V središču

Nudim / iščem / kupim / podarim


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe dec 04, 2020 11:47 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če ti prav pridejo 20mg tablete nexiuma, javi.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe dec 04, 2020 11:53 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Prašek je bolj praktičen, ker ga lažje doziram in serviram - vseeno hvala za ponudbo :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe dec 04, 2020 12:20 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Velja. Mogoče se pa kdo drug najde.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če dec 10, 2020 1:01 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Flis deke raznih živih barv, nove... imam in podarim, če kdo rabi.

(Na veterini MH še nisem vprašala, vem pa da se ne nedolgo nazaj zbiralo, tako da ne vem če je še potrebno. )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če dec 10, 2020 3:29 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če ne rabijo na Mačji hiši, zagotovo rabijo v Zavetišču Horjul.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če dec 10, 2020 5:12 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Hvala!

Sem dobila info, bom popakirala jutri :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To dec 22, 2020 7:24 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če ima kdo telefon na mobi kartico (ali pa jo ima kakšen bližnji), se sedaj splača izkoristit Telekomovo ponudbo, ko lahko v telekomovem centru (npr. v City parku) kupiš kodo za 10 eur (to je v tej akciji minimalni znesek), pa ti zraven prištejejo še 10 eur. Kupiš jih lahko tudi več po 10 eur, vsote so vnovčjive/se jih lahko aktivira vse do leta 2025. :good:
Jaz sem nabavila za mami 2x10, pa je tako dobila darilo za 40 eur pogovorov.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr dec 30, 2020 6:48 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

all je napisal/-a:Flis deke raznih živih barv, nove... imam in podarim, če kdo rabi.


So prišle do nas in so super, hvala <3 :good: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 31, 2020 6:43 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Te deke in še nekaj drugih so šle vse včeraj v Glino. Tam jih trenutno bolj rabijo. :( Mačjehišarji jih imamo za trenutno uporabo dovolj in nekaj malega še na rezervi. Ko bomo še rabili, sem sigurna, da nam jih bodo dobri ljudje podarili. Upam, da je to vsem OK. :angel:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če dec 31, 2020 1:03 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Bravo <3

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe jan 01, 2021 7:50 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ni problem sploh, če so šle naprej. :) Važno, da jih ima tisti, ki jih rabi :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So jan 02, 2021 12:47 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Se kdo tu spozna na zakone glede najema stanovanja? Oz ve kam se obrniti, ko najemodajalec grozi s prisilno izselitvijo čeprav se držiš pogodbe? (Beri, prazniki, preveč alkohola v glavi pa se je treba na najemnike spravljati....). Saj berem po netu svašta ampak mi še vedno ni nič jasno. :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So jan 02, 2021 12:55 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Najemna razmerja stanovanjskih stavb ureja, če se ne motim, stanovanjski zakon, tam okoli 90 člena in malo čez. Če imaš resne težave, pa odvetnik pravi naslov.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So jan 02, 2021 12:59 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Hvala. 5 stanovanj v hiši, vsi se suuuper razumemo, slučajno imam smolo da si delim stanovanje z lastnikom (oz sploh ni lastnik, njegov oče je, sin pa kao upravlja vse skupaj), rad pije, pa sem jaz na tepeti kadar se mu rola. Prej so bili pa ostali, zdaj jaz kasiram glavnino.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Če jan 07, 2021 1:42 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

V zameno za simbolično donacijo MH podarim več knjig v francoskem in/ali španskem jeziku. Prevzem možen v Celju in bližnji okolici ali v Ljubljani, po predhodnem dogovoru tudi kje drugje. Če koga zanima mi lahko piše, pa bom poslala seznam knjig.

(Še vedno so na voljo tudi oprema in pohištvo za dojenčka iz mojega prejšnjega posta).
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če jan 07, 2021 6:48 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Larina, pri nas bomo (upam da) pestvali julija. Na žalost še nisem pripravljena niti ornk razmišljat o opremi, ker se v prejšnji nosečnosti ni ravno vse končalo po načrtih (izguba v 17tem tednu). Pa seveda se je izguba kot po murphiju zgodila manj kot 1 teden po tem, ko sem dobila prve kose otroške opreme (gnezdece, par oblačil, odejic), tako da se tokrat kar bojim karkoli prezgodaj prinesti k hiši - se nekako nočem preveč veselit, ali se zaheksat.

Če česa ne uspeš oddat drugim do marca, ko bom z nosečnostjo v bolj "varnem" območju, se takrat priporočam.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 1

Pridružen: To jan 12, 2021 6:44 pm

Odgovor To jan 12, 2021 6:54 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Živjo,
Jaz imam pa paintball in piknik prostore, kjer so seveda vse živali dobrodošle. :) pa povejte da ste z tega foruma dobite dodatne kroglice.

spodaj link če vas zanima.

https://paintball-ljubljana.si/

LP
Grega

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr jan 27, 2021 11:07 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

V okolici Mednega (Medvode) je za ljubitelje narave na voljo trisobno, pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z velikim vrtom, vhod je ločen. Do Medvod je cca. 3 km, do avtobusne postaje v Mednem tudi, lasten prevoz je nujen. Možna uporaba garaže ter dodatnega prostora npr.kot manjše delavnice.

Stanovanje je veliko cca. 95 m2 ter sestavljeno iz 2 spalnic, kuhinje in dnevne sobe z delujočo krušno pečjo, kopalnice, hodnika, garderobne sobe in velikega utilitya ter predsobe in kurilnice. Je skoraj v celoti opremljeno (manjka kakšna postelja), morebitna dodatna oprema se dokupi po dogovoru z najemnikom ali pa opremo najemnik prinese s seboj. Ogrevanje na novo toplotno črpalko, internet, stroški pozimi cca. 250 € (elektrika, internet, odvoz smeti, kanalščina, rtv prispevek) mesečno, najemnina 600 €.

Stanovanje se oddaja najprej za 6 mesecev, z možnostjo podaljšanja. Hiša ima velik vrt oz. parcelo, vzdrževanje okolice se deli z najemnikom (košnja trave, obrezovanje žive meje, soljenje dovoza pozimi, kidanje snega pred vhodom...). Lokacija in parcela sta res za nekoga, ki ima rad vrtnarjenje in naravo (imamo srne, zajce, ježke, kup vrst ptičev, kakšno kuno, martinčke, močerade...), na vrtu se že leta dolgo ne uporablja nobenih pripravkov in pesticidov razen kar je dovoljeno v bio pridelavi (beri: enkrat smo poskusili nek smrdljiv koprivin pripravek zdaj raje pokrivamo tisto kar je na udaru) in tako bo tudi v bodoče.
Za sosedo v zgornjem nadstropju imate mene, cenim svojo zasebnost in spoštujem zasebnost drugih, gre pa vseeno za hišo z dvema stanovanjema zato je korektno sobivanje nujno. Dovoljeni so notranji mucki/muce, kužki zelo teoretično, ker parcela ni ograjena plus zunaj kraljuje naša mačka, ki se pred psi skrije in se boji (občasni pasji obiski niso problem, ne bi je pa ves čas v stres spravljala).

Za več informacij zs.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6178

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr jan 27, 2021 11:42 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Tako lepo napisano, da bi se kar preselila... :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jan 27, 2021 12:01 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Lepo je tudi v živo :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.