V središču

Muc in otrok


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr feb 23, 2011 4:48 pm

Re: Muc in otrok

Vixen je napisal/-a:Tole dobrih 30 let staro sliko sem sicer že enkrat nekje objavila, ampak saj ne zamerite, če jo še enkrat, ne? :girlblush:
Tudi jaz sem rasla gor z mačkom v stanovanju, pa sem - verjeli ali ne - še vedno živa: :devil:
Slika


Kaj ma to eno pentljo gor? :D

No, jaz sem svojo mačko dobila (sama sebi sem jo podarila) pri 6 letih in pol se mi zdi. In lahko povem, da sploh ne vem kako bi preživela brez nje! Sem edinka, pa ne da mi je kdaj družbe manjkalo ali pa da se niso z mano ukvarjali... Samo to moje mače je res ena najlepših "stvari" in sem skupaj z njo odrasla, pa vedno je poslušala, spraševala pa ne... :) Bi bila prav žalostna brez živalce. Ko bo pa pokojna se mi bo pa srce itak zdrobilo...


Tisti, ki želijo otroke oropat za to veselje naj se nekam brcnejo. To vcepljanje strahu kaj žival vse prenaša in lahko naredi je pa itak bolano.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Sr feb 23, 2011 6:11 pm

Re: Muc in otrok

Pojma nimam, kaj je s to pentljo, tako daleč nazaj pa moj spomin ne seže več. :girlblush:
Se pa spomnim, da sem enkrat približno takrat v par minutah pomanjkljivega nadzora oblekla našega psa v mamino pidžamo (in seveda s škarjami izrezala luknjo za rep, ker drugače ni šla gor). 8) Tako da jo je maček očitno še dobro odnesel, da je samo pentljo fasal. :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Ne apr 03, 2011 3:01 pm

Re: Muc in otrok

Ajooooooooooooooooj, en sam kič!! :lol: :lol: Krasne slike, čim več takih - takega 'trplenja' in 'trpinčenja' otrok in živali ni nikoli preveč ;)
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 10

Pridružen: Če feb 17, 2011 11:02 am

Odgovor To nov 22, 2011 4:55 pm

Re: Muc in otrok

Jaz pa sem se za muca odločila ravno zato, ker smo dobili dojenčka. Otrok mora odraščati skupaj z živalmi. Mozart (2,5leti) in David (15 mesecev) sta nerazdružljiv par. Imamo tudi psičko Ionno in vsi 3je raziskujejo po bajti. Res so posrečeni. Najbolj zlati so, ko v kuhinji odprejo element, sin zmeče stvari iz omare (kekse, testenine, riž...), pol pa lepo tiho prebirajo, kaj bo kdo "uničil". Ko je v bajti tišina, potem vem, da nekaj uštimavajo ;) Ionna rada ukrade Davidu igračke, včasih je bilo dretje, zdaj pa se zna mali že orng postavit za sebe in ji vzame igračko nazaj in jo skrega. Mucka nikdar ne vleče za dlako, ampak zmeraj le boža, ter ponosno vsakemu kaže, kak je treba muco božat. Najraje ga hrani in sicer briketek po briketek zlaga v njegovo skledo in potem uživa, ko Mozart hrusta ko "papa" :D Ko pride obisk, vsakega najprej pelje v Mozartovo domovanje in mu pokaže kje Mozart je, pije in kaka. Vsako jutro, ko se zbudimo je Mozart prvi, ki se pride k sinu pocartat in mu dobesedno zaželet dobro jutro. Prav pocartata se - stisneta se drug k drugemu in sta pri miru kake pol minute. Če je sin jokavi, je Mozart obvezno zraven, tudi rahlo me je že ugriznil, ker je verjetno mislil, da jaz kaj delam Davidu. Ko malega previjam, je obvezno zraven na previjalni mizi, psica pa ob njej. Ko jemo, sta oba ob mizi, ampak imamo dogovor, da se ju ne hrani. Sta pa lahko zraven. Obe živali sta zelo zaščitniški do otroka, kar pa zna biti malenkost neprijetno, ko pride obisk. Psico že moramo zapreti, Mozart pa kak kdaj. Če mu ljudje niso všeč, ga prav tako moramo zapreti, saj zna kar orng vgrizniti in pokazati da mu ni prav da je kdo drug v hiši...... itd......

