Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:27 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za muco :D Gipsy <3

"Ljuba Gipsy,

me veseli, da se imaš v redu, pasja vročina pa je hvala bogu tudi že minila;) Kar dostikrat pomislim nate, kako se imaš. Saj ne da bi dvomila, da zate ne skrbijo dobro, saj se po mestu govori, da je mačja služničad pri Mačji hiši 1A :). Kar se pa tiče tvojega razmišljanja - res preveč razmišljaš, saj boš tistemu srečnežu, ki te bo dobil, zagotovo všeč. Brez dvoma, a prav?:) Taka mini nežna muca se mi zdiš:) Da je tvoj kožušek mehek in svetleč, so pa pri MH zagotovo poskrbeli :)

Verjemi, tudi sama sem razmišljala, če bi te vzela, samo kaj ko pri meni mačje ritke grejeta že dva - Thor in Naja - pa tudi prostorsko sva z mojim sicer bolj švoh. Thor je en tak alfa mačji samec, ki sva ga komaj prepričali, da sprejme milo mucko, ko je bil star leto in pol. Še zdaj po treh letih ji non stop dopoveduje, da je on šefe in ji večkrat da vzgojno, da slučajno tega ne bi pozabila. Ampak ko gre za hrano, se pa zna prilizovati. No, če zraven še malo ugrizne, da ne pozabiš iti proti kuhinji :) Naja pa je taka trpežna zverca, ki vse prenese in ima vse rada. Je zelo redoljubna in vsakega umije, da slučajno ne bi preveč pacal naokoli. Sicer sta pa taka luštna mala zabavljača, ki res prav popestrita vsakdanjik :) No, toliko, da tudi ti veš, kaj se dogaja pri nas...
Pošiljam ti en počoh in en buc nazaj, pa dajem eno častno mačjo, da dokler ne najdeš svojega kavča, ne bom nehala skrbeti za tvoj poln želodček :) Pa za kako slikico, ko boš kaj utegnila, se priporočam :)
Petra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:28 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Janija <3

"Dragi moj Janči Pomaranči,

hvala za čudovito pismo, polepšal si mi večer. Moram ti priznati, da ta mesec nisem bila pridna botrica, ker z plačilom botrstva zamujam, je bil vmes dopust in še kaj. Obljubim, da takoj jutri nakažem za ta mesec in še za prihodnji, da ne bom spet zamujala :)
Meni, Jani, se zdiš največji srček, zato se nič ne boj, da Novemu ne boš všeč. Verjemi, da moja mucka nimata prefinjenih manir, saj hodita po mizah, po štedilniku, ljudem ne pustita jesti, kradeta hrano iz smetnjaka, ponoči mjaukata in ne pustita spati, svoj mehki kožušček pa puščata vsepovsod po stanovanju in oblekah in še kaj bi se našlo =) Vseeno ju imam najraje in sta zame najlepša in najboljša mucka, kar jih je. Saj vendar mucki niste igrače =) Če bi bilo odvisno le od mene, bi se že zdavnaj grebla zate, tako pa ti privoščim najboljši možni kavč in verjamem, da tak tudi bo.

Pošiljam ti en močen buc nazaj,

Sabina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:30 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Čomba :)

"Luštkano:::))). Prilagam 15 € za par kepic mucoleda...pa še druge povabi...ker si Čombe pravični.
botra Stanka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Piko <3

"Draga Pika,

vesela sem, da se mi takole javljaš in mi poročaš o tvojih mačjih prrrigodah :)
Vesela sem, da si pri dobrih ljudeh in da lepo skrbijo zate tako, da ti nič ne manjka.
Glede tvojega za vedno kavča - gotovo te nekje čaka in tudi roka, ki bo božala tvoj
mehak in topel kožušček. Muce imate najmehkejši in najtoplejši kožušček...
Dopust je že za mano, ni bil nič kaj posebnega ampak važno da je bil... hehe

Hvala za buce, tudi jaz ti buco pošiljam nazaj,
lepo se imej in lep pozdravček od tvoje botrice,
ki vsak dan misli nate.

Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:32 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Jerco <3

"Pozdravljena Jerči!
Hvala za prijazno pisemce in drži se še naprej po mačje.
Lep pozdrav
Ilka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 27, 2013 9:32 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Janija <3

"Živjo Jani!

Seveda ti oprostim! Ni panike, tudi meni čas turbo hitro leti... Je pa res da sem te že malo pogrešala!
Me veseli da si dobro! No glede pasje vročine... čeprav mam doma dva psa, je ne maram!
Mam rajši mraz tko da...
Moj dopust je ravno minil... bil je prekratek, kot vedno!

Uživaj še naprej!

