V središču

Muc in otrok


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 351

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:18 am

Odgovor Ne feb 20, 2011 8:58 pm

Muc in otrok

prav žal mi je tudi otrok v takšnih primerih, saj jim starši odvzamejo zelo lepo izkušnjo odraščanja z živalmi.

Meni je bilo nekaj najlepšega spremljat nečaka, ki se je že od malega izredno razveselil vsakič, ko je videl njihovo muco. Je kdaj tudi kak njen briket pojedel, pa je še vedno živ, zdrav in zaljubljen v živali :)

Srečno Sky!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne feb 20, 2011 8:59 pm

Re: Mačkon Sky

katja je napisal/-a:prav žal mi je tudi otrok v takšnih primerih, saj jim starši odvzamejo zelo lepo izkušnjo odraščanja z živalmi.

Meni je bilo nekaj najlepšega spremljat nečaka, ki se je že od malega izredno razveselil vsakič, ko je videl njihovo muco. Je kdaj tudi kak njen briket pojedel, pa je še vedno živ, zdrav in zaljubljen v živali :)

Srečno Sky!


Ja, res ;)
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne feb 20, 2011 9:37 pm

Re: Mačkon Sky

katja je napisal/-a:prav žal mi je tudi otrok v takšnih primerih, saj jim starši odvzamejo zelo lepo izkušnjo odraščanja z živalmi.


To so taki moteni, ki potem otroku celo življenje trobijo "pazi muca, ugriznila te bo", ali pa "kuža grize, umazan je" in podobne, da se otrok že v osnovi boji živali, ko pa ena dlaka nanj pade je pa itak konc... :bad:

Vem da sem OT, oprosti Sky :kiss: ampak bo zdaj res vse bolje zate.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Ne feb 20, 2011 11:12 pm

Re: Mačkon Sky

Noro res! :dash: :devil:

Je pa sicer dosti boljše, da so vas poklicali kot pa če bi mačkona zavrgli, samo vseeno je podlo, da lahko kar tako brez srca, za "dobro" otroka dajo mačka stran... :girlsad:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po feb 21, 2011 8:21 am

Re: Mačkon Sky

Bogi muc, sicer pa pri takšnih, ki se odpovejo muci zaradi otrok, ponavadi kaj hudo ne štima in je bolje, da je prišel nazaj.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Po feb 21, 2011 8:24 am

Re: Mačkon Sky

gipsy je napisal/-a:Bogi muc, sicer pa pri takšnih, ki se odpovejo muci zaradi otrok, ponavadi kaj hudo ne štima in je bolje, da je prišel nazaj.


:good:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po feb 21, 2011 8:26 am

Re: Mačkon Sky

gipsy je napisal/-a:Bogi muc, sicer pa pri takšnih, ki se odpovejo muci zaradi otrok, ponavadi kaj hudo ne štima in je bolje, da je prišel nazaj.


Kako prišel nazaj? Sky ni bil nikoli prej naš začasnik.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Po feb 21, 2011 8:54 am

Re: Mačkon Sky

pola je napisal/-a:
gipsy je napisal/-a:Bogi muc, sicer pa pri takšnih, ki se odpovejo muci zaradi otrok, ponavadi kaj hudo ne štima in je bolje, da je prišel nazaj.


Kako prišel nazaj? Sky ni bil nikoli prej naš začasnik.


Ta družina je imela tega mucka in, ko ga niso več hoteli so ga dali sem. Če si to vprašala :girlblush:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 10:17 am

Re: Mačkon Sky

za :bad: . ljudje dejte no začet razmišljat! žival ni za danes pa mogoče še jutri, temveč družabnik za naslednjih 15+ let!

srečno, ljubček! še dobro, da si se jih rešil! :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 217

Pridružen: Po nov 29, 2010 2:43 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 12:08 pm

Re: Mačkon Sky

Nočem obsojat, ker ne vem zakaj so ga dali stran. Jaz priznam, da je težko včasih vse skupaj spedenat, pa da ga pes malo na.... ko smo sami doma (brez moža), ampak sem tko trmasta, da našega pesota zato ne bi nikoli dala stran. Za muca pa ne razumem zakaj so ga dali stran - ven ga ne voziš (no, mogoče na flexiju), samo hrano rabi, vodo pa mal čohanja, če mu je po volji. Mogoče so se pa bali, da bi kaj naredil otroku (to so tud mene strašil, pa sem "tvegala"). Sem pa razmišljala, da bi mi bilo škoda, če bi bil moj sin oropan sobivanja z živalicami, ker meni bi bilo ful dolgčas brez njih.

