V središču

Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe apr 29, 2011 6:04 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Močno močno priporočam ogled stand up komedije v siti teatru (ali po moje kjerkoli drugje). Včeraj smo šli poslušat maraton Tina Vodopivca: uro in pol smeha do solz (dobesedno, skos sem si oči brisala). To je bolje kot katerakoli komedija (pa sem jih res ogromno pogledala). Model je res car, se še danes režim, ko se spomnim for pa se bom po moje še cel teden :lol: :lol:
Karta je za študente 7€, za ostale 10€. Je pa to vsak zadnji četrtek v mesecu, naslednjič smo že zmenjeni, da spet gremo, obvezno. Potem je pa nekaj časa premora, ker je konec sezone :(
Noro v glavnem, se res splača it! ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe apr 29, 2011 6:23 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Ima kdo litter robota? http://www.youtube.com/watch?v=l2XQVzV1 ... re=related
Se mi zdi fajn :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe apr 29, 2011 6:42 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Uff, sem vidla ceno :negative: 330 dolarjev!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Pe apr 29, 2011 6:52 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Pa tale pripsevek na njegovo temo je tudi zanimiv:

http://www.youtube.com/watch?v=Joy7PPYc ... re=related
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 10:16 am

Re: Priporočam/odsvetujem

martina je napisal/-a:Mačja mama :O Svaka čast!
Jaz nikakor ne bi morala zdržati en mesec! Me po treh dneh že vse srbi in zdržim max. 5 dni (v primeru bolezni ali če potegnem čez vikend), sicer pa umivam lase na dva dni. Vem, katastrofa. Mastni lasje so sranje, ampak še nisem našla nič, kar bi res pomagalo.


tudi jaz sem mislila tako, vendar sem se ob pisanju mačje mame vseeno odločila za eksperiment. lase sem vedno prala 2x na teden, bi pa bilo treba še bolj pogosto, ker se mi zelo mastijo. lase imam zelo redke in tanke - so tok neugledni, da si sploh ne morem privoščit dolgih, pa si jih zelo želim. skratka ker nimam kaj zgubit, sem si kupila suhi šampon (zelena piksna, mueller). uporabila sem ga nekje tretji in šesti dan po pranju. kot vedno je bila prve dni katastrofa, lasišče srbi, lasje se mastijo, ampak suhi šampon uspešno sanira maščobo. po drugem suhem pranju kot bi odrezal, se vse to neha. se nehajo mastit, hrastice po lasišču, ki sem jih gojila že od zime, so se zacelile in izginile. lase sem oprala po 10 dneh iz navade namesto iz potrebe. zdaj je od (mokrega) pranja že 3 dni in začuda niso še čisto nič(!!!) mastni. OURAJT! tudi mi bomo prali na 2 tedna, vmes pa po potrebi suho. :yahoo:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 09, 2011 10:33 am

Re: Priporočam/odsvetujem

OK, tale zeleni je tisti, ki se m ga v eni drugi temi priporočala!

Ampak si nisem mislila, da bodo tako dobri rezultati! Hvala, poskusim tudi jaz :good:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 10:38 am

Re: Priporočam/odsvetujem

je preseglo vsa moja pričakovanja, upam, da bo tudi naprej tako ok. :good:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 09, 2011 11:00 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Taperverčki: super!! :yahoo: :clap: Me veseli da so moje izkušnjue lahko kako pomagale. Upam da bo držalo še dalje (oziroma da gre še na boljše!)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 11:24 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Mačja mama je napisal/-a:ZELO odsvetujem nove dnevne vložke Always, na njih piše "Softer topsheet". Tisti vrhnji sloj se cefra in pušča nitke v delih telesa kjer človek RES noče nitk in svaljkov! :bad:

Kako lahko spregledam temo? :o No Always jaz nikoli in nikdar ne uporabljam, ker prvič fuul testirajo na živalih in ker drugič material teh vložkov ni ok (nitke...) , pa še tisti geli so čista kemija (seveda dobimo to kemijo v telo). Govori se celo da spodbujajo močno menstruacijo, kar bi glede na to za katero firmo se gre čisto verjela, ker močnejša m. kot je, več vložkov prodajo. :fool:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Po maj 09, 2011 11:30 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Aaa?! Ja, pikola! Babe, bo treba nazaj na klasične plenice nazaj... se spomnimo VIR 80? Mater, kot dojenček sem se počutila... :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 09, 2011 11:34 am

Re: Priporočam/odsvetujem

Hehe, pa sej ni treba na tiste zadeve nazaj, obstajajo mnoge druge, bolj prijazne zadeve ;) Tako telesu kot okolju in živalim.

(kot sem že večkrat omenila: po naključju nazadnje pristanem pri kozmetiki/proizvodih, ki niso testirani na živalih - ker mi pač tisti drugi pač niso ustrezali ;) )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 12:14 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Gina ostalih vrst je toooliko da ponavadi stojim pred polico pa a bi to, kaj če bi pa to, ma ne to bi itd. :lol: Aja, pa Obb tudi ni ok.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 12:48 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

glede vložkov: natracare rulz! samo dnevni so pa zanič, se ravno tako svaljkajo tam, kjer sonce ne sije.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 09, 2011 12:55 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

A lahko katera dejansko priporoča kaj dobrega (i.e. se ne svaljka, ne vsebuje pretirane kemije, ni testirano na živalih in se celo dobi na kakšnem normalnem mestu ne samo v eni specializirani trgovini na Dunaju?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 12:56 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

bom bla kar tiho :angel: ;) :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 09, 2011 1:00 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

...se mi je kr zdelo.... *vzdih*

Se pravi nam skor ne preostane drugega kot da imamo polno __ svaljkov?!? :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 1:09 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

ti kaj pa mogoče uni pralni od lunette? to bi znalo bit prijetno za nosit.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 1:43 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Jaz imam od Tosame: natura femina, 100% bombaž in sem zelo zadovoljna. Kupim jih ali v lekarni ali v DM. Uporabljam tako vložke kot tampone.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 4:52 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Tudi jaz imam natur femino in so :good:. Naravno in ful kvalitetno. Cena sicer rahlo višja. Počasi jih videvam tudi v kakšnem bolje založenem Sparu/Mercatorju.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 7:14 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Jaz tudi. 8)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.