V središču

Daj si duška


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr apr 22, 2015 8:45 am

Re: Daj si duška

:good: :clap: :good:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr apr 22, 2015 11:47 am

Re: Daj si duška

ah, glej no glej, nova stran Duškota se je začela s smejkoti, ki res ne pašejo vanj :lol:

da se vrnemo na pravo duškopotje: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :dash:
Glavo ji bom odšraufala, gnojki zagnojeni! :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr apr 22, 2015 2:10 pm

Re: Daj si duška

podpiram, oaza88 ... :devil: tut če ne mislim taprave tetice :negative:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Sr apr 22, 2015 9:58 pm

Re: Daj si duška

Včeraj na hribu zraven blokov.- majhen neprivezan pes in velik privezan. Majhnega ni več. Duško prosim pazi na naše pasje dušice, če je bilo prej "in" da imaš majhnega psa, je sedaj in da imaš velikega, žal pa znanje lastnikov ne sledi, pa še zelo radi bi, da so psi spuščeni..... Sploh od ta velikih.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 8:38 am

Re: Daj si duška

Na bruhanje mi gre od vse te hinavščine. :bad:
(nima veze nobene z zgornjimi posti, razen da me zraven tudi malo glava boli :D )
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 11:34 am

Re: Daj si duška

Renata, saj ti danes se nisem nic napisala :P , ne me sinfat no :O
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 12:09 pm

Re: Daj si duška

:kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 300

Pridružen: Sr jul 13, 2011 6:25 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 3:16 pm

Re: Daj si duška

Nič mu ne bomo dal jajc stran. Če hoče na stara leta skakat, naj pa skače :fool: :bad:
Joj žlahta, kje sem se js našla tle zraven :dash:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 9:29 pm

Re: Daj si duška

Duško, a res? A prov res?
Včeraj si bil tok priden. Pa danes zjutraj tudi. In sem šla vesela v službo. Neprespana do boga amena, ampak čist ok volje.
Pridem v zgradbo - mamo revizijo. Revizija odide, pride področna vodja. Ona odide, pride naša "psihologinja".

Zaključim šiht, se napotim v lj po mamo Zagorjančkov, na pol poti dobim sms da je v Kisovcu ena hudo poškodovana. In da je tadrugi ki ga še lovim čist shiran že pred blokom. Pa ne da bi ga kdo pomagal ujet. Muc ne zgleda dobro, ni pa po moje v življenski nevarnosti. Naj se me že enkrat usmili in se ujame da greva še z njim na en ornk pregled!
Obrnem 180 stopinj, nazaj mimo službe, v kontra smer domov pogledat stanje, ker ne da bi se ji kdo zblagoslovil peljat do lj, ali pa vsaj pol poti do mene - neeeeee, kje pa. Je lažje bogo revo zapakirat v kartonasto škatlo, po vrhu še brez lukenj za zrak, in jo nest mojim starim staršem na vrata.

In to kljub temu da nihče ni vedel do kdaj delam, in nebi bilo nič čudnega če bi delala do devetih ali desetih zvečer. Samo sms - hudo poškodovana, je pri tvoji babici in dedku. Onadva brez prevoza, veterinarskega znanja, z lastnim mačkom,...

Kličem, dobim ful različnih opisov stanja, končno pridirkam domov, stanje katastrofalno. Ta reva ni mela kaj delat čakat name. Pa bi me čakala do konca službe tudi če bi bil konec ob devetih. Zato ker je nihče "ni mel možnosti" peljat. Ker imajo druge stvari. Pa sej razumem. Vsi mamo življenja. Ampak p***a m******a a jst sm pa lahko že od nedelje v polno v pogonu? Vsak večer do polnoči z živolovko v Zagorju, pa od polnoči dalje? Pa od polnoči dalje v Kisovcu kja do petih zjutraj? Pa spat za kakšno urco, spet v zagorje, pa pet na šiht? Pa direkt po šihtu spet na lokacijo v Zagorje? A jst pa lahko spim po 2 uri? In sem po vrh vsega še zmir ekstatična ko mi rata kej ujet? Ne, nihče drug ne more. Kje pa.

Pa ne me narobe razumet ljudje. Men to da sem lovila ni nič težkega. Sploh. Sem ekstatična da smo dobili vse tamale. Pa mojo povoženko iz kisovca. Z veseljem grem. Pa z veseljem peljem. Sam če je pa maček v takšnem stanju kot je bila tale samica za katerega sem sms dobila, pa sms NI DOVOLJ. Enostavno ne. NI ok mačke pustit v bolečinah, v kartonasti škatli, z mislijo "saj smo obvestili punco ki bo pomagala". Ne - če nisem dosegljiva, se obrni na kogarkoli. Uredi prevoz. Uredi transporter. Ne name čakat. Ne če gre za mačko ki trpi v bolečinah. Ne če je pozno popoldne. Ne če sem jst v službi. Se vsedeš v avto, ali najdeš nekoga ki se bo. Pelješ, poskrbiš, najdeš način.

