Gospod Don Buchla


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Po dec 05, 2011 8:39 pm

Re: Gospod Don Buchla

sonja je napisal/-a: mal več boš moral telovadit, pa tud če sam svojo mami preganjaš po stanovanju.

tale tvoj video je bil pa takojšen odgovor na moje ugotovitve, ni kaj, dobra telovadba, preganjat se raje po plošči kot pa mamo po stanovanju :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če dec 15, 2011 11:29 pm

Re: Gospod Don Buchla

novo javljanje prosim, s slikicami vred, Čopkotu pa en velik :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Pe dec 16, 2011 9:22 pm

Re: Gospod Don Buchla

evo že ubogam!

Don Buchla in njegova razpoloženja

:O
Slika


:fool:
Slika


:angel:
Slika

Zjutraj me zbuja pol ure pred budilko. Sumim da ve, da me to živcira, ampak se ne sekira.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe dec 16, 2011 9:39 pm

Re: Gospod Don Buchla

O, krasen je. :)

Pa to te zbuja zato, ker se hoče prepričat, da boš fajn zbujena, ko bo čas za v svet it. ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe dec 16, 2011 10:19 pm

Re: Gospod Don Buchla

Hvala, hvala, hvala, krasen je ratal tale bušman, :good: ampak se mi čedalje bolj dozdeva, da sem že pred časom prav videla, pa nisem bila čisto prepričana, moj medvedek malo škili ;) :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Pe jan 27, 2012 4:02 pm

Re: Gospod Don Buchla

No, mislim da je čas, da vam spet pošljem nekaj slikic :) Donče je tako zrastel, da je že pravi ris. Ima 9 mesecev in 5 kg. Moram se pohvaliti, da mi počasi uspeva krotiti njegovo neizmerno lakoto, tako da ni zrastel v trebuh, ampak se je razvil v prelepega ogromnega mačkona! Takoj ko sem ga videla v Mačji hiši sem ugotovila, da bova super prijatelja, vendar si nisem mislila, da bo nastala tako močna čustvena vez. Še zmeraj me jezi z zbujanjem, ampak me tudi tolaži in mi vsak dan predstavlja vir sreče in inspiracije. Od njega se učim preprostega uživanja v tem, kar imam. Ga pogrešam ko me ni doma (pa tudi on baje zmeraj zajoka, ko odidem) in se razveselim vsakič ko pridem domov. Ker vem da me čaka on, moj ljubi ljubi Don.
Pošiljam vas slike enega lepega večera, ko se je Don odločil, da je varen v mojem objemu in me ljupčkal, čistil in užival z menoj.

Slika

tako se je začelo, spal je v omari na mojih oblekah, sedaj njegovo novo najljubše zatočišče..

Slika

pa sem ga vzela v naročje in mu povedala da ga ljubim :girlblush:

Slika

Slika

zelo se je sprostil..

Slika

me je začel čistiti..

Slika

kar me je presenetilo, saj ponavadi ne mara biti v naročju.

Slika

Slika

Slika

Slika

moj ponosni lepi muc

Slika

moj prijatelj.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 655

Pridružen: Sr dec 22, 2010 1:08 pm

Odgovor Pe jan 27, 2012 4:31 pm

Re: Gospod Don Buchla

:girlblush: <3 cudovito! :dance:
Time spent with cats is never wasted. ~May Sarton

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Pe jan 27, 2012 4:35 pm

Re: Gospod Don Buchla

:kiss: :kiss:
tale forum je poln "alergenov" :girlblush:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 140

Pridružen: Sr jul 27, 2011 6:32 am

Odgovor Pe jan 27, 2012 6:33 pm

Re: Gospod Don Buchla

Preprosto čudovito. Čudovito napisano in podokumentirano, tole je pa pravi termoforček za moj srček. Ostanite še tako čudoviti še naprej :girlblush: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe jan 27, 2012 6:54 pm

Re: Gospod Don Buchla

Maša in Don, čudovita sta, kako sta se pa vidva ujela, to je neverjetno, :clap: obojestranska ljubezen kar veje iz vsake slikice. :kiss: :kiss: Kar se pa velikosti Dona tiče, pa mislim, da je kar rekorder v leglu, od istega ata je tudi moj Tomažek (Tomi), ki je pa samo dolg kot glista, prav tako nor na umivanje mojega obraza in las in še vedno veeelik otrok. Don Čopko :kiss: pa zgleda že tak odrasel muco, a mu še kaj na otročje potegne?
A ja, Slavica, sem se tudi jaz nalezla ene čudne forumovske alergije, čedalje večkrat in v hujši obliki se pojavlja. :O

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Pe jan 27, 2012 8:55 pm

Re: Gospod Don Buchla

Ja res že zgleda odrasel, ampak sumim da bo še večji! Morda ker mu dajem dobro hrano, vsake toliko dobi še kaj surovega mesa, zdaj še vitamine, ker se mu skozi vnemajo učke.. tako da raste neprestano :)
Kar se pa obnašanja tiče pa je kar živ. Ko sem ga dobila je prvi teden samo lenaril in predel, potem pa je postal bolj igriv. Zgledal bo otročji najbrž za zmeraj, če ne drugo zato ker škiliiii :O hihi
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Pe jan 27, 2012 9:28 pm

Re: Gospod Don Buchla

Vidva sta pa prav namenjena drug drugemu :angel: Krasen muc si, Gospod Don!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe jan 27, 2012 9:50 pm

