Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr jul 15, 2015 12:56 pm

Re: Daj si duška, 2. del

%z3902#&$%82'9&#R$%!!!
Lej, če jst lahko sočustvujem z vsakim kihcem in smrkcem tvojega (nevzgojenega) froca, potem lahko tudi ti (vsaj malo?!) z mano/nama in bitjem, ki z nama preživlja zadnjih 7 let in pol. In ne - ni PES ampak je Don! In to bi si v vseh teh letih že lahko zapomnil! :dash:
Če pa že ne premoreš vsaj kančka empatije, pa vsaj UTIHNI!!!! :aggressive:

(sori, sem se RES morala spucat!) :shout:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Sr jul 15, 2015 1:20 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Alexx - če folk ne šteka kaj je Tebi pomembno, pol... :truce:
<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr jul 15, 2015 2:17 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Alexx - te čist razumem in popolnoma podpiram. Jst imam 4 otroke, sam folku tut ni jasno, kako da imajo vsi po štiri tace, pol so pa arogantni...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30007

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 15, 2015 3:50 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Do danes nisem vedela, da definicija "biti redoljuben", pomeni imeti rad red. Jaz hčeri kar naprej očitam, da ni redoljubna, pa mi ona danes le razloži, da ona JE redoljubna, ker IMA rada red, le... :dash:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr jul 15, 2015 3:56 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Cats je napisal/-a:A kdo gleda Preverjeno? V prispevku o Vrbi se vsake toliko prikaže en zanemarjen kuža, ala nemc, rep pa ima čisto brez dlake :fool: :fool:


Nisem gledala, sem pa velikokrat zasledila takšne prizore in pri Preverjeno in pri Tedniku.
Delajo neke prispevke o ljudeh, potem pa v ozadju zanemarjene živali, da me kar stisne. Ali se mačke okoli hiše podijo, so psi na ketnah pozabljeni, krave v sranju stojijo v hlevu medtem ko delajo prispevek o "ubogem" kmetu, itd. :S :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jul 15, 2015 7:06 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ta prispevek je bil o Prešernovi rojstni hiši in sosedu, ki nagaja.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Sr jul 15, 2015 7:43 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Alexx, v k**** jih pošlji, vse ostalo ne pomaga.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jul 15, 2015 7:45 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Naš celjski tavelik M (merkator op.p :P ) pa je ful fajn in hodimo skoraj samo tja, pa še renata gre z mano na kofe. :coffeecup:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21070

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr jul 15, 2015 8:17 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:goodpost:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če jul 16, 2015 6:59 am

Re: Daj si duška, 2. del

Trixi je napisal/-a:Do danes nisem vedela, da definicija "biti redoljuben", pomeni imeti rad red. Jaz hčeri kar naprej očitam, da ni redoljubna, pa mi ona danes le razloži, da ona JE redoljubna, ker IMA rada red, le... :dash:


:lol: :lol:

No, sej jaz sem tudi redoljubna, mi je všeč red, samo še bolj fajn je če ga kdo drug vzdržuje. :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če jul 16, 2015 12:56 pm

Re: Daj si duška, 2. del

IsKrIcA, :goodpost: Jst sem tudi taka.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 17, 2015 12:39 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Kok bi st šla pomagat v zavetišče, pa mam že službo (čeprav samo za 25ur/teden), k je preveč nepredvidliva da bi blo to praktično. :girlsad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 17, 2015 10:02 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
A vete tist, k ni tvoj dan? Sploh? Se zbudiš super volje in gre potem navzdol? Krepko in hitro? In maš po koncu šihta glavobol tako hud da ne veš več kaj bi sam s sabo? In se potem slabe novice še slabšajo? Ja, tist.

