V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 23, 2012 9:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Ne bomo obupali, nad botrčkom pa že ne. :kiss:

Za Žužo:

Draga moja mačja prijateljica Žuža!

Prav vesela sem bila tvojega pisemca. Popolnoma te razumem, da imaš veliko zadrego in ti povem da pri meni ni nič drugače....tempo življenja zahteva svoje in mačje življenje je prav zapleteno....
Pri meni stanuje mačja lepotica Rika in dobro vem kakšne teževe imate s spanjem, počivanjem, hranjenjem, z osebno higieno....tudi moja zajčica Rubi ni izjema....po več ur traja glajenja kožuščka na dan, pa krempeljci, pa repek....potem pa zmanjka časa za človeške prijatelje!
Vesela sem da si zdrava, predvsem pa da imate lepo, novo ambulanto in da vam bodo pomagali kadar bo potrebno! Lepo pozdravi tudi tvoje mačje vzgojiteljice in se jim zahvali za nesebično dobroto, ki jo izkazujejo do vas! Bodi pridna še naprej, tvoja mačja botra


Tanja
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So avg 25, 2012 7:26 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
"O Jurček,
me veseli, da se imaš lepo in priznam, da sem ravno v soboto brala tvoja prejšnja pisemca. Vedno mi nariše nasmeh na moja usta.
Yoga mačkon uživaj lepe dneve, naj ti ne bo prevroče. En poljubček na smrček, morda se pa kdaj res vidiva na veterini ;).
LP Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne avg 26, 2012 8:21 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
"Hihihi, kako luštno pisemce! Me je ful razveselilo <3 :) Stenmark, srček, me veseli,da ti zdravje služi, to da si krasen očarljivec, pa itak že vem ;) Brez skrbi, da te bom prepoznala. V kratkem se bomo namreč tudi mi prestavili v tapisano ambulanto in ker smo drugače super zdravi, pridemo k sreči samo po pikice, in sicer prihodnji teden (ne tega, ki se je že začel). Ampak pazi, če boš tisti dan tam, boš imel hudo konkurenco pri iiiiiiiii-jih, aaaaaaaaaa-jih in podobnem ;)

Da ne boš samo ti treniral, grem pa zdaj še jaz malo migat. :) čohce in lupčke vsem!

Martina, Lali & Loki"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 27, 2012 6:17 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:)

"Lep pozdrav, zlati Čombe!

Kot pravi starosta te navihane mačje združbe si moral prijeti zadeve v svoje tačke, da ste nas botre spet prijetno presenetili. Lepo od tebe. Priznam, da se ob pošti iz Mačje hiše nasmehnem iz srce in me prav briga kaj si misli moj šef, če gre mimo pisarne. (Saj najbrž bi se tudi on, tak hrust kot je, nasmehnil, če bi videl vsebino.) ;)
Veseli me, da so vsi bubuji zdravi, siti in fit pa tudi zate me veseli, da ti gre vzgoja dobro od rok.
Jaz se bom še naprej po svojih najboljših močeh trudila, da kljub recesiji, znižanju plače in povišanju cen najdem kakšen cekin za vaše brezskrbne "dirkalne vaje".
Naj ti še povem, da sem malček tudi sama prispevala k novi ambulanti, ker sem verjela da vam bo tam lažje prenašati "pikice, tabletkice in bog-ne-dej še kaj drugega". Imela sem možnost spoznati tudi vaše vetkice medtem, ko smo čistili prostore in takrat mi je postalo jasno, da boste v dobrih rokah.
Najbrž se kmalu kaj vidimo v SČ trgovini pa bom pokukala, če bo slučajno kateri od bubijev tudi tam na obisku.


