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To mar 18, 2014 10:53 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Vam pa dogaja :P , pa kolk pridnih varušk ima Taja :good: :kiss: .
Tale reciklaža škatel je pa res fajn, sem jih jaz tud par naredila, ampak sem se morala borit za škatle, so jih mački branili z vsemi štirimi :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To mar 18, 2014 12:09 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

lužica pod mano. Se topim. :girlblush:
Cukri kosmati in mal manj kosmati <3

Bogi Ron, so si ga mačje riti podredile. :D
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Sr mar 19, 2014 10:00 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

helena je napisal/-a:Katarina lahko eno od fotk objavim na fb?


Helena seveda lahko! :)
Ja mamo kar pestro res! :D Vsak dan kaj novega in zanimivega. Tut pri nas so škaltle ''tabolš'' igrače :D to ej žurka non stop če imata na voljo prazno škatlo :D Al pa če je prazna una tavelika vreča od 10kg briket...jaooo kaj to delata :D
Rona sta si pa čist podredila :) se jima kar umakne če prideta blizu njega hehehe...Razen ko Ron dobi svoj pribolšek..takrat pa jima ne pusti blizu..enkrat mu je Nejči hotel ukrast palčko za glodat in je Ron zarenčal in od takrat vesta da ko dobi svojo palčko samo sedita kak meter stran in čakata da poje :D Drugač sta pa tedva lumpa odvisnika od mačjih poslastic :) ko pridem iz trgovine sta takoj v vreči in sam iščeta o čakata če sem kašne piškotke za njiju kupla :kiss: pol pa prrrrrrrrrrrrrrrrrr in se muzat pa buce dajat pol pa dobita :D srčka moja zlata :)
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr mar 19, 2014 10:47 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

iiiiiiiiiiiii <3 živalice so itak samo za razvajat :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor So mar 22, 2014 7:19 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Krasna družina, vsi sami sončki :sunny: :clap:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Pe mar 28, 2014 9:53 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Živjo! :D
Tkole Lumpi žica za mesek :D
Slika

Lumpi pozira :)
Slika

tkole pa zgleda ko oči čuva Tajo :D (Lumpi zraven itak)
Slika

tko na hitro malo update-a zdej pa lovim Mačorja ker sta mi ušla v klet! :) tm je tolllk zanimiv raziskovat ker je polno stare šare pa gajbe z krompirjem in jabolki ki se ful fajn kotalijo po hodniku :D
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 28, 2014 10:08 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Čudoviti ste :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe mar 28, 2014 10:13 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe mar 28, 2014 5:22 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Lumpi, zvezda dneva :kiss: najbolj priden si, ko Taji družbo delaš <3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.