TINKO & *ČMOKA, NIKITA, VIGO, La DONA in *GOGI


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Pe jul 19, 2013 10:56 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Ko bom mačka, me prosim vzemite k sebi domov :girlblush: ... Prelepi mačkoni <3 , prelep dom, čudovita mama :rose: . Radi vas beremo in gledamo slikice.
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Pe jul 19, 2013 11:38 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

uau...čudovita družinica :P :kiss: res ste kjutkani...

p.s. ne morem pa ne morem mimo tega, ampak Čmoka me vedno znova ko jo pogledam spomni na mojo Nikico.... :O :kiss: :kiss:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe jul 19, 2013 1:49 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

vauuu, to pomeni, da boš imela spolirane krempeljčke na tačkah, da boš še lepša mucica <3 :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor So jul 20, 2013 7:46 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Krasen mačji trio :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če jul 25, 2013 10:59 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Pri nas smo žalostni :( . Zapustila nas je tetina muca Tačka.

Slika

Tačka si je pred 15 leti mojo teto ( ki vse svoje življenje do takrat ni marala živali) sama izbrala, ko ji je kot tri mesečna mucka dobesedno skočila z drevesa v naročje.....in potem sta postali neločljivi <3. Za družbo je dobila še psička Tača, ki so ga našli zakopanega pod listjem v parku in je zdaj že gospod častitljive starosti, zelo rada pa sta se imela tudi z mojim Trisom, zato je Tačka velikokrat prišla gor k nam na obisk in sem jo imela tudi kar malo za svojo :kiss: .

Slika

In ker ravno te dni mineva tudi eno leto, odkar lovita metuljčke na mavrici moja Tris in Iza, danes obujam spomine...
Bila sta bratec in sestrica, komaj mesec in pol stara , ko sem ju pred slabimi 19 leti prinesla domov. Bila so ju sama ušesa in špičasti gobčki :)

Slika
Slika

Kmalu sta zrasla...Tris v prelepega črnega muca, Iza v nežno puhasto lepotičko. Tris je bil neustrašen, z vsemi prijazen, Izo je pa v vsem njenem življenju videlo manj kot deset ljudi, saj se je pred vsemi, ki jih ni zelo dobro poznala, skrivala v košari na vrhu omare. Do mene in poznanih pa največja crkljivka na svetu ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Preden je Iza odšla, je Trisu še kar dobro kazalo, od tistega dne, ko je bila uspavana, pa ni več jedel in je cele ure nepremično sedel in gledal mesto, kjer je umrla sestrica. Kmalu sem izgubila tudi njega...in ostali so samo spomini...

Slika

Dolgo sem bila prepričana, da noben muc več ne bo tako lepo predel kot Tris in nobena muca tako lepo zamrrrnjala kot Iza, ko sem jo pobožala....potem pa sem srečala Tinkota in Čmoki, pa nato še Nikito, ki imajo čisto svoje lastnosti, zaradi katerih je vsak od njih čisto poseben muc <3

Moj nežni Tinko, ki je hkrati najhujši razgrajač in največji crkljivc, ima abonma v mojem naročju. Pa tako lepo včasih prekriža tačke :kiss:

Slika

Pa moja Čmoki, ki vedno ko kaka, dvigne eno sprednjo tačko :kiss: . Čmoki je pogumna punca, se nikogar in ničesar ne boji ( Tinko in Nikita komaj zvozita ovinke, ko se hitita skrivat, kadar kdo pozvoni :D ).

Slika

In moja Nikita, ki skače kot ena bolhica, ko se igra in zna hudo poševno gledat, ko jo božam in se dela, kot kaj je meni zdej tega treba :O , ko grem stran in misli, da je ne vidim, se pa meče na hrbet :kiss:

Slika

Vse tri imam zelo rada <3

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 12:39 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Oh, Metina.....brez besed sem :girlsad: :girlblush: No, čisto brez le ne...pravkar sem zvedela, da je nekdo umrl in sem v objemu držala njegovo bližnjo sorodnico, potem sem videla, da je Caleb na mavrici..., iskreno sožalje za Tačko :girlsad: pa še spomini na tvoja Trisa in Izo :girlsad: Pa preplavili so me spomini na Loti, šele pol leta je minilo :'( ....Sorry, vem da je :offtopic: ampak sem žalostna, res žalostna :girlsad: Pa tako lep dan je bil...
Objemi svoje tri srčke, da ti bo lažje, jaz sem Matejko fejst polupčkala, Uli pa pobožala :girlblush:
Jutri bo nov dan... :angel: drži se :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 2:49 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Itak je bil en tak s čustvi nabit dan, potem pa še tole, da lahko solze od ganjenosti tečejo še naprej. Ne moreš verjet, ko pogledaš Izo in Nikito. <3 In vse ostalo tudi, uživajte skupaj vsaj še 20 let.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 7:28 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Metina, iskreno sožalje. Zelo čustveno javljanje, ob katerem te preplavi žalost in na koncu obsijejo žarki sonca... Vsak ljubljenček te nekaj nauči, a ne? Da si lahko naslednjim še boljši prijatelj <3 .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 8:01 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Draga Metina,
zelo ganljiva in žalostna zgodba s spomini na tvoje ljubljenčke <3.
Iskrene sožalje za tetino mucko. Tebi pa vse vse dobro in drži se.
Objem tebi, Tinkotu, Čmoki in Nikiti :kiss: od vseh nas <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21069