Tvoja botra Ines"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 29, 2013 8:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Žužo <3

"Oj, draga moja Žuža!
vesela sem takega javljanja in vesela sem, da si dobro. Obljubim da bom še skrbela zate in da bo tvoj želodček poln. kakšna rokica za čohanje pa bo tudi od skrbnikov, saj jim neskončno zaupam.
Dopusta žal še nisem imela, pa tudi verjetno ga ne bo. Omislila sem si novo kopalnico in saj veš; dinarčkov je malo in vse je šlo za obnovo.
Bodi lepo, bodi pridna in ubogaj skrbnike!
Poljubček na gobček ti pošilja tvoja
Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Meti <3

"Draga moja Meti, lepo pozdravljena!

A veš, da sem zadnjič razmišljala o tebi - kaj počneš, kako preživljaš tole vročino in če tudi ti kaj loviš muhe tako kot naša Beti. Ona je sicer psička in sprašujem zato, ker me res zanima ali počnete kakšne stvari tako muce kot psi. Tisto o pasji vročini pa tudi meni ni jasno. Meni je bilo tako vroče, da bi se zaradi mene lahko imenovala tudi Metina vročina. Ampak ne zveni tako dobro kot pasja, a ne? In lahko ti zagotovim, da za mraz ne krivim niti muci niti psov ali pingvinov. Mraz pač pride, tako kot vročina, le ljudje smo včasih takoooooo čudni, da kar naprej ponavljamo tisto, kar je očitno. Če je poletje, je vroče - sprijaznite se, ane?!?

Vesela sem, da slišim, da si dobro in da zate dobro skrbijo. Tako je prav. Letos pa je sploh veliko muckov brez svojega kavča in še dobro, da so tu vse tiste krasne punce iz Mačje hiše, ki se trudijo najti dom. In smo spet pri neodgovornih ljudeh, ki ne poskrbijo za svoje muce, da ne bi več imele mačjega zaroda. Če dobro premislim, smo ljudje ena grozna vrsta živih bitij, ki svinja po tem planetu in dela grdo z živalmi. Pa tudi do pirpadnikov lastne vrste niso vedno prijazni. No, zdaj pa jaz filozofiram.

Moj dopust je mimo - bila sem na morju, kar po moje tebi ne pomeni veliko. Kopanje mucam nikoli ni bilo pri srcu. Zanimivo pa tudi naši Beti ne pa je kuža ... Zdaj sem spet vsak dan v službi, da zaslužim še kak evrček zate in še katero zapuščeno muco ali kužka. Lepo uživaj v koncu poletja in držim pesti, da kmalu najdeš čisto svoj kavč!

tvoja botrica Metka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:49 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Nikija in Minko <3

"Dragi moj mačor Niki

vidim da uživaš, da ti tudi vročina ne povzroča prevelikih preglavic, sicer pa zgleda, da se poletje počasi poslavlja. Zdej je prav fajn vreme za mačje vragolije, da nisi preveč zadihan ko se podiš po kavčih ;) ti kr uživaj in si ne beli betice preveč s skrbmi. naj te ne bo strah, ker vem da si čudovit mačor in kdorkoli si te bo izbral bo lepo skrbel za tebe, te razvajal in čohal tvoj lepi kožušček. do takrat pa nikar ne razmišljaj preveč kaj bo jutri, treba je uživat vsak dan posebej in potem kar naenkrat boš že na svojem kavču :) boš videl, da boš... Upam da tudi Minki gre prav tako dobro kot tebi, lepo jo pozdravi in počohaj enkrat za mene... hvala da misliš tudi na mene kako preživljam dopust... res je da se še odpravljam na krajši dopust, upam da bo vsaj vreme še malo zdržalo, da se bomo lahko še malo okopali. tudi na dopustu ne pozabim na vaju z Minkico, čeprav vem, da se mi najbrž ne bi pridružila pri kopanju ampak vseeno... lepo počitnikujta tako kot vama paše, ker še prehitro bo poletje mimo, potem pa jesen in zima, dež in sneg... takrat pa se bo fajn zvit u klopčič in oddremat kako kitico na toplem (upam da že vsak na svojmu kavču ). poljubčke in pozdravčke vsem mačorom in mačorikam ter seveda prijaznim skrbnikom, ki tako lepo skrbijo za vas, da ste zdravi in veseli pošilja

vajina botra Nataša."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:50 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Zvončico <3

"Hvala za oglašanje.
Malo jo »počohajte« v mojem imenu. Veseli me, da je Zvončici vsaj malo lažje.
Zvončica, mislim nate.
Lepo se mejte vsi skupaj pa še enkrat vse čestitke da skrbite za toliko potepuščkov, bravo!
Pozdravček,

Urša"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:51 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Kushija <3

"O, dragi moj kosmati srček, kako sem vesela tvojega pisemca!

