V središču

Muc veliko pije in lula


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor To jan 10, 2012 8:56 pm

Re: Muc veliko pije in lula

Ta vaša mesečna kura zveni prav fino, se je bom posluževala, ko se porihtamo da take mere :good: Pa hvala za spodbudne besede :) Pomaga sigurno to, da delam od doma in svoja mačkonarja zelo dobro poznam, tu pa me je zavedlo še to, da sem mislila, da mi lump samo nagaja s tem, ko skače na pult in pije iz korita. Če bi ves čas pil samo iz njune skodelice in jo praznil, bi opazila še prej.
Aja, kastriran je, debel pa ne - prej glista, saj ima pri 100+ cm (od nosa do konca repa) le 7,3kg. Malo se bo še izpopolnil, upam, ker ima še precej odvečne kože, je pa tudi njegov oče suhcen, tako da orjak po teži ravno ne bo ;)
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Ne jan 15, 2012 7:25 pm

Re: Muc veliko pije in lula

Novo vprašanje: Loki je torej že od torka na antibiotikih in do zdaj ni blo nobenih problemov, danes pa sem mu spet dala odmerjeno tabletko in pol, nato pa je šel jest, par minut zatem pa je bruhal. Sicer samo 1x, očitno mu nekaj ni pasalo (morda je hrano premalo zgrizel, ker so bili veliki kosi vmes), vendar zdaj ne vem, kaj naj s tabletami. Naj mu dam še en odmerek? Manjšega? Sploh nič? Tablet ni bilo videt, vendar se hitro topijo (to vem, kadar mu je ne zatlačim dovolj globoko v gobček in jo izpljune, ker je potem takoj manjša).. Prebavit jih še ni mogel, saj je bruhal približno 15-20 minut po tem, ko sem mu dala tablete.
Upam, da mi bo znal kdo čim prej pomagat.
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.