Kakorkoli, upam da muc Sky najde ljubeče lastnike, pa naj bodo ti z otroci ali pa brez.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Po feb 21, 2011 12:41 pm

Re: Mačkon Sky

Če prav pomislim, je tale muc srečko, sem prepričana, da bo zdaj končno našel veliko boljši dom, dom, kjer bodo imeli radi muce in kjer ga bodo razvajali in imeli radi kot člana družine!

Smili se mi pa otrok, ki bo prisiljen odraščati pri tako gnilih starših, ravno taki, ki se najbolj proglašajo za oh in sploh ljubitelje otrok in zaradi dojenčka zavržejo svoje živali, se ponavadi izkažejo za največje kretene tudi pri otroški vzgoji. :negative:

Ja kaj zaboga bi pa muc lahko naredil otroku?? :fool:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po feb 21, 2011 12:49 pm

Re: Mačkon Sky

Po moje bi se tole temo lahko počasi že razcepilo na temo "Mačka in otrok"?

(Saj vemo, da so zlobne mačke (tahinavske) krive za vse po vrsti, ane? Najbrž je bilo pač po nasvetu ginekologa treba že med nosečnostjo odstranit mačko, ker prenašajo bolezni in so strašno nehigienične ... :bad: Jaz takšnih zadev ne bom nikoli razumela in jih - iskreno - tudi ne želim ;) )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po feb 21, 2011 12:50 pm

Re: Mačkon Sky

MarryAlice je napisal/-a:
pola je napisal/-a:
gipsy je napisal/-a:Bogi muc, sicer pa pri takšnih, ki se odpovejo muci zaradi otrok, ponavadi kaj hudo ne štima in je bolje, da je prišel nazaj.


Kako prišel nazaj? Sky ni bil nikoli prej naš začasnik.


Ta družina je imela tega mucka in, ko ga niso več hoteli so ga dali sem. Če si to vprašala :girlblush:


MarryAlice preberi si od začetka....Sky je sedaj moj začasnik, Gipsy sem pa samo hotela razložit, da ni bil Sky prej v naši oskrbi (ker je napisala, da je prišel nazaj).

Predvidevam, da so ga kot fletnega, malega mucka dobili kje na b....., zdej je pa postal odveč.

Nehajmo zdaj s tem kaj, kako, zakaj....

Našli mu bomo dom, kjer ga bodo imeli radi do konca njegovega življenja in to je to. Za prejšnje lastnike si pa močno želim, da nikoli več ne pridejo na idejo imeti žival.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 12:51 pm

Re: Mačkon Sky

Ja, pomojem naj gre tole v debate - razprave in zlivanje jeze Skyju ne bo nič pomagalo pri iskanju doma.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 1:26 pm

Re: Mačkon Sky

Če bo šlo v debate, boste hitro skasirali kakšno slikco našega trpečega otroka in še bolj trpečih mačkov... :girlblush: Kej tacga, recimo... 8)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 127

Pridružen: Pe okt 15, 2010 5:53 am

Odgovor Po feb 21, 2011 1:29 pm

Re: Mačkon Sky

In po tem je povsem normalno da človeštvo rine v pogubo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Po feb 21, 2011 2:56 pm

Re: Mačkon Sky

Leia je napisal/-a:Po moje bi se tole temo lahko počasi že razcepilo na temo "Mačka in otrok"?

(Saj vemo, da so zlobne mačke (tahinavske) krive za vse po vrsti, ane? Najbrž je bilo pač po nasvetu ginekologa treba že med nosečnostjo odstranit mačko, ker prenašajo bolezni in so strašno nehigienične ... :bad: Jaz takšnih zadev ne bom nikoli razumela in jih - iskreno - tudi ne želim ;) )



In točno tako se dogaja... Pa da se lahko maček vsede med spanjem na obraz in ga zaduši... In to je razlog, zakaj marsikdo začne razmišljati o "varnosti" otroka, če bodo imeli mačko še pri hiši. Sem pa že slišala od ene gospe, ki je mucka dala enostavno uspavat, ko je zanosila... :O
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 2:57 pm

Re: Mačkon Sky

Gina je napisal/-a:Sem pa že slišala od ene gospe, ki je mucka dala enostavno uspavat, ko je zanosila... :O

Evtanazija zdrave živali ni dovoljena. Prijavit inšpekciji gospo in veterinarja.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Po feb 21, 2011 2:58 pm

Re: Mačkon Sky

To je bilo 20 let nazaj...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 3:00 pm

Re: Mačkon Sky

eh potem pa samo povedat babi, kako bi blo njej, če bi jo kdo dal ubit, ko se je enostavno naveliča. :devil:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Naslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.