Vem, da si zelo zaposlen s briketi, lovljenjem mišk in svojega repka (zdaj ko ni vroče) in ostalimi pomembnimi opravili, zato sem še toliko bolj vesela, da si si vzel čas in se spomnil name!

Vem tudi, da imaš vedno polno skledico in na voljo nežne roke za crkljanje, a kolikor vem, brikete izkoristiš v vsej meri, roke pa ne. Le zakaj, dragi Kushi?! Še sanja se ti ne, kako fino se je božati in igrati z dvonogimi, se stisniti v naročje in biti posut s poljubčki. Kot sem napisala že tvoji sestrici, se pridno uči crkljanja in božanja pri teti Trixi, ki je zelo prijazna in ima izredno nežne roke, ki so tvojo sestrico spravile do čisto svojega doma.
Pridno opazuj svojo cimro Blackyco, tudi ona počasi spoznava užitke razvajanja...po moje boš kar precej odnesel od tega. In ko boš našel čisto svoj dom in čisto svojega človeka, verjemi, da boš zanj najlepši, najmehkejši in najboljših manir, zato ne razmišljaj preveč o tem in se raje osredotoči na sprrrrrrrroščanje. Saj če ti po pravici povem, si tudi meni najlepši, najmehkejši in sploh in oh maček da se reče!
Pošiljam ti en koš poljubčkov, ti pa se jih nauči sprejemati, a prav ;)
Lepo se imej, srček!

Tvoje fanice - Mateja, Ula in Matejka ( tri babe, ki si jim blazno pri srcu)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:52 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Lizi <3

"Draga Lizi,
hvala za sveže novičke s tvojega konca. Sem jih že kar malo pogrešala.
Tudi sama sem že premišljevala od kod izraz "pasja vročina", pa nisem prišla do nobenega prav pametnega odgovora.
Me veseli, da si še vedno enako živahna in uživaš pravo mačje življenje, ti pa iz srca privoščim ČIM PREJŠNJI odhod v svoj dom. V to, da boš dobila odlične in skrbne lastnike, s katerimi se boš razumela, pa sploh ne dvomim!

Pozdravček,
Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30018

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe avg 30, 2013 11:03 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:'( Pisemca tako lepo napisana, da je že prav ganljivo. :girlblush:
:thanks: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 12:41 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:) :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 03, 2013 8:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Bubije :)

"Dragi DUDARČKI

Presrečna sem , ko vidim slikice ....kako rastete. Včasih žalostna , ker nekaterim ne uspe, ker nekaterih ne najdejo pvedno . Vendar sem srečna , da imate takšno mamo , teto ....ki tako lepo skrbijo za vas. Potrudite se , da boste pridno jedli in odšli kmalu v nove srečne domove.

Tudi Vam vsem skupaj želim lep preostanek poletja.

p.s. oprostite mi ,ker sem malo zamudila ta mesec, se bom potrudila , da ne bom več. sedaj je urejeno :)
vaša botrca Renata"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 03, 2013 8:29 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Jurčka :)

"Jurček pozdravljen,

kot vedno me je tvoje pismo pošteno nasmejalo in tudi pošteno ogrelo srce. Tudi meni je bila vročina to poletje povsem odveč, morda tvoja teorija zakaj ji pravijo pasja celo drži :D. Namreč moji dve pasji afni sta sposobni v najhujši vročini poležavati na soncu, čeprav bi lahko bili notri na hladnem. Seveda jaz 'panična' baba kot sem, potem skrbim, da tega ne delata predolgo. Ampak najbolj smešno pa je, da niti ne dihata ali sopihata skozi gobčke. Le kdo bi jih razumel, ena je celo huskyca - saj veš tisti močno odlakani, hiperenergijski psi, ki uživajo v teku in pred katerimi vsi mački bežijo.

Veš glede prav svojega kavča in tvojih manir ali nemanir - vsak od nas ima nekaj kar tistega, ki živi z nami moti, pa se je treba prilagoditi. Le kako življenje bi bilo, če bi bilo vse easy in simpl ;).

Jurček želim ti lepe dneve, pa kmalu se spet oglasi ;)

Tvoja botra Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 03, 2013 8:31 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Janija in Sokrata :)

"Dragi Sokrat <3
dragi Jani <3!