Poljubček, "buc"in "počoh" od glave do repa za vse mačjehišarske kosmatince vam pošiljam botra Barbara!"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 28, 2012 8:27 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:) :good: Uporabni nasveti botre Banderasu ob posvojitvi:

"Pozdravljen moj lepi mačkon Banderas !
Seveda sem neskončno vesela, da si našel čisto svoj dom, zdaj samo pazi, da se boš lepo obnašal in se spoštljivo vedel do svojih novih sostanovalcev. Nikar že prve dni ne pokaži, da si bolj pameten od njih in da bodo kmalu plesali tako, kot boš ti hotel. Saj veš ,majhni koraki te daleč pripeljejo. Če se boš znašel v kakšni mačji družbi, se lepo kavalirsko vedi do mačjih dam. Predvsem ne marajo, da s kakšnega kavča skačeš na njih, pa če si še tako navdušen nad njihovo družbo. Saj vem, nočeš da ti pridigam, saj bo vse v redu. Pač si ne morem pomagati, izkušnje govorijo iz mene, ker imam doma to veselo mačjo druščino. Iz srca ti privoščim srečno in zadovoljno življenje,
tvoja nekdanja botra Andreja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe sep 07, 2012 8:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Lizi,
najlepša hvala za dolgopričakovano pismo (sem se že ustrašila, da se ti je kaj zgodilo! Ne, hecam se. Predvsem sem najprej pomislila na to, da si končno dobila skrbnega lastnika.). Kot vidim, si še vedno enako navihana in neustrašna, kot si bila. Da ti dnevi minevajo prehitro - v to sploh ne dvomim. Komaj se začne ponedeljek, pa je že nedelja.
Vmes pa včasih prehitevam samo sebe.

Pozdravček,
Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe sep 07, 2012 8:32 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi NIKI,

kako sem bila vesela in presenečena nad tvojim pismom, ti skoraj ne morem opisati. Pri srčku mi je postalo toplo, usta so se mi razlezla čez cel obraz in še kakšna solzica je pritekla. Solza sreče, ker sta vidva z Minko tako zelo dobro in razigrana, da sem kar pozabila kako me je že skrbelo, ker se tako dolgo nisi javil. Vidim, da so tudi vsi bubiji zelo razigrani in veseli, ter da pridno skrbite za zdravje in dobro počutje. Tudi jaz se velikokrat spomnim nate in na Minko, pa seveda na vse ostale vajine prijatelje, tako mačkaste, kot tudi človečkaste J Toda čas tako hitro mineva, da komaj uspem urediti vse potrebne in pomembne stvari, tako kot ti svoje, čeprav moram priznati, da si ti veliko bolj priden kar se tiče rekreacije in nujno potrebnega lepotnega spanca. Vesela sem, da te vročina ne utruja pri tvojih lumparijah, ker zadnje dni vročina spet zelo pripeka… pij dosti vode, skrbi za svoje zdravje in pazi na Minko.

Sem pa slišala za vašo novo ambulanto in se bom v bližnji prihodnosti res odpravila na obisk tja, ker bo moj prijatelj peljal svojo muco na obisk tja. Lepo bi bilo, če bi se lahko kdaj srečala, ti javim kdaj bom tam, pa se dogovoriva za zmenek ;) do takrat pa uživaj po mačje tako kot ti to obvladaš, pozdravi Minko in vse ostale prijatelje pa pošlji mi še kak pozdravček in kakšno poletno slikico. Upam, da kmalu iz svojega novega kavča, ki bo velik in samo tvoj. Tudi za Minko navijam za en udobno mehak kavč in nekoga, ki vaju bo imel neskončno rad. Rada vaju ima vajina botra Nataša.

Lepo pozdravljam tudi vse bubije in ostale mačkone in mačkolinke, ter vse krasne skrbnike, ki tako lepo skrbijo za vas…

En vroč pozdrav iz poletnih Brežic od botre Nataše."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 3:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Vixen je napisal/-a:Mi smo od našega (no, Anžetovega) Miška tudi včeraj dobili krasno, simpatično sporočilo. Bi pa res fehtali tudi za kakšno slikco, ker v bistvu sploh ne vemo, kako naš posvojenček zgleda... :girlblush:

Pa obenem se iskreno opravičujemo za vse pretekle in prihodnje zamude. Nikoli ne pozabimo, samo ne znese vedno pravočasno. :girlsad: Ne obupajte nad nami. ;)


Smo v zadnjem letu že večkrat prosili. A je res tako težko - če maček nekje obstaja? Ne rabim slikice za naslovnico, samo nekaj, da malemu donatorju pokažem, za koga donira. Tukaj konkretno samo citiram vprašanje, kjer je bil post opažen, toe konkretno vprašanje pa ignorirano. Kot rečeno, ne prvič.

