V središču

Tofsi / Arja vas


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 13, 2021 6:47 pm

Tofsi / Arja vas

Tale cufa, ki menda še nima teme, se je danes vselila k nam. Karanteno je zaradi gneče v zavetišču oddelala kar na veterini, kjer so jo baje imeli že rahlo poln kufer zaradi njenega vztrajnega "milega" oglašanja. Res je hudo zveneča zverinica, ampak sem optimist, ker je že kakšne pol ure tiho. Naj tako tudi ostane, vsaj ponoči. :angel: Je mini muca, po moje še nima 3 mesece, do zdaj se je pokazala kot precej odločna in samostojna, jasno tudi srčkana (ko je tiho :D)

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To okt 19, 2021 5:25 pm

Re: Tofsi / Arja vas

Tofsi se je odlično vklopila v naš vsakdan in tudi pretežno utihnila. Razen: ko zasluti, da bo hrana za mačkovje ali za človeke, ko bi se rada božala (pogosto), pa ko sedim za računalnikom in bi rada pri meni ležala za vratom, pa je še premičkena, da bi skočila do tja z mize (seveda si jo potem namestim kar jaz). Aja, pa ko bi sesala (pogosto). :kiss:

Slika
Bugsy ma jo rad
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če nov 04, 2021 12:20 pm

Re: Tofsi / Arja vas

Tofsi je vmes malo zdelala driska, a se je z nekaj pomoči zelo hitro pobrala, se primerno okrepila in bila včeraj tudi poštimana. Vedno znova me preseneča, kako hitro se velika večina malih pobere po posegu. :good: Komot gre lahko v stalen dom, kjer pa nujno potrebuje primerno (igrivo, samozavestno) mačjo družbo, saj je mala prava bombica energije. In ob družbi bo morda nekaj manj časa preživela na kuhinjskem pultu, ki ga obožuje. :D

Več informacij o posvojitvi (kontakt, pogoji posvojitve) na: https://www.macjahisa.si/posvojitev/muce/3626

Še nekaj frišnih slikic.
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To nov 09, 2021 4:12 pm

Re: Tofsi / Arja vas

Mala se je pravkar odpeljala delat družbo pred šestimi leti pri nas posvojeni Loti. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To nov 09, 2021 7:24 pm

Re: Tofsi / Arja vas

:good: Odlično, me zelo veseli. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So nov 13, 2021 7:41 pm

Re: Tofsi / Arja vas

Mala barabinka je tudi pred Loti pokazala svojo močno voljo in se ni hotela niti za milimeter podrediti. Zdaj, po nekaj dneh pa vedno bolje kaže, pravijo njeni. Očitno se je Loti vdala, da mogoče pa le ne bo najglavnejša mačka pri hiši samo zato, ker je starejša. :)

Čedna žverca :kiss:
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jan 18, 2022 12:05 pm

Re: Tofsi / Arja vas

Tofsi se je oglasila z lepim sporočilom in še lepšimi slikcami (madonca, kakšen rep :O) :)
"Loti in Tofsi (ki jo moj mož kliče Rozi) sta ok. Imata zelo sestrski odnos. Večino časa se tolerirata, lovita po hiši, včasih pa ju najdemo, da skupaj dremuckata. Tofsi je povsod (dobesedno), Loti pa umirjeno spremlja vsak njen gib."

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr avg 24, 2022 11:57 am

Re: Tofsi / Arja vas

Naša Tofsi in staroselka Loti se imata fino fajn, so sporočili njuni. :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.