Ko doživljaš takšne in podobne skupne trenutke, potem enostavno ne moreš razumeti ljudi, ki ne želijo, da njihov otrok odrašča z živaljo. Škoda, ker otroku dosti vzamejo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To nov 22, 2011 5:03 pm

Re: Muc in otrok

amstaff1 je napisal/-a: Najraje ga hrani in sicer briketek po briketek zlaga v njegovo skledo in potem uživa, ko Mozart hrusta ko "papa" :D Ko pride obisk, vsakega najprej pelje v Mozartovo domovanje in mu pokaže kje Mozart je, pije in kaka. Vsako jutro, ko se zbudimo je Mozart prvi, ki se pride k sinu pocartat in mu dobesedno zaželet dobro jutro. Prav pocartata se - stisneta se drug k drugemu in sta pri miru kake pol minute. .


Sem se čist raznežla. :girlblush: :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To nov 22, 2011 6:11 pm

Re: Muc in otrok

amstaff1 - čudovit zapis, res, ful ganljiv. Vse pohvale za takole razmišljanje in doživljanje! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr nov 23, 2011 3:19 am

Re: Muc in otrok

zelo všečno :clap: :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Sr nov 23, 2011 10:37 am

Re: Muc in otrok

Nč ne verjamemo brez slikic!! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Sr nov 23, 2011 10:55 am

Re: Muc in otrok

Super in zelo všečen zapis. Še več takih. :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 10

Pridružen: Če feb 17, 2011 11:02 am

Odgovor Če mar 15, 2012 4:38 pm

Re: Muc in otrok

Je kar dolgo trajalo da prilepim dve fotki, ampak pri nas je zmeraj problem čas. Bom malo pofotkala doma, pa jih prilepim malce več.

Slika

Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 10

Pridružen: Če feb 17, 2011 11:02 am

Odgovor Če mar 15, 2012 4:40 pm

Re: Muc in otrok

Tak, zdaj pa ne vem več kako naprej. Zakaj se mi v zgornji objavi ne prikažeta fotografiji? Pa tako sem se trudila :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 4:44 pm

Re: Muc in otrok

amstaff1 je napisal/-a:Je kar dolgo trajalo da prilepim dve fotki, ampak pri nas je zmeraj problem čas. Bom malo pofotkala doma, pa jih prilepim malce več.

Slika

Slika


Iiii... :)
Tole sta linka za slikici (direktno linkanje pa na moj-album ne dela, se mi zdi):
http://www.mojalbum.com/amstaff1/mike/davi-mozart-zajtrk/19515660
http://www.mojalbum.com/amstaff1/mike/foto/19515661
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 4:51 pm

Re: Muc in otrok

Slika

Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 5:01 pm

Re: Muc in otrok

Tale kako oba sedita na pultu in kradeta kuhan pršut :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če mar 15, 2012 9:18 pm

Re: Muc in otrok

:) Mozart! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če mar 15, 2012 9:21 pm

Re: Muc in otrok

Moj bivši začasnik Žak in njegova prijateljica zjutraj skupaj gledata risanke :) :kiss:

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 9:26 pm

Re: Muc in otrok

Jst sem cela nadvesela za vse te otroke, ki so blagoslovljeni s takimi pametnimi starši! :clap: :clap: :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če mar 15, 2012 9:29 pm

Re: Muc in otrok

To je en od tistih petih malih tigrov iz Planine, ki sva jih lovili s pomočjo tvojega čebljanja :rolleyes: :rolleyes: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 10:02 pm

Re: Muc in otrok

:lol: :good: 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če mar 15, 2012 10:13 pm

Re: Muc in otrok

pola je napisal/-a:malih tigrov


ajaaaaa??? kakšna zverina!!! :lol: :lol: :lol:

:girlblush: :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.