V središču

brez krempljev


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So jan 19, 2013 3:54 pm

Re: brez krempljev

Mislim, da se kateri od mojih včasih kakšen malo "polomi" oz. olupi, pa nič ni narobe. Mislim, vsaj videt ni nič, one ne opazijo nič, kakšne krvi tudi ni... Pač spremljaj kako zgleda. Nekje sem prebrala da se jih lahko malo popili, če so preveč čupavi na koncu (ko odstrižeš).

Moje ne marajo striženja, že ko vidijo kleše je cel hudič. Fergie me napade, zato jo običajno strižem tko, da jo dobim ko spi pa jo z deko pokrijem, da nič ne vidi. :D Drugi 2 je malo lažje, kar napadata ne, ampak vseeno ni simpl. :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So jan 19, 2013 4:18 pm

Re: brez krempljev

pri nas ne strižemo, do sedaj še ni bilo potrebe, saj si jih sami fajn pobrusijo na bilo čem, kaj jim pride pod tace :rolleyes: ,
redno (dnevno) pa najdem na tleh cel vrhnji del nohta; pa nobenemu nič ne fali, vrhnji del se sam olupi in pade stran, spodaj
je pa itak že novi noht

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So jan 19, 2013 4:25 pm

Re: brez krempljev

Jaz jih strižem iz varnostnih in praktičnih razlogov, čeprav znajo vse brusit fajn. :girlblush: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor So jan 19, 2013 5:28 pm

Re: brez krempljev

Jaz sem morala postrižt, ker sta se preveč pikala med igro, se je prav slišalo...Val se je tudi zatikal v posteljnino, ko je po postelji hodil...malo prej sem še njemu porezala, sem ga ravno dobila v zelo zaspanem stanju :D Se mu pa niso tako razcveteli, kot ta malemu..čeprav Pasha tudi nima več toliko, si je zgleda na praskalniku pobrusil :girlblush: No, naslednjič mu bom še malo popilila, če bo pustil :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor So jan 19, 2013 7:12 pm

Re: brez krempljev

hm, a ni ena fora, da moraš strižt kremplje po tem, ko dajo prejšnje stran? najbrž so bili tik pred "levitvijo" in so se zato razcepili... ne vem no, ugibam :)
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 72 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.