Re: Gospod Don Buchla

Maša Agitka je napisal/-a:Ja res že zgleda odrasel, ampak sumim da bo še večji!Kar se pa obnašanja tiče pa je kar živ. Ko sem ga dobila je prvi teden samo lenaril in predel, potem pa je postal bolj igriv. Zgledal bo otročji najbrž za zmeraj, če ne drugo zato ker škiliiii :O hihi

Maša, nekje na forumu sem že napisala, da so vsi fantki od "mojih" 8 (bilo jih je 5, punčke pa tri) precej po atu, Don definitivno to dokazuje, vsaj kar se "gištela" tiče. Ata muc ima sigurno med 8 - 9 kg, :O tako, da bodi pripravljena na enega krepkega fanta, ki bo sigurno zgledal smešen, ko se bo podil za kakšno igračo in mu bo rito odnašalo, :lol: ker bo pretežka in daleč stran od prednjih tačk. :D Da bo pa zgledal otročji, :kiss: :good: pa tako ne dvomim, saj je res čedalje večji škilko, kar ne morem verjet, kako bolj škilato gleda kot takrat, ko je bil še "moj"malček, ampak prav zato je videti še bolj simpatičen, lepotko :girlblush: " najin" (nisem jih še prebolela :( ). Lepo se imejta in uživajta še naprej.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Če feb 02, 2012 10:11 pm

Re: Gospod Don Buchla

Sonja, zdaj sem se spomnila, da se je Don najbrž skotil pri tebi, a veš kdaj?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe feb 03, 2012 12:06 am

Re: Gospod Don Buchla

ja normalno da vem, saj vem za vseh 20, ki so že šli skozi moje roke ;). Čopko, Šnofka, Mišek, Sivko in Snežka imajo rojstni dan 28.04. (2011 skoteni od ene mamice), Buček, Tomi in Frfra pa 23.04. ( skoteni od druge mamice, imela jih je 6, pa so ji tri ubili eni dobri ljudje), obe mamici pa sta bili ženi vaškega potepina, ki je, odkar ga hranim, en prekrasen sivo bel mačkon, tako konkreten, da ga je kar veselje pogledati (ga čaka kastracija, ubogi mačo bo zgubil ponos... :D). Če te še kaj zanima, sem ti na voljo. Lupčka za Dona :kiss: tebi pa hvala, da ga imaš tako rada.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Pe feb 03, 2012 12:43 pm

Re: Gospod Don Buchla

Dona pa res ni težko imeti rada, rezen ko mi grize noge ponoči :)) potem je po mami dobil ta prelep kožuh pa plave uke? sem videla da je tudi Šnofka podobna, samo brez čopkov :) pa še nekaj drugih podobnih mačkov sem videla.. taka kremasto tigrasta barva, malo siamsko obarvan, plave uke :girlblush: in se sprašujem če ima kake rodovniške prednike. no, ne da mi to kaj pomeni, samo če ne obstaja taka pasma bi jo morali ustvariti! ;) lenoriti plavookec
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe feb 03, 2012 9:05 pm

Re: Gospod Don Buchla

Maša, ne boš verjela, ampak Donovi mamici je ime Biondi, ker je taka "navadna kmečka" :girlblush: svelo drap rjava, neizrazita tigrasta mucica, ne vem pa, kje se vzel ata, ta bi znal imeti kaj takih genov v sebi. Če pogledaš slike "našega ta malega" Sivkota, Donovega bratca, in mu dodaš bel buši, bele copatke ter slinček, dobiš ata "ta velikega" Sivkota, tako, da sem tudi jaz debelo gledala, :S od kje sta se Šnofka in Don vzela. Žal, nič ne bo z Don Plemeniti I. ;) :P, razen, če ga pelješ z balonom, pol pa bo plemeniti... :lol:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor Pe feb 03, 2012 11:57 pm

Re: Gospod Don Buchla

haha potem je Don preprosto čudež, in je zame še bolj plemeniti :) sicer pa glede čistokrvnosti.. znanost je že dognala, da mešanje genov pripelje do izboljšanja vrste, in si Don in jaz deliva močno kmečo kri :D ali, če citiram Bjelo dugme, "moja plava krv seljačka". 8)
Še enkrat hvala za informacije, zelo si prijazna da mi tako hitro odgovarjaš! Prelep vikend ti želim :clap: :yahoo: :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor So apr 28, 2012 10:26 pm

Re: Gospod Don Buchla

Donu - ex Čopku, :kiss: in da izkoristim priliko, tudi sestricam Šnofki in Snežki ter bratcema Mišku in "tamalemu" Sivčku, iz vsega srca želim vse najboljše ob prvem rojstnem dnevu. :kiss: Muce "moje" zlate, uživajte še naprej s svojimi posvojitelji in kdaj se spomnite tudi na Tomija, Frfro in Bučka ter seveda na mamico Biondi in atija "tavelikega" Sivkota.
Maša, tebi pa želim še vsaj 15+ let prelepih trenutkov z Donom in imej ga še naprej tako zelo rada, kot ga imaš. Hvala ti, uživajte v prostih dneh, ki prihajajo in polupčkaj Dona tudi v mojem imenu. :kiss: :kiss: ( pa nič ne oklevaj mu pripeljati družice, 8) npr. Michelle, prečudovita mačkica je ).

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 21

Pridružen: To nov 15, 2011 1:36 am

Odgovor So apr 28, 2012 10:42 pm

Re: Gospod Don Buchla

Hvala Sonja za lepe želje! Don je ogromen, prelep in zdrav! kmalu pošljem kako slikico!

mm
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.