Odgovor Po jan 05, 2015 11:20 pm

Re: Mačje igrače

Moj muc ima nenavadno obsesijo s tamponi (kdo pozna?). Stvar je prav neverjetna, točno ve, kje so spravljeni in brž ko odprem predal - hopa cupa - ga že ima v gobcu in leti z njim po stanovanju kot zmešan, se igra Ronalda (dribla tampon naokrog) in zganja splošen direndaj. Včasih ga seveda ukrade na skrivaj, se potuhne in ga razturi šele ko ga pustim samega... Včasih ga dobim potem napihnjenega na kavču (tampon, ne mačka :) ), si ga je pa tudi že uspel zabrisat v skodelico z vodo (in seveda je ostal brez..pa so res tako vpojni, kot govorijo reklame :rolleyes: )

Kar me zanima je, kako nevarno je to dejansko lahko za muca? Sej ne, da bi ga želel pojest, to ne (vsaj dobila ga nisem pri tem), le prežvekuje ga toliko časa, da ga olupi in se mu potem napihne). :cat: Bušman.


Kakorkoli, res ima talent za to. Če dobim obiske in ti odložijo svoje torbe na dosegljivo mesto, bo 'napadel' točno tiste, ki imajo tampone, kopal po tej torbi kot zmešan in nazadnje prišel iz torbe ponosno s tamponom v ustih (še nikoli ni iz torb prinesel NIČESAR DRUGEGA).

Hvala za pomoč; upam da sem vsaj približno zadela temo.. s tamponi se igra, torej so 'mačja igrača' :)