V središču

Stari in novi se predstavijo :)


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14873

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 11:54 am

Stari in novi se predstavijo :)

Na pobudo Mačje mame odpiram temo, kjer se lahko novi in stari forumaši predstavite. Če bi nam radi povedali kdo ste in zakaj ste radi tukaj, vabljeni. :)
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:03 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

O, hvala, kakšna čast hihi! :good:

No kot sem že rekla... sem sicer "ta stara" na drugih forumih (večina bi vas verjetno prepoznala moj stari vzdevek), tukaj sem pa v novi preobleki in z novim imenom. Sem z zahodnega konca Slovenije. Doma imam 3 mačje zverine, eno pasjo in eno ježjo. Pes in mačke se čisto lepo razumejo, jež pa piha na vsakega ki se mu približa.
Sem tudi kolikor toliko aktivna na področju prostovoljstva in občasno sodelujem s katerim od slovenskih društev.

Še koga kaj zanima? :) Hvala vsem za dobrodošlico.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21695

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:20 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

ja, mene tvoje staro forumsko ime. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21695

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:21 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

sej, ne da se mi ne bi zdelo, ampak ziher pa nisem.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14873

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:23 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

Ne, :stop: , prepovedujem! Kar naj te matra. :devil:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21695

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:25 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

tih bod ti. :P če sem pa firbčna, no. :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Sr feb 09, 2011 12:35 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

Sem ponosna mamica treh posebnih mačk in ene nagajive psičke.

Bila sem prijavljena na eni drugi strani, vendar je bilo preveč tega, da bi se obdržala tam, kar pomeni, da sem tukaj še nova.
Ko sem vzela prva dva mačkona, foruma še ni bilo in sem si prav želela, da bi tudi Mačja hiša imela svoj forum. Ko pa sem videla na FB strani, da jo sedaj urejate, sem bila pa nestrpna. Torej, tukaj sem od začetka, tukaj sem zato, ker rada sodelujem na temah o živali, saj so središče mojega sveta. :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr feb 09, 2011 1:05 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

Mene/nas pa dovolj dobro predstavi naša nakavčna tema. :shout:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 09, 2011 4:05 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

Naj se še jaz predstavim.. Sem študentka veterine in ustanovna članica društva Lajka.. Pomagam sem in tja, kjer lahko (veterinarski nasveti - kolikor znam do sedaj, seveda, vožnja začasnikov do veterinarja, fotografiram, pečem in oblikujem torte, delam sire, nabiram jabolka za sokec, licitiram in še in še ;)), s fantom, ki mi pri tem veliko pomaga, pa nameščava tudi naše začasnike pri njemu doma :). Poleg začasnikov imam doma dva dihurja (Milo in Trixi, ki ih lahko pogledate tule: viewtopic.php?f=34&t=1795&start=20), morsko prašičko (Luna), goli podganici (zaenkrat je samo en, ampak bosta v kratkem dva) in pri fantu še tri konje in kozice :). Je kar pestro, ampak predvsem zabavno :D :D .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če feb 10, 2011 10:16 am

Re: Stari in novi se predstavijo :)

Daaan, sem Alexx in sem blackoholik (in kavoholik)! :girlblush:
Doma imam 2 mačja črnuhca, eno pol belo pol črno lepotičko in enega mačjega mulca, ki se iz sive na črno farba (mačka Mačka aka Moni (bivša pocestnica), Sonček (bivši zavetiščar), M(j)auči (bivši društveni začasnik)in Maly (bivši začasnik, Donov najdenček). Hja, oddajanje ni ravno moja "vrlina". :P

Poleg 4 razvajenih mačjih riti imava z "dragim" še pasjega "velikana" Dona (v bistvu sploh ni velik :rolleyes: ), ki pa se z mladičkasto črne na rjavo barva. ;)
(pa pri starših je še en prekrasen črnuhec, za katerega vsak dan trepetam... :( )

Mela bi pa še najmanj to, kar ima *šiva*... pa kuščarji so moja velika (neizpolnjena) želja.

Fočkam se pa tudi zato, ker me takoooo fejst firbec matra stari nick od Mačje mame... :P
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 49

Pridružen: Ne dec 04, 2016 9:51 am

Odgovor Sr dec 07, 2016 8:57 pm

Re: Stari in novi se predstavijo :)

recimo, da nisem prav hudo zgrešila teme

po duši pesjanka :dog:

najprej smo uživali s pudlom-brez rodovnika ... 16 let ... potepuh na kvadrat ... in prav čudežno je znal zginiti :D
kratek čas ... slab mesec in pol nas je tolažila muca ... ob prihodu stara 7 mesecev ... žal je bila bolana in smo jo morali uspavati
hiša je bila brez živalskega bitja prazna
konec poletja nas je razveselila mešanka ... tibetanski terier in vaški posebnež ... 16 let veselja in skrbi ... bila je hudo živahna in zvedava

že nekaj časa razmišljam o novem ljubljenčku ... mačkonu ali muci
tu so leta ... postajam zapečkar :P ... hudo bi se prilegla kakšna, topla, kosmata reč za pogovore in mečkanje :)

lep pozdrav vsem članom foruma

Vrni se na Kdo smo in zakaj smo tukaj

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.