Sem vesela, da sta na varnem, sita, počohana in zadovoljna. Želim vama, da tako tudi ostane in da dobita enkrat tudi to, kar si zaslužita: dom. Čeprav vama tam, kjer sta zdaj, nič ne manjka. Vsak dan se spomnim na vaju, čeprav mi teh mačjih repov res nikoli ne zmanjka...
Obljubila sem, da nakažem še nekaj za priboljšek – za vaju ali druge muce, bodo že mačjehišarke najbolje vedele, kako porabiti denarje – pa me ti, ki bi mi morali denar poslati, malo za nos vlečejo...konec julija so rekli, da pa res nakažejo do konca avgusta...no, konec avgusta je tu, evrov pa od nikoder. Saj vem, da vaju te finančne transakcije ne zanimajo kaj dosti, to vama pripovedujem le zato, da bosta vedela, da nisem pozabila na to, kar sem obljubila....mimogrede, a vesta morda, zakaj so se ljudje spomnili tega grdega reka: “se je vrgel v mačko”....če nekaj obljubijo, pa tega ne izpolnijo? Meni se zdi ta primerjava skrajno nekorektna, neprimerna, zlonamerna in ne vem, kako “....erna” še .......do te lepe, plemenite, dostojanstvene in sploh rase, ki ji pripadata vidva <3! Aneda, Sokrat, da bi ti to komentiral podobno kot tvoj človeški soimenjak (Vem, da nič ne vem...): Ma vem, da ti ljudje, ne da nič ne vejo – pojma nimajo!!! ;)
Takoj ko k meni prispejo evrčki, izpolnim obljubo, častna mačja!

Lepo se imejta oba,
vajina Silva"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 03, 2013 8:32 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Adija :)

"Dragi Adi,

zelo sem vesela, da si se oglasil. Veseli me, da ti gre dobro in da je tvoja skleda polna. Vsekakor bom tudi jaz prispevala k temu, da bo ostala še naprej polna sladkih dobrot.
Mogoče bi pa lahko svojo dobro vilo, ki tako lepo skrbi zate, povprašal, če te bi lahko kdaj prišli obiskat .... Zagotovo bi ti prinesli kaj nadvse mačje razveseljivega.

Lepo se imej, uganjaj še naprej veliko mačjih norrrčij in ostani zdrav ...

Tvoja botrca, ki te ima rada ...
Miau, miau
D."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To okt 08, 2013 7:43 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Piko :)

"Draga Pika,

pišem ti malo pozno, ampak saj veš kako hitro čas beži. Sem bila pa tudi jaz zelo vesela tvojega pisemčka in pozdravčka. In vedi da ti bom z največjim veseljem še naprej stala ob strani. Da si boš lahko privoščila še kakšno malenkost čisto zase, igračko, priboljšek, karkoli si boš pač zaželela. :)
Pa vedi, da čisto vsak dan pomislim nate in močno stiskam pesti, da čimprej dobiš to kar si pa zagotovo želiš bolj kot karkoli drugega. Čisto svoj topel domek, nežno roko, ter dobro srce, saj si to še kako zaslužiš. Verjemi, da bo tudi zate prišel kmalu ta čas, saj si prelepa, da bi te spregledali. Bo, seveda bo prišel pravi. Pika, vse dobro ti želim in imej v mislih, da nekdo tam nekje vsak dan pomisli nate in ti privošči samo vse najboljše. Pa lepotička, še naprej nosi svoj rep tako pokončno. :)

Tvoja botrica Aleksandra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr okt 16, 2013 9:58 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za medenko :)

"Draga moja Marlenka,

že zelo dolgo razlog mojih solza ni bil nek tako vesel dogodek. Smešno bi ti bilo, če bi me zdaj videla, kako ti tole pišem, solze pa frcajo povsod. Pa ne morem si pomagati, preveč sem srečna in srce se mi hoče razpočiti od veselja, da je prišel ta dolgo čakani dan. Saj vem, da ti je pri Trixi bilo super, imela si čudovite cimre, obilo zabave in najboljšo oskr5bo. Pa vendar. Tvoj lasten kavč je končno zrastel in je, upam, mehak ravno toliko, kolikor si želiš.

Lubica moja nežna zlata, uživaj. Zaslužila si največji luksus in si ga privošči. Uživaj, ti moja moja zelo posebna mucka, vsak dan posebej. Pa naj ih bo veliko!

Lubčka, tvoja botra"



in še eno :)

"O, Marleni moja,
hvala za tvoje ganljivo pisemce. Ja malo sem se razžalostila, ker ne bom več imela toliko stika s teboj. A ni prav, da sem sebična, saj si resnično zaslužiš čisto pravi topel dom z udobnim kavčem :) :) :) , zato se veselim s teboj in ti želim lepo, doživeto in predvsem dogo mačje življenje :) .

Prejmi topel poljubček in objemčke od Botre in njenih kosmatinčkov: Tom Toma, Miše in Pike."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.