V središču

LJ - OI


Moderatorji: andreja, helena

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So jul 07, 2012 8:45 pm

LJ - OI

Bom kar sem napisala.

Okoli stavb Onkološkega inštituta se potikata (vsaj) 2 odrasli mački. Ena je črna, druga je belo tigrasta (tigrasta bolj v toplih rdeče-rjavih tonih). Ta belo tigrasta ziher nima pristriženega uhlja, če sem dobro vidla, črna je bila bolj daleč. Zgledata ok rejeni, čeprav je imela belo-tigr. sumljivo okrogel napet trebušček.

Jaz v LJ nisem vsak dan in bi težko preverila kako je s tem dvema mačkama. Vem samo, da se tist moment noben od mimoidočih ni ob njiju obregnil, vem pa da sem črno vidla že kako leto nazaj, če se ok spomnem.

A bi klicala na Gmajnice, da gredo pogledat?

:S :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So jul 07, 2012 8:56 pm

Re: LJ - OI

Počaki najprej da Nika štoparco užge :angel:

Pokličeš vedno lahko, samo mogoče ne glih zdejle, če sta bili mački videt čisto ok in glede na to, da te ni tam. Mogoče lahko v ponedeljek, ker jutri imajo samo dežurstvo, zdrava prostoživeča mačka pa ni ravno nujna reč, poveš za kaj gre, pa boš vidla. Ne vem kakšno prakso imajo sicer.
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor So jul 07, 2012 9:04 pm

Re: LJ - OI

Kot je meni znano, tisti del pokriva ena ful pridna punca, ki je vse polovila in tudi kontrolira lokacijo, tako da mladičev tam ni opaziti. Bom poskusila dobiti njen kontakt, da ji javim (če se ne bo že sama prej oglasila na forumu).

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So jul 07, 2012 10:32 pm

Re: LJ - OI

Ja klicala bi itak v ponedeljek, ampak zdaj ne bom. Bom počakala, da vidim kaj bo Mateja povedala. :) Hvala :)

Mislim, saj lahko da sta ti 2 tudi porihtani, ampak ta rjavo-tig. je bila par metrov stran in nisem vidla porezanga uhlja. :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Ne jul 08, 2012 1:51 pm

Re: LJ - OI

all, me je skrbnica lokacije že kontaktirala (hvala, A! :)): mucki so vsi porihtani, tisti debeli je kastriran samček, tako da je vse pod kontrolo.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 16

Pridružen: Če sep 23, 2010 3:22 pm

Odgovor Ne jul 08, 2012 2:03 pm

Re: LJ - OI

http://shrani.si/f/2n/SE/P58AdNx/1/oi-muc.jpg

Res je, ta lokacija je zrihtana in redno opazovana, tako da je vse ok. Verjetno si videla tega muca, gre za starejšega gospoda, ki je samo malo preveč okrogel :D

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne jul 08, 2012 2:23 pm

Re: LJ - OI

O hvala, sem pomirjena zdaj, pa super da je vse porihtano! :)

Ja možno ja, čeprav sem ga bolj v rit vidla, :lol: , je pa res da je malo leseno hodil. :)

Vrni se na Prostoživeče mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.