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 8:51 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

<3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jul 26, 2013 9:39 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:'( Res ganljivo.
Še dobro, da imate sedaj 3 "razbojnike", ki napolnijo dom in dušo z veseljem. :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6184

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 9:52 am

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Kako lepo.... :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 3:33 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Nikoli nismo pripravljeni na to... :girlsad:
Metina, iskreno sožalje za tetino muco. Tvoji mucki so pa krasni. Vsi trije, pa tudi tisti z mavrice. Srečni, ljubljeni mucki.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16183

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jul 26, 2013 3:50 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Orkaduš, kaj bom danes ves dan jokala, tako od lepega kot od žalostnega. Ampak tudi v žalostnem je veliko lepega, o tem smo se lahko danes na forumu več kot prepričali. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 4:04 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

V vsem tistem navalu milo rečeno čudnih čustev :crazy: in smetenja, sem pozabila omeniti, kako krasne muce so vse <3 Tris in Iza sta iz malih kepic zrasla v prava lepotca :girlblush: :cupidgirl:
Tačka je bila pa tudi prav prikupna kosmatinka <3
Za Tinkota, Čmoko in Nikito pa itak veš, kako so mi pri srcu <3 :rose: - kot vedno pravim, krasna družinica :girlblush: :kiss: :kiss: :kiss:
Ko bi bilo na svetu več takih ljudi kot si ti <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če avg 01, 2013 2:20 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Mali Tinko...

Slika

...je zrasel v velikega Tinka in danes uradno praznuje prvi rojstni dan :birthday: . Ker pa neuradno vemo samo, da je to enkrat v avgustu, bomo praznovali kar cel mesec :nyam: , pa potem še cel mesec za Čmoko in še naslednji mesec za Nikito...tako da žurk ne bo konca ne kraja :D . Meni se zdi, da se ni dosti spremenil od časov, ko je bil še v skrbnih rokah pri Trixi :)

Slika

Že zgodaj zjutraj je začel s pripravami na praznovanje:
Slika

Potem je upihnil prvo svečko na tortici. Komaj sem še uspela slikat, preden je pobasal celo torto in jo odnesel na tepih, jo renče zmazal in se povaljal v ostankih :hungry: . Ker je priden muc, je nato seveda temeljito počistil za sabo :nyam:
Slika

Voščili sta mu tudi punci in ga malo pocrkljali :*
Slika

Sledilo je odvijanje daril:
Slika

Pregled, kaj je novega v škatli z igračkami:
Slika

...in žurka, ki sta se jo z veseljem udeležili tudi Čmoka in Nikita:
Slika

ena mu je skakala po repu, druga po glavi :yeey:
Slika
Slika
Slika

Pa obvezno poziranje, da bo za darile dobil še kakšno slikco v okvir za na steno (me skrbi, da bo zmanjkalo sten :O )
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Za sprostitev po naporih malo joge in raztezanja :
Slika

Linija je še kar zgledna, danes Tinko tehta natanko 4,00 kg, zato si bo lahko prifehtal še kakšen priboljšek :P
Slika

Osvežitev po divjanju in zaslužen počitek ter nabiranje novih moči za nadaljno praznovanje :timeout:
Slika
Slika
Slika

Tinko, ostani še dolgo z mano :kiss: <3

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21069

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če avg 01, 2013 3:01 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

U, to bodo pa lepi meseci. Lepo praznujte še naprej, pa pridno slikice objavljajte, se imamo še mi fajn, ko vas gledamo. Tinko, vseee najboljše, da bi te tvoje punce še naprej imele tako rade, ti pa njih!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Če avg 01, 2013 3:14 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Vse najboljše dragi Tinko! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če avg 01, 2013 3:40 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

Tinko srček, vse naj naj najboljše od nas treh :clap: :martini: :rose: <3 ti si en tak prisrčen mali fantiček :girlblush: Ne bom ti zaželela, naj se ti vse želje uresničijo, ker vidim, da ti jih tvoja Metina bere iz oči in se ti kar same uresničujejo....vsak dan :girlyes: koliko papice, kakšna darila :O :clap:
Vidim, da so ti tvoje tri punce priredile eno res fino žurko, pa še ti jo obljubljajo :punk: a bi si lahko enoleten mačkon zaželel še kaj več ;)
Ob gledanju vaših slikc smo dobile občutek, kot da smo z vami na zabavi in smo polne elana in pozitivne energije, zato kmalu spet objavite kakšno slikco in širite dobro voljo :good:

Lupčke vsem :kiss: :kiss: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če avg 01, 2013 9:51 pm

Re: TINKO & ČMOKA in NIKITA

:clap: Zlati Tinko, tvoje največje darilo je zlata metina! :rose: Želim še mnogo srečnih in zdravih let, celi družinici. :good: :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.