V središču

Jaz imam pa še eno idejo, ampak nič v zvezi z dekico


Moderator: andreja

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor Pe dec 09, 2016 6:54 pm

Jaz imam pa še eno idejo, ampak nič v zvezi z dekico

;) Pač pa s hribi. Kaj menite o tem, da bi se mačjehišarji vseh rangov, od ustanoviteljev in temeljnih stebrov, preko prostovoljcev do posvojiteljev in rednih spremljevalcev, ljubiteljev, donatorjev, ... nekajkrat na leto podružili na lepšem v naravi - torej, po zmožnostih, mislila sem samo, vabljeni vsi forumaši! :) Organizirali bi izlete na lepe, ne prezahtevne hribe, si sami organizirali prevoze, se pri tem malo pogrupirali blizu-živeči kandidati, se na ta način nekoliko bolje spoznali, zbližali.

Seveda pa to ne bi bil maherski izlet, če ne bi vsakokrat vseboval "vrhunca dneva". Nekdo bi bil zadolžen, da s sabo prinese eno lepo vrečo iz blaga (tukaj bom potunkala metino, da jo sešije, hihi :girlblush: , ali pa tudi kar sebe, no, zadnje čase kar nekaj šivam), kamor bi udeleženci (seveda kot vedno popolnoma prostovoljno in po svojih močeh) nametali nekaj donacij za muce v obliki hrane, igračk, evrčkov, ... To bi naredili zjutraj, zvečer pa pogledali "izplen". In ga seveda pridno pofotkali in tule objavili. :)

In ob tem še ena ideja. Seveda bi se na takih izletih izdatno pofotkali. Morda bi lahko na koncu leta iz tega naredili fotoknjigo ali kaj podobnega in jo prodajali na isti način kot koledar - maherji človeki spoznavamo maherje človeke.

Kaj mislite? Ja/ne/ne vem? Zelo me zanimajo mnenja, kakršnakoli že bodo! :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So dec 10, 2016 10:49 am

Re: Jaz imam pa še eno idejo, ampak nič v zvezi z dekico

Trixi bi se morala klonirat, da bi ji to uspelo. Nimam nič prostih dni, ne ur, samo delo vidim in ga tudi dejansko imam. :girltruce:

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.