Hvala.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:18 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Vixen saj je slikca od Miška na strani Mačji boter v seznamu vseh mačk za botrstvo :) Jaz sem ga našla tam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:22 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Se opravičujem, imaš prav. :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:29 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Evo ga Miška.

Na naši spletni strani:

http://www.macjahisa.si/muce_za_posvoji ... GRtca6yFmw

Na strani Mačjega botra:

http://www.macjiboter.si/muca_zgodba.ph ... GRwMq6yFmw

Ima svojo temo tudi na tem forumu:

viewtopic.php?f=47&t=31


Če kliknete na njegovo slikco, se poveča in greste s kazalcem "naslednja" bo možno ogledati kar štiri Miškove slikce stare dobre dve leti. sedaj je popolnoma enak, le kakšne pol kilce težji, mu pa fotoaparat in pozornost namenjena izključno njemu dela še večje težave kot nekaj let nazaj. Funkcionira med poznanimi, je popolnoma zdrav, obožuje druge muce in pse, poznane ljudi tolerira, dokler se ne ukvarjamo z njim, nepoznani pa so strah in trepet. projekt razglistenje z ampulco ponavadi traja vsaj en mesec in je vsaj zame jako naporen, zanj pa verjetno še bolj.
Ker je bil pobran kot čisto majhen, zavržen v neprimernem okolju, socializacija pa je bila popolnoma neuspešna, ga ne morem vrnit nazaj, oddat še manj, za evtanazijo pa ni nobenega razloga, saj mu nič ne manjka.

Ga kdo posvoji mogoče? Potem ne bo potreboval več botrov. :)

Anžetko, naš zlati botrček, tebi pa <3

Fotografiranje (od pred 10 minut nazaj) pa da tak rezultat:
Mišek stisnjen v kotu pod kuhinjskimi elementi, ki se ne počuti ravno fajn ob bliskanju fleša in jaz znervirana pred kuhinjskimi elemnti, ležeča na trebuhu in s spraševanjem o smislu tega početja.

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:35 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

helena je napisal/-a:Fotografiranje (od pred 10 minut nazaj) pa da tak rezultat:
Mišek stisnjen v kotu pod kuhinjskimi elementi, ki se ne počuti ravno fajn ob bliskanju fleša in jaz znervirana pred kuhinjskimi elemnti, ležeča na trebuhu in s spraševanjem o smislu tega početja.

Slika


Če je "Anže, vaš zlati botrček (=JAZ, OK?)" kriv, da ste matrali mačka, se opravičujem. Zlati botrček o tem ne ve nič. In ne bova več težila, bova tiho in plačevala. OK? :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:40 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Ni treba nič od tega, ne tiho bit in ne plačevat. :) RES ni treba nič od tega.
Anže ni nič kriv, ker je premajhen in je itak da, zlat, da ne more bit bolj. Mišek pa bo verjetno kmalu pozabil na zoprni fleš. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

helena je napisal/-a:Ni treba nič od tega, ne tiho bit in ne plačevat. :) RES ni treba nič od tega.


