Praskalnik


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe nov 19, 2010 6:55 am

Re: Praskalnik

Sem se zmotila, nimam tistega praskalnika, ki sem ga objavila, ampak tegale, ki je še boljši in dosega višje cene.

Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 455

Pridružen: So sep 11, 2010 9:29 am

Kraj: večinoma Ljubljana

Odgovor Pe nov 19, 2010 9:19 am

Re: Praskalnik

Koliko so pa "visečke" kaj trpežne na teh zadevah? A prenesejo težo+skok tam ene 7, 8 kg mačka?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Pe nov 19, 2010 10:26 am

Re: Praskalnik

Mi imamo stropni praskalnik z dvema visečkama in ga imamo že več kot eno leto, ne glede na to, da po njem skačeta in spita na visečkah 4kg in 8kg mačka :D
Pri nakupu sem bila močno skeptična, da bo praskalnik zdržal našega mačkona, ampak zaenkrat praskalnik še vedno stoji. Sem pa absolutno za stropnega, ker je veliko bolj stabilen, sploh če se večji mački lovijo po njem :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe nov 19, 2010 5:58 pm

Re: Praskalnik

Za visečke - odvisno.. ene so ful slabe (komaj za mladičke), ene pa ful dobre (tudi za 7+ mačke) :)
Malo moraš imeti tudi "sreče" pri nabavljanju...

Ena krasna punca :kiss: nam je ravnokar zrihtala 2 dodatni visečki za naš praskalnik (ki je imel samo eno) in so super. :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So jan 01, 2011 10:30 pm

Re: Praskalnik

se moram še tu považit :) naš mojster je končno izdelal prvi steber praskalnika, drugi, večji bo nastal kmalu (upam :) )

Slika
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:12 pm

Re: Praskalnik

Lahko vprašam, Zalarjeva, koliko pride tak praskalnik in kje se ga da dobiti? V naših štacunah so taki več kot 200EUR..
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:22 pm

Re: Praskalnik

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:28 pm

Re: Praskalnik

Gina, tele zadeve se splača kupovati preko eBaya - če se ne motim, je tudi Zalarjeva tam kupila svojega. Na licitacijah se jih lahko dobi po zelo nizki ceni in tudi poštnina je iz tujine skoraj zanemarljiva (še vedno pride skupna cena veliko nižja kot pri nakupu pri nas v trgovini).
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:31 pm

Re: Praskalnik

Gina je napisal/-a:Lahko vprašam, Zalarjeva, koliko pride tak praskalnik in kje se ga da dobiti? V naših štacunah so taki več kot 200EUR..


Nemški ebay je zakon za take praskalnike. Jaz sem kupila točno ta model za 53€ (od tega je bila poštnina 25€). Je pa treba paziti, ker se stroški pošiljanja precej razlikujejo pri posameznih prodajalcih. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:35 pm

Re: Praskalnik

Hvala za podatke, ker vidim, da pri nas navijajo cene... pa tudi ponudba je zunaj večja... Saj kar ne veš, kakšnega bi..
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne jan 02, 2011 1:57 pm

Re: Praskalnik

tudi jaz sem iz nemčije nabavila. odličen nakup :good: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 02, 2011 2:56 pm

Re: Praskalnik

Plačilo preko kartice in dostava kot paket? Ni bilo nič poškodovano?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Ne jan 02, 2011 6:13 pm

Re: Praskalnik

Gina je napisal/-a:Plačilo preko kartice in dostava kot paket? Ni bilo nič poškodovano?


Pri meni je bilo do sedaj vedno vse ok. Večina ponudnikov ima opcijo plačila s kreditno kartico, paypalom ali z bančnim nakazilom.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6182

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Po jan 03, 2011 8:05 pm

Re: Praskalnik

Jaz bom kupovala samo cenene praskalnike, ki jih po nekaj mesecih vržem v smeti ali zelo drage, kjer se lahko ves tekstil odstrani in opere. Pri nas so praskalniki vedno pobruhani, pokakani, celo polulani. Kljub čiščenju so po moje leglo bakterij.

Zadnjič je prišel k tigrom na obisk naš super frajer Cuc, splezal na vrh praskalnika in poscal tigre na tleh. Tigri so seveda zavohali žur in so še ostali takoj skočili pod toplo prho! :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6182

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Po jan 03, 2011 8:06 pm

Re: Praskalnik

Aha, Cuc je po novem preimenovan v Curk! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16503

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po jan 03, 2011 8:14 pm

Re: Praskalnik

Tole je zdaj obrobni off topic, ampak potrpeli boste: mačkonom sem kupila tanavaden podolgovat kartonast praskalnik, ker sta prejšnjega razcufala v prafaktorje. Pridem domov, odprem - tam pa namesto kartona nek tepih naliman :O :O Eni še niso dojeli, kaj je to za ena reč, Mila me pa gleda s tistim "ja no, kaj druzga bi od tebe pričakovali" pogledom... Hvalanevemčemu sem danes v mestu dobila še enega kartonastega vulgaris. Mogoče mi bo odpuščeno. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po jan 03, 2011 10:27 pm

Re: Praskalnik

Iz e-baya je ja ;)
Mojedva pa nista čisto nič gor :( Silver sicer brusi kremplje na čisto spodnjem stebru, Ice pa kremplje brusi kar na tepihu :(
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16503

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po jan 03, 2011 10:32 pm

Re: Praskalnik

zalarjeva je napisal/-a:Ice pa kremplje brusi kar na tepihu :(


Cats je napisal/-a:mačkonom sem kupila tanavaden podolgovat kartonast praskalnik, ker sta prejšnjega razcufala v prafaktorje. Pridem domov, odprem - tam pa namesto kartona nek tepih naliman


Evo, jaz ti poceni rešim problem 8) :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To jan 04, 2011 11:56 am

Re: Praskalnik

:lol: Edin tkole bi šlo ja, pa da umaknem ta velik tepih... :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor To feb 01, 2011 10:26 am

Re: Praskalnik

Evo, pa smo mi tudi končno zeloooo važni!! ;)

Slika


Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.