Ta boga reva je bla premeščena iz škatle v transporter, in sva šli v lj na veterino. Punce so jo probale rešit, ampak ni bilo pomoči. Gnojna jama namesto ust, nevrološki znaki, teža čist prenizka, dehidriranost tako huda da ni smešno, povrh vsega pa še Levkoza. Je bila evtanazija neizoibna. Je bilo prehudo. Sem vedela nekje v sebi že ko sem jo v škatli prvič zagledala. In je bilo res. In razumem. Brez dvoma je bila odločitev prava. Bilo je predaleč. Prehudo. Preveč boleče. Počivaj v miru lubica.

In kar mene zaštiha v srce je da ta mačka ni iz "moje" lokacije. Je bla lani lokacija Kisovec testirana in smo negativni na levkozo. Pa da je do danes popoldne NIKOLI nisem videla.

Pa DA JE MELA BOGA REVA NA SEBI OVRATNICO!!!!!!!! Da bi vreščala od besa. Nekdo jo je mel zadosti "rad" da ji je ovratnico kupil, ne pa dosti da bi jo peljal h vetu ko se ji je levkoza slabšala, in so se ji usta spreminjala v gnojno luknjo. Ta ovratnica. Ta prekleta ovratnica!!!!! Ta me žre. K se mi nekateri osebki gnusjo do dna duše.

Duško, a more bit zadnjih par dni res tako sladko/grenkih? Vdih, izdih, grrrrr.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Če apr 23, 2015 10:01 pm

Re: Daj si duška

Sorcerer ... Objem

Mačica naj ti bo lepo za mavrico, brez bolečin.
sama pa še vedno upam, da vse se vrača, vse se plača ...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če apr 23, 2015 10:50 pm

Re: Daj si duška

Sorcerer, drži se :praising: ...vem, da je lahko govort tle izza računalnika....ampak vseeno. Hvala, ker se trudiš :thanks:

Uboga muca zlata, ti pa se na mavrici spočij od vsega hudega :angel: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če apr 23, 2015 11:34 pm

Re: Daj si duška

Sorcerer, drži se in hvala ti! :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe apr 24, 2015 5:30 am

Re: Daj si duška

Sorcerer... Objem.
Brez besed... Ni kaj rečt, vedi pa da te razumemo, tukaj nas je veliko ki smo bile vsaj nekajkrat (nekatere pa dan za dnem) v istem položaju...

Drži se! :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 5:33 am

Re: Daj si duška

Sorcerer, drži se in hvala! :kiss:
Muca uboga, počivaj v miru :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Pe apr 24, 2015 6:17 am

Re: Daj si duška

Sorcerer, mi je hudo žal. Zate in za muco.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Pe apr 24, 2015 7:22 am

Re: Daj si duška

Uboga mucka :( zdaj je vsaj rešena bolečin.

Hvala Sorcerer (in vsem ostalim, ki se s tem ukvarjate) za požrtvovalnost in pomoč tem živalcam, ki si ne morejo pomagat same.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 7:45 am

Re: Daj si duška

"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 10:13 am

Re: Daj si duška

Ma vse ki ste na terenu, ste ze dale kej takega skozi.

Vceraj me je zabilo to da sem bila res srecna zjutraj. Neprespana, lacna, ampak srecna. Resnicno.
Pol pa tist SMS. Pa panika, pa obup k sm vidla stanje, pa jeza k sm vidla da je mogla taka reva name cakat, do nadalnjega. Groza k vem da bi lahko doooooooolg cakala, ker je vsem pretesko 50km peljat (in to ljudem ki se jim bencin na zepu nebi poznal).
Vmes sem mela se parminuten teror med voznjo ce je muca morda sosedova Buba. Kar seveda ni bla. Ker tudi kadar gre vn,je na oceh. Ker jo isvejo ze ce je par minut ni videt.
Pol pa dejstvo da je tale povozena reva mela ovratnico Napacne barve. Bubina je rdeca.
Pa ja, obup nad clovestvom. Da je tale revica imela ovratnico. Kar v mojih oceh pomeni lastnike.

Po noci spanja sem bolje. Pred ocmi mi bo pa za vedno.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe apr 24, 2015 4:56 pm

Re: Daj si duška

Nikoli niso pozabljene, ne, takele reve... :(

Drgač pa - omg, kolk psihopatov se šeta prosto okoli!?! :O :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe apr 24, 2015 8:21 pm

Re: Daj si duška

Duško, dej povej ti meni kje je finta da nekateri ljudje mislijo, da morajo ČISTO na VSAKO sleherno temo odgovorit? Pa sej ni point, da ko prideš na forum, klikneš "Novi prispevki" in potem v vsako sleherno temo, kjer je bilo karkoli objavljenega, nalimaš svoj prispevek, pa ČE IMAŠ KAJ ZA POVEDAT ALI PA NE?!?!
"Kolk je srčkana" al pa " :kiss: :kiss: " niso smiselni posti, to ni nič drugega kot SPAM ki obremenjuje forum in otežuje koordinacijo po forumu drugim ljudem, ki bi dejansko radi videli kaj se novega dogaja po temah. Prazno slamo bi se moralo sproti brisat, pa se bi forum tudi dosti hitreje nalagal.

Admin/moderatorke, apeliram na vas da se počasi že enkrat naredi nekaj glede tega!!! Vse, kar bi rada videla, je eno pravilo v smislu "objavljaj samo takrat, ko imaš dejansko nekaj za povedat".
Hvala.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 89 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.