Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne maj 15, 2011 9:47 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Ni bilo sploh razumljeno kot provokacija, res ne vem :D No, ko je moj brat pred kakšnimi 35timi leti staknil uši, so mu mazali glavo s petrolejem :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6184

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Ne maj 15, 2011 9:49 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Jaz bi sebi brez problema našpricala Biokil na glavo. Bolj se bojim, da bi uši preživele. Šamponi proti ušem so dosti bolj agresivni.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Ne maj 15, 2011 9:51 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

ma, pri forumih nikoli ne veš, aveš ;) bolje poudarit za vsak slučaj :D
enivej, jaz biokilla po moje vseeno ne bi dajala na glavo, ker najbrž ni bil testiran za to ... petrolej pa ... em ... ja, najbrž je učinkovalo, nede?
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 16, 2011 7:19 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

taperverčki je napisal/-a:A pozna katera kakšno podobno foro tudi za dlake? Recimo kaj v stilu, da če ne briješ nog dovolj dolgo, ti vse dlake stran popadajo. :angel:


Ja, krema BioXet. Po depiliranju si namažeš in potem mažeš vsak dan kak mesec ali dva. Meni so se dlake tako zelo stanjšale in zredčile da si jih od lani jeseni sploh nisem več obrila. Zdej na spomlad bomo ponovili kuro. Krema se dobi samo v lekarnah, je precej draga, verjetno tudi malček agresivna (katera depilacijska krema pa ni)... ampak nuca pa kot 100 hudičev!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 7:55 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

ko smo ze pri depiliranju.kaj pa drugace uporabljate? jaz naceloma uporabljam tele depilacijske trakce strep, nekej podobnega veet trakcom, ampak mi gre blazno na zivce ker se po zadnji strani nog blazno tezko sama predvsem zato ker je trak tako ogromen in ne morem lepo natancno vse potegnit stran, ce bi bili manjsi bi se dalo, ampak da bi jih s skarijcami rezala na pol je pa cist prevelika packarija
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 16, 2011 8:03 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Jaz imam električno mašinco - depilator. Mislim da najceneje prideš skoz ker ga enkrat kupiš in nato lahko uporabljaš desetletja. Pa še najmanj svinjarije je in dokaj trajen rezultat (še posebej v kombinaciji z zgoraj imenjeno kremo).
Moraš pa pač malo stisnit zobe.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 16, 2011 8:03 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

"mašinco" :D - depilator, ki je dopolnil že kakšno leto čez 10. svoje delo opravi, mene postopek ne boli, vzame pa mi relativno malo časa.

(mačja mama, ne moreš hkrati spisat skoraj enakega odgovora, nooo :P )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po maj 16, 2011 8:25 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Pšššt!! Kdo je bil prvi, a, a?? Kdo koga kopira?! :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Po maj 16, 2011 8:42 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Tudi sama uporabljam mašinco - za vse skeptike: prvič malce boli, potem pa ne več, ker se navadiš. In res je, da 14 dni potem sigurno ne rabiš nič počet glede odstranjevanja dlak. Pa fino je, ker noge po nekaj dneh ne pikajo, kot to počnejo po britju. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 9:19 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

O bolečini pri uporabi epilatorja raje NE bom! :P
A dlake se vam pa po epilaciji nič ne vraščajo? Meni se takoooo, da sem ga skoraj nehala uporabljat. :negative:

Mačja mama, BioXet praviš?!? No, bomo probali še to... :rolleyes:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 16, 2011 9:25 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Mačja mama, meni je Leia skakala po tipkovnici, potem sem pa hotela oddati svoj prispevek, pa si bila že ti vmes :P ampak naj ti bo, danes sem nekam spravljive volje ... sicer bi se šli tepst tjale k Duškotu ;)

Alexx, meni se prav nič ne vraščajo ... boli me tudi ne - no, malo me je na začetku na koži ob kosteh ...

tale bioxet sem šla pa poguglat takrat, ko ga je Mačja mama prvič omenila ... pa ima baje lahko tudi kar hude stranske učinke, izpuščaje ipd. seveda je odvisno od posameznice(ka? :) ), ampak sem preverila ceno in se mi zdi predrago, da bi eksperimentirala ... :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Po maj 16, 2011 9:29 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Jaz uporabljam dobre stare klince. Mi je še najlažje parkrat potegnit med tuširanjem in imam mir za 3 dni. Imam sicer malo močnejše dlake zaradi tega, ampak si ne predstavljam, da bi morala čakat, da mi dlake spet fajn zrastejo, da bi si jih lahko ponovno populila z depil. trakovi. Pa še dragi so in malo jih je notri. Ali pa kak drug zamuden način, kjer imaš same komplikacije, stroške in packarijo. :negative:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Po maj 16, 2011 9:32 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Tudi meni se po depilaciji z mašinco ne vraščajo.In drugih sroškov res ni, saj imam že tudi nekaj let aparat in še (hvala Bogu) deluje brez problemov, saj ga itak 1-2x na mesec komaj uporabim.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 10:05 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

jaz imam tudi mašinco. kot prvo pohvalim keramično glavo, ker dosti boljše (in z manj cukanja) puli dlake. vseeno pa je ne maram prav preveč, ker se tudi meni potem dlake vraščajo, mašinco moram pa (brez pretiravanja) vsaj ENO URO vozit gor pa dol. mam pač ogromno tankih dlak po celih nogah, tudi po stegnih. pa prvo puljenje v sezoni še gre, potem z vsakim naslednjim so pa dlake malo tanjše in jih samo še odlomi, namesto spuli. :bad:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 10:16 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Tole mašinco bom definitivno probala, ma mami eno doma pa nekako si nisem upala še probat :lol: Kako pa rešujete vraščanje dlak tiste ki to uporabljate in se vam dlake uraščajo? Z vsokom sem vbistvu kar zadovoljna edino to me res moti ker potem decu težim da me po zadnji strani nog podepilira :girlblush: Kar mi je pa najbol všeč je pa to da so dlage po dveh letih uporabljanja voska tako tanke in svetle da se lahko komot samo na dva meseca podepiliram, ker se tak al pa tak ne vidijo :P Načeloma tale metoda "puljenja" dlak na takšen in drugačen način še posebej priporočajo svetlolaskam s tankimi lasmi, ker imamo take bojda najmočnejše dlake (kolko je pa resnice v tem pa nebi vedla :D )
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po maj 16, 2011 10:19 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

drugače je pa pred časom Martina priporočala eno sladko, cukrasto zadevo :D mogoče opcija za tiste, ki se preveč bojijo mašince ;)
je pa pri mašinci res, da so novejše itak bolj sofisticirane in itak boljše :) samo če se navadiš na tisto reč izpred dvomestnih let (omojbog, kdaj se bom navadila?! :O ), potem ti pač ni panike ...
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 10:37 am

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

ja tole cukrasto bom definitivno sprobala, če je kaj manj zamudno od mašince.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 12:44 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Tale cukrasta zadeva je res fajn in jo bom še enkrat pohvalila :) Nobene packarije, poleg tega pa hitro in enostavno. Vedno sem se bala voska, ampak tole je pa prav idealno, res. Že takrat sem rekla, da se je treba držati navodil/priporočil, pa potem nič ne boli. Gre za to, da si recimo noge umiješ, obrišeš, potreseš z baby pudrom in potem veselo na delo ...
Rabiš pa dve roki in pod pazduhami recimo se niti slučajno ne moreš sam, ker ti zmanjka rok :D
Trakovi so za večkratno uporabo, tako da niti strošek ni prav velik.

Dlake so vedno bolj redke in tanjše, ni se treba prav pogosto voskati, da imaš noge gladke.
Fino je uporabiti kakšno kremo za pomiritev kože, da nimaš rdečih pikic.

Je pa res tole 1A stvarca :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Po maj 16, 2011 12:47 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

Katera stvar pa je to Martina?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 1:53 pm

Re: Sesalci, frizure, vložki...skratka, babji čvek

http://www.or-ca.si/Negovalna_kozmetika ... acija.html
Sem tudi jaz navdušena nad tem! Priporočam. Če kaj za j., enostavno spereš z vodo. "Vosek" je iz sladkorja in ne draži kože. Uporabljene trakove se komot opere samo s toplo vodo. 8)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.