V središču

Prehlajena učka


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 447

Pridružen: To mar 08, 2011 7:36 pm

Odgovor Pe avg 14, 2015 7:36 pm

Re: Prehlajena učka

:D Zdaj je tudi meni smešno, takrat mi ni bilo.

Moksa, kako so učki, kaj bolje, slabše, isto?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Pe avg 14, 2015 7:58 pm

Re: Prehlajena učka

Malce bolje, hvala. Včeraj sem ji dala milbemax in danes ima malce driske - v kolikor so to povzročili notranji zajedalci, bom res zelo zelo presenečena. Milprazon je namreč dejansko dobila 20.7. , sem prav preverila na koledarju. Apetit je še vedno velik, živahnost enaka. V kolikor ne bodo oči do ponedeljka bistveno boljše, greva nazaj k vetu.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 447

Pridružen: To mar 08, 2011 7:36 pm

Odgovor So avg 15, 2015 7:46 am

Re: Prehlajena učka

A si že kdaj dala pregledati blato na parazite? Meni je postalo res domače, ko smo imeli giardio. Niti se mi ne zdi tako noro drago, da ne bi človek kdaj pa kdaj še opravil tako preiskavo. Driska ob razparazitenju pa sploh ni redek pojav, četudi ni prisotnih parazitov.
Ma upam, da bo bolje no. Taki nespecifični simptomi so najslabši, lahko celo večnost tavaš v temi.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor So avg 15, 2015 8:48 am

Re: Prehlajena učka

Blata nismo nikoli testirali, ni bilo razloga. Učki sta danes še malo boljši kot včeraj, upam da gre tako naprej :good:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Po avg 24, 2015 2:42 pm

Re: Prehlajena učka

modrozelena je napisal/-a:A si že kdaj dala pregledati blato na parazite? Meni je postalo res domače, ko smo imeli giardio. Niti se mi ne zdi tako noro drago, da ne bi človek kdaj pa kdaj še opravil tako preiskavo. Driska ob razparazitenju pa sploh ni redek pojav, četudi ni prisotnih parazitov.
Ma upam, da bo bolje no. Taki nespecifični simptomi so najslabši, lahko celo večnost tavaš v temi.


:) Skoraj 100% sigurno, da imam novega začasnika - giardio :greeting: :crazy: LilliBinkič je veselo driskala še naprej, in to kljub (najprej) linexu in (potem) S. boulardii.
V petek zjutraj pridem vsa zaspana v dnevno, pa me zaspanost kuj prec mine, ker me še Dodo zabodeno gleda z zdaj že tako domačimi tretjimi vekami :girlcry: . Danes zvečer začnemo s sedemdnevno kuro eflorana, tole pišem medtem, ko ob smradu varikine čakam, da se tla posušijo :mad: Hvalabogu, da imam še obilico dopusta, ki ga bom očitno porabila za enega (dobesedno) usranega bičkarja :threaten:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 447

Pridružen: To mar 08, 2011 7:36 pm

Odgovor Po avg 24, 2015 3:47 pm

Re: Prehlajena učka

A bejž ... Še dobro, da vse mine, na žalost tudi dopust. Ti se samo pridno bojuj. :threaten:
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 62 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.