A me lahko nehajo na šiht J***T v glavo, konstantno premeščat iz ene lokacije na drugo, da zvem samo za kak dan naprej kje in kdaj delam prihajajoči teden, na vsaki novi lokaciji naletim na še bolj opravljive sodelavke, ki po vrhu vsega pričakujejo da sem že na prvi dan premestitve vedež polne postavitve njihove štrcune, skladišča, njihovega drugačnega dela, brez da bi kdorkoli karkoli povedal, in potem se par osebkov dere ko strgane sekire zaradi neke banalnosti ki je pač drugačna na eni lokaciji kot na drugi in je bila narejena "narobe", tadruga grupa šimfa menda da sem nesposobna, spet tretja me pa obvesti da sem menda čist četrti osebi s katero nisem govorila že mesece in mesece če ne že kar leta menda rekla da me spet nekdo čist peti terorizira. Ne, ne terorizirajo me. Nihče. Sam kako trohico potrpežljivosti/poštenosti/empatije/lojalosti/jajc da poveš osebi v obraz če ti kaj ne štima, ne pa vse a hrbtom bi si pa želela. Res!!!!!!!!! In na koncu me pokliče ena izmed sodelavk ki se ji dogaja podobno, in me reče da misli da sva midve že predolg pri firmi in da se boji za službo, ker je slišala še dodatno dozo čist nepoštenih govoric o naju obeh. Kar seveda še mene stisne, ker že od 15tega tojstnega dneva skoz delam. Nikoli, res nikoli nisem bila brez dela. Ne smem si privoščit izpada prihodkov. Sploh. :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So jul 18, 2015 9:25 am

Re: Daj si duška, 2. del

:( Sorcerer... :praising: Drži se!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Ne jul 19, 2015 4:29 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Očitno bomo zunanji mačjak uporabljali šele nekje od septembra dalje, zaradi vročine je zaprt že skoraj cel teden :ireful: :girlcry:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne jul 19, 2015 8:30 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ta vročina brezvezna upam da se spuca do konca julija in da je potem avgusta max 25 stopinj in občasno dež. Ne pa to mučenje. :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jul 20, 2015 2:15 pm

Re: Daj si duška, 2. del

uh, čeprav trpim tako doma kot v službi (sploh ker naj bi nam že v petek ali danes končno monitrali klimo v "klimatizirano pisarno", pa vseeno sedim pri priprtih vratih, da se vsaj malo prezrači - torej klime seveda še ni :negative: ), imam pa raje tole poletje kot lansko. lani me je vse poletje (in seveda tudi kasneje) zeblo in ni bilo načina, da bi se pogrela ...
OK, hudo mi je zaradi mojih muckov (ker žal ne morem shladiti dovolj stanovanja, da bi se mi zdejo okej za njiju) in zaradi zunanjih revežev, ker imajo omejen dostop do vode, ampak ... no, res imam raje vročino kot tisto depresivno močo, ki se je lani zavlekla v praktično vse ...
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jul 20, 2015 5:03 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Leia je napisal/-a: imam pa raje tole poletje kot lansko. lani me je vse poletje zeblo

Podpis. Poletje je zato, da je VROČE!!! :D :good:
Čeprav priznam, da sem danes, ko je bilo 32 v bajti, tudi jaz popustila in vžgala klimo za dve urci. Prvič letos.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Po jul 20, 2015 7:18 pm

Re: Daj si duška, 2. del

jst lazje prenasam vrocino. Za moje dobje bi bla max temperatura tam 22. Karkoli vec, ze svicam in bentim. Me pa v kontra mraz ne gane. Sem cist ok pri minusu sam v "prehodni" jaknci. Ornk bunde lansko zimo sploh nisem vn zvlekla iz naftalina.

Mam pa vsakodnevno cez 30notr. Rotacija spalnice in dnevne sobe je direkt proti jugu, brez kakrsne koli sence prakticno od vzhoda do zahoda. In pol sedim na kavcu, z nogami v lavorju vode, skledo doma zmiksanega zamrznjenega sadja pred sabo, in sanjam o dnevu ko bo padlo pod 25stopinj noter da bom nehala met zeljo vsakih 20 minut pod tus hodit.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Po jul 20, 2015 7:47 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Mi pa mamo v stanovanju 25 stopinj brez klime. Je vroce , brez skrbi, ampak nam nekak ratuje zluftat. Najboljse pa je, da mamo za vogalom bagerjezerce, pa se vsak vecer okopama in se krasno ohladis, pol pa na terasi vecerjas in gledas soncni zahod...
Jap, ni ga cez letosnje poletje :angel:
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.