Če ni skrivnost - a lahko zvem, kaj si mislila s tem? Tako, konkretno? Razen tega, da smo botrčki po svoji volji in želji, ta del mi je jasen. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:46 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

vixen, nič nisem mislila, razen tistega kar sem napisala.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

OK pol. Samo da ne bo spet nesporazumov in ne bom spet obtožena kakšnih bregov in prestopov in drame in podobnih neumnosti, o katerih ne vem nič. :)

Bomo takoj, ko se malo spravimo iz finančnih težav, našli še enega mucka, da mu bo mali boter. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:51 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Aja, še to - kdo in zakaj me bo z leve in kaj to pomeni (sem bolj blond)?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 27, 2012 4:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Slikanje pač nekaterim povzroča stres. Imam tak primer doma. Pa ne samo fleš, ampak že sam fotoaparat
povzroči poskus skrivanja, tresenje prednjega dela telesa itd. Govorim o psu,pa saj je vseeno, pes, maček....
In zato je pač manj slik, ker ne mislim živega bitja spravljati v stres zato, da zadovoljim želje ljudi, saj mi
je njegovo dobro počutje pomembnejše.
Če zato, da ni frišnih slikc, kdo dvomi, da maček res obstaja (tak občutek sem pač dobila, sorry), nehaš plačevati,
pa je. Simpl ko pasulj. Ne vidim nobene potrebe po dramatiziranju.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 4:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

A me lahko zaradi simpl vprašanja prosim nehate obtoževat dramatiziranja??? Za tegale mucka že leto in pol plačujemo 10€ na mesec in smo ponosni botrčki in nameravamo plačevat tudi naprej. A res ne smemo ničesar vprašat? :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 27, 2012 5:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Vixen je napisal/-a:
Vixen je napisal/-a:Mi smo od našega (no, Anžetovega) Miška tudi včeraj dobili krasno, simpatično sporočilo. Bi pa res fehtali tudi za kakšno slikco, ker v bistvu sploh ne vemo, kako naš posvojenček zgleda... :girlblush:

Pa obenem se iskreno opravičujemo za vse pretekle in prihodnje zamude. Nikoli ne pozabimo, samo ne znese vedno pravočasno. :girlsad: Ne obupajte nad nami. ;)


Smo v zadnjem letu že večkrat prosili. A je res tako težko - če maček nekje obstaja? Ne rabim slikice za naslovnico, samo nekaj, da malemu donatorju pokažem, za koga donira. Tukaj konkretno samo citiram vprašanje, kjer je bil post opažen, toe konkretno vprašanje pa ignorirano. Kot rečeno, ne prvič.

Hvala.


Sem pregledala forum, pa ne najdem vaših večkratnih prošenj za slike. Našla sem le tisto, ki si jo citirala. Res ni bila spregledana, je pa tudi res, da sem ti takrat odgovorila le na tisti del tvojega sporočila, ki je govoril o zamudah pri plačilih, o sliki pa nič. Moja napaka, za katero se ti opravičujem.

Vsekakor lahko vsak (ne le boter) vpraša vse, kar želi. Z malimi ali velikimi črkami. Lahko tudi podvomi o obstoju mačka. Lahko tudi podvomi v poštenost projekta/organizacije/posameznika. Lahko je tudi nezadovoljen z odgovorom na svoje vprašanje. Lahko ga zmoti vsebina odgovora ali pa ton. Morda oblika, morda velikost črk. Lahko preneha z botrovanjem, lahko posvoji še enega muca. Lahko marsikaj.

Se pa vseeno nekako predpostavlja, da naj bi botrstvo prinašalo zadovoljstvo obema, tistemu, ki prejema in tistemu, ki daje. Pričakuje se tudi neka določena mera zaupanja. Tudi slika sama ni ravno nek trden dokaz, da maček obstaja. In da je hranjen s kvalitetno hrano, pa da je potreboval poseg itd. Vseh teh stvari se pač ne da vedno znova dokazovati, zato pač lahko le verjamemo, ali pa ne. In če ne verjamemo, pač ne botrujemo.

Vixen je napisal/-a:Aja, še to - kdo in zakaj me bo z leve in kaj to pomeni (sem bolj blond)?

Tebe nihče. Si narobe razumela. In ni ravno higienično, da vprašanje postaviš tukaj, ker z botrom pa res nima nobene zveze. Ali pač?
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.