Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po jul 20, 2015 8:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Jaz že kot otrok nisem marala vročine, zdaj jo še bolj sovražim. Ne pravim da mora bit mraz in dež, ampak tam do 25 stopinj pa kakšna ploha kdaj, ki spuca ves prah stran, je prav fajn. Ne vidim nobenega užitka v taki vročini, da človek komaj diha, da spat ne moreš, da si še kosila ne moreš normalno naredit, da greš pod tuš pa prideš ven in greš lahko nazaj, da glava že boli od vsega skupaj.

Zato pa pravim, da bi se morala na sever preselit. :truce:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jul 20, 2015 9:52 pm

Re: Daj si duška, 2. del

mene tam nekje pri 23 komaj neha zebst. Res, se ne hecam. Idealna temperatura bi bla tam okol 28.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po jul 20, 2015 10:51 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Potem moraš it pa ti bolj dol na jug. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To jul 21, 2015 7:28 am

Re: Daj si duška, 2. del

Ok ene zebe, drugim je vroče, mene pa grlo boli, nos mi pušča ...

Imam rada poletje, uživam če je vroče (lansko poletje je bilo tak, da je že skor plesen na men začela rast), ne maram pa klime. Ker se mi zdi nesmisel hladit prostor na skoraj ledišče, če jih je zunaj 34! Samo to enim dopovedat :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor To jul 21, 2015 8:15 am

Re: Daj si duška, 2. del

Duško, men se bo zmešal. Dost je bolezni, res. :girlsad:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jul 21, 2015 9:33 am

Re: Daj si duška, 2. del

Larina, se ne bi mogla bolj s tabo strinjat! :(
Upam, da se uredi ...
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jul 21, 2015 2:08 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Nič ni boljšega kot monterski humor:

"Oh, tu imate pa tako vroče, da sploh ne bom mogel delati." Ni bilo smešno niti prvič.
"Ja, saj, tele iz pisarn pograbijo vsako priložnost, da grejo na dopust, jaz vas ne bom nič motil." Ker sem pakirala računalnik in raznorazno opremo, da bo lahko vrtal v steno nad mano.

No, motil me pa res ni. Ker je potem izginil.

:dash: :dash: :dash:

PS: Vem, da je marsikdo v veliko slabši situaciji, ampak trenutno se res temeljito smilim sama sebi :negative:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr jul 22, 2015 8:40 pm

Re: Daj si duška, 2. del

mi smo pa kar srečni lohka, en del bajte je 25st, bivalni ima 28, mansarda pa malo več. tko da lahko trkam :dash: :)
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če jul 23, 2015 10:39 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Hvala bogu za Janija. Po službi sem prišla domov, začela kuhat večerjo, med tem pa je Jani sedel ob odprtem zamreženem oknu wc-ja. In kar naenkrat se je začel dret. Ko počen piskr. Polna glasnost MEWWWWWW.

Moj je šel pregledat kaj mu je, in videl da Jani na vsak način skoraj z bučo v mrežo leze, in poskuša videt kaj se dogaja pod njim zunaj par metrov nižje. Moj gre pogledat če je kak prostoživeč maček spodej ki rabi pomoč, ker je tisto okno res blizu ceste in je Jani očitno zbujal pozornost da nekaj tam je. In moj zasači moškega do pasu skozi okno ene od kleti. Moj ga je prestrašil, moški je začel razlagat da je prijatelj, potegnil telefon vn, poklical nekoga, in zbežal. Moj je v tistem narobe preštel okna kleti in mislil da so lezli v klet sosedov, in sva sosede pokonci vrgla da je nekdo noter lezel naj preverijo za vsak primer. U bistvu se je na koncu izkazalo da je bilo to okno do kletnih skupnih prostorov, z dostopom direkt v hodnik.
Med tistim pa je sosedova 15 letnica sama v kleti slišala zapiranje okna skupnih prostorov, videla senco nekoga ki je šel hitro po štengah in vn. Se ni obremenjevala. Je mislila da je kdo znan. K smo pa mi okol priletel in začel panično gledat katero od kletnih oken je odprto, je pa vprašala, in smo tako ugotovili da sta bila dva. Ne vem kaj bi se zgodilo če nebi Jani opozoril. A sta na punco ciljala, a sta mislila krast, res ne vem. Samo me je pa res mal pretreslo tole.
Jani, moj herojski čuvaj pa spet čuva na wc oknu.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jul 24, 2015 5:29 am

Re: Daj si duška, 2. del

Bravo, Jani. :kiss: :clap:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 24, 2015 5:58 am

Re: Daj si duška, 2. del

Noc bila mirna. Druzina 15letnice je tanajbolj pretresena, ostali smo ok. Njena mlajsa sestra zdaj ne upa sama na wc, njena mami je pa tudi v skrbeh. Jo je ena znanka opozorila da se cuden kombi menda cez dan okol vozi in "otroke" slika. In oba dogodka en za drugim nista fajn.
Jani je spilal strazarja pol noci dokler je njegova macja narava dopuscala budnost. Si zasluzi pocitek.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jul 24, 2015 6:34 am

Re: Daj si duška, 2. del

Tole je gotovo za prijavit na policijo, kaj pa če slikajo, da bodo šefi izbrali primerne žrtve (trgovina z ljudmi). Jani si pa zasluži, da ga sosedje častijo s čim zelo okusnim. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Pe jul 24, 2015 7:59 am

Re: Daj si duška, 2. del

Bravo Jani pa naj še kdo reče, da mucki niso dobri čuvaji. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe jul 24, 2015 8:30 am

Re: Daj si duška, 2. del

Prijava policiji in opis tistega, ki je lezel skoz okno. Upam, da ga najdejo!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe jul 24, 2015 11:14 am

Re: Daj si duška, 2. del

Šit, grozljivo!!! :O
Bravo Jani!!!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 24, 2015 12:08 pm

Re: Daj si duška, 2. del

To da slikajo je bilo ze sporoceno na policijo, tole za vceraj pa se ne. Smo pa tak vsi na trnih. Paranoicno previdni, z ocmi na pecljih.
Pa razmisljamo da bi skupno v hodniku investirali v nadzorno kamero. Lidl jih bo mel po 44evrov z infrardecim nocnim snemanjem nas je pa 6 druzin. Bi po druzini prislo zadosti ugodno da je izvedljivo.
Janiju sem pa ze vceraj privoscla en tunin sushicat, in par priboljskov.
Mulc je res priden. Ponavadi mi ni vsec ko mjavka ker zna met arije sred noci ob vedru hrane, sam tole je blo pa mjavkanje z zelooooo dobrim razlogom.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe jul 24, 2015 12:53 pm

Re: Daj si duška, 2. del

To bi moral TAKOJ poklicat policijo - že zaradi morebitnih dokazov na kraju. Vsekakor ne s tem čakat.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 24, 2015 1:18 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Dokazov, razen pricevanja, za nas laike sigurno ni bilo. Razen ce bi res sli cez DNK analize in prstne odtise. Smo vse pregledali. Vceraj zvecer in danes po dnevni svetlobi.
Moskega je pa u bistvu videl samo moj dragi, ki pa v temi in elementu ni videl dovolj zasigurno za kako prepoznavo. Se v temi niti barve mikice in las ni dobro videlo.
Mogoce smo res zamudili sanso in bi policisti videli kaj kar smo mi spregledali. Ampak smo bili vsi bolj skoncetrirani na to da smo vse pozaprli, pozaklenili, in verjetno s tem tudi ze prstne odtise unicili.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe jul 24, 2015 1:27 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Policijo je pametno obvestit, že zaradi tega, da imajo podano prijavo v kolikor se dogodek v bližini ali bognedaj celo pri vas, ponovi. Janiju pa nagrado za pogum. :)

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Pe jul 24, 2015 4:09 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Bravo Jani :clap:
Sorcerer, ti pa pred nakupom preveri kam se podatki shranjujejo, ker kot jaz lahko razberem s tega opisa iz kataloga je to zgolj možnost gledanja direktnega prenosa. Za snemanje potrebuješ še snemalnik, disk, monitor in dodatno opremo + seveda nekoga, ki bo to skupaj zmontirala in izvede zagon. Popolnoma nič ti ne pomaga stvar, ki je funkcionalna samo za direktni prenos. Cena takega sistema z zelo ugodnim delom, ki spada med "poceni videonadzor" je pa cca 500 €.